• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lucccy Ahoj,my se asi neznáme.šnace je vždycky.Oni vědí proč říkají netestovat..ale kdo to má vydržet,co???Držím všechno co mám a neztráct naději.Vyjde to :sunglasses:
8. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A vůbec tohle je jako ráno,joooooo.já mám vypranou pračku další se dopírá.Oběd se připravuju těsto na koblížky kyne.noooooooo
8. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lucccy Minulý pokus v únoru jsem taky neměla na testu nic a holky na některé diskusi mě uklidňovaly, že se jim čárka objevila třeba až 12. den! Naděje je, dokud to nedostaneš. Záleží, zda jsi měla PK nebo ne, Kdy se to z vajíčka vylouplo a začalo uhnizďovat (nidace)... Zadej si do guglu slovo nidace a tam je, jak dlouho může trvat - já už si to nepamatuju. Teda jestli se chceš po něčem pídit. Já jsem tím zabíjela čas, protože, jak jsem psala výše, nesnáším čekání a kdyby mi někdo byl schopnej říct ten den, že už to nevyjde, tak bych byla raději, než tápat v nejistotě. Držím ti palce, nebuď trudomyslná:slight_smile:
8. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Ahojky,co jsi měla za test???Já minule dělala Best 12 den a bílo,za hoďku jsem udělala mamatest a dálnice
8. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rvasata Holka jsi ty normální??? Takováhle výkonnost??? Ale to já mívám taky tak druhý až třetí den, po tom, když to dostanu. Jsem činorodá a zvládnu všechno levou zadní:slight_smile: Nechceš přijet knám a vykydat mi ten hnůj z bytu???? :grinning:

Ba né, jdu se na to vrhnout, jedou mi sem hosti, tak ať se nepoblijou:slight_smile:

Pěkný den a možná se uvidíme až zítra, bo nevím, zda tu přespí... Pak bych se asi nepřipojovala a nezapojovala do diskuse:wink:
8. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jééééééééééé koblížky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@doufalka hele ty stařešino :grinning: ,jaký si ročník??1973????
@evik31: no byla jsem nějak bez nálady... :confounded: pak jsme doma vyměňovali okna, tak jsem lehce uklízela a včera jsem měla v práci po tom volnu docela dost práce a byla jsem smutná z toho testu :frowning2: já vím, že naděje umírá poslední, ale i tak jsem prostě naštavaná :angry:
8. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: já vím, že bych ještě neměla testovat, ale kdo to má vydržet???? navíc když se tady na koníkovi podíváš na fotečku testů, kde mají holky // už třeba 7. den po ET :rolling_eyes:
8. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa Tak teď dej pozor, abych se neurazila já :grinning: :grinning: :grinning: Jsem stařešina o rok starší :grinning: :grinning: :grinning: 10/72 :wink: Báru jsem porodila ve 34 letech.

Holky, musíííííím jít něco dělat. Nechce se mi, ale fakt musím.

8. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata kdo si přispí je prý krásnější to nevíš,že spánek přidává na kráse :grinning:
jo už jsem volala
8. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Ja bych byla ještě úplne v pohode, negativni test takto brzy po ET vůbec nic neznamená!!!
To všichni víme!!!!
8. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy no nebyla jsi jediná spousta holek se už nehlásí i ty co už mohly dávno testit tak jestli někde smutní ,nebo se veselí fakt nevím :frowning2:
8. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak jsi fakt o kousek,já budu mít 37.

@lucccy Ale všechno je to případ od případu. Jakou jsi měla citlivost testů? A 7. de po ET může být čárka, protože jsou to původně dvojčátka a pak to jedno ještě do UTZ vzdá.... Opravdu nedělej závěry. Nepomůžeš tomu. Pusť si pěknej film a pak další a pak další, nebo zajeď ke kámošce... Nech to, ať se to samo vyvrbí :wink: Vím o čem mluvím. Stejně nic jiného dělat nejde.
@doufalka: PK jsem neměla, nebylo nic moc kultivovat, i když mi odebrali 14 zralých kousků... teoreticky by se tak ty // mohly objevit asi později, protože logicky dojde k nidaci později než u větších emryjek, ale i tak jsem prostě skeptik... už bych fakt ráda viděla // :dizzy_face:
8. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Prihod nám recept na koblizky!!! Mnam!!!
8. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa: test jsem měla, myslím, RapiClear, citlivost 10, dva tesyt v jednom balení ta nějakých 65 kaček... pokud je ale Mamatest lepší, zajdu koupit cestou z oběda... :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa No já už 38..., ale stále mladice :wink:

@lucccy Přijdeš mi z ikonky docela mladinká. Tobě se to jistě podaří. Máš o mnoho víc šancí, než třeba já, stará páka :wink:
8. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata a kde máme koblížky my :grinning:
jsem si ráno pokecala s Dejmíčkem heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkal my jestli jsem si dělala test jestli nejsem těhu tak jsem mu řekla,že určitě nejsem a prej jak to můžu vědět tak jsem mu řekla,že nemám vejcovody a a tak prej jo ,že mám teda výjmečně pravdu no normálně drzej :grinning: kecal se mnou snad 10min. to zas bude paušál jak kráva a to mě to snad 3min. jen hrálo jak mě přepojila a hadej kdo mě to na sesterně vzal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jooo ta stará trubka :grinning:
8. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no a co já viď,stará páka a ještě žádné mimi :grinning: .....ale ted si to užiju!!!!
8. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka: dík za poklonu, mladinká mi ještě nikdo neřekl :grinning: :grinning: :grinning: jj, asi mám víc šancí, ale i tak prostě doufám, že to výjde napoprvé...
8. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lucccy Tak tenhle test se mi ukázal negativní i s Barkou!!!! Já fakt jinejm, než mamatestům nevěřím. A ještě to chce taky ten mamatest 10. Jsou mamatesty obyč. (2 proužky v balení), pak mamatesty 10 (taky dva proužky v balení - cena cca 40Kč) a pak je nějakej mamatest 10 v takové té tyčince, co si ho uzavřeš, tak ten stojí kolem 60Kč. Ten si koupím, až to vyjde, abych si ho udělala na památku:wink:

A UŽ OPRAVDU JDU! NEDRŽTE MĚ TU LASKAVĚ, JÓÓÓÓÓ:wink:
8. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no tak ten je taky citlivej.kolika buněční,jsi je měla???
8. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa: booože, kočky, jste skoro stejně mladé jako já, žádné staré páky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka ale ty stará páko nech toho mě už k tobě toho taky moc nechybí :grinning:
8. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky já pořád říkám radši netestit a když to tu vidím tak asi ani nebudu
8. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 Jestli tvůj pas nekecá, tak ti chybí holka hódně a hódně!

Pa.................................................................................................................
8. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka: nekecej, fakt???? to jsou věci, nechápu, v čem se ty testy můžou tak lišit...

@kessinkaa: byla jsem v caru v den ET tak rozhozená (nepočítala jsem s tím, že přežijou jen 4 kousky...), že jsem ani moc neposlouchala, ale mám pocit, že jedno 4b a jedno pouze 2b (to asi moc šance není, co?)... na PK to prostě nebylo... bohužel :pensive:
8. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy kolik ti je?????
8. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek