• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
tak tohle my zatím neřekl,ale jenom poslouchám a co píšou,a co píšou a ,když mu řeknu že to je taková drbárna mezi holkama tak prej jen aby :grinning:
22. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děvčata jdu hodit vanu tak zatím pak snad ještě nakouknu :wink:
22. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjjoooooooooo jinak jsem se dneska byla podívat na malou Elišku co se narodila o měsíc dřív na minulé diskuzi jsem vám tam hodila fotku
tak kukajtě jak vyrostla ,ale s tím mým mobilem to zas bude málé
22. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 Je krásná...taky takové podobné budeme mít.
Po mě chtěl můl miláček, ať vyzvím, jak se tady s tím vším vyrovnávají ostatní chlapi. Řekla jsem mu, že určitě dobře, jinak byste to nemohli podstoupit. Je to tak?
Jdu už spát..teda učit se v pelíšku, dobrou a zítra ahoj
22. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
at je v klidu ten můj je taky z každé kontroly nervozní a to ani nejde dovnitř :grinning:
ale jsem ráda,že je solidární a jezdí pořád semnou vždyt se jich to taky týká,nebo né akorát vždycky otočí oči v sloup,když vidí jakou částku máme jít zas zaplatit,ale to asi znáte :wink:
jinak taky dobrou noc
22. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééé ránoooo,nám krásně svítí konečně sluníčko, :slight_smile: tak snad bude dnes svítit celý den.Vidím,že tady dneska všichni ještě spinkají.Čím to asi bude?????To já už nemohla dospat,tak jsem si šla všechno dočíst-pěkně jsme se rozrostly,o to bude víc //.Já s manžou za chvíli vyrážíme do Brna na ET-konečně jsme se dočkali.No nic musím jít,zatím se mějte krásně :wink: :wink:
23. čer 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:

marty: držím pěstičky, ať Ti tam vyberou jen ty nejlepší mimísky a pak ať hlásíš // :slight_smile:

marcelo: můj manža to prožívá se mnou- na každou ko jezdíme spolu a chodí se mnou i do ordinace... a pořád je teď až moc starostlivej a dost mne rozmazluje... snaží se, aby sme měli pořád dost peněz i na IVF i na normální život... akorát sexík mu chybí, jelikož teď ho moc není a byl zvyklej na jinou intenzitu.... :frowning2:
23. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, teda, vy jste toho od včerejška nakecaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tadelka: jasné, taky jsme ochotni za mimi platit, co by člověk pro vytouženého potomka neudělal... zároveň doufám, že nebudu mít pocit, že nás mudři do něčeho nutí (AH, PK, ISCI) jen proto, aby z toho měli prachy navíc :unamused:

@martiiik18: dívala jsem se na ty rozdílné ceny u 1. a 2. ivf? jaktože je tam takový rozdíl? změnili jste centrum?

@anevin: 53 folikulů? ty vado, to je vážně číslo..., ale aspoň máte pořádné množství zamraženo :wink: stejně nechápu, jak to mudři mohli nechat zajít až tak daleko, to jsi nechodila na kontroly? já jen, že jsi musela mít šílený OHSS... :frowning2:
23. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Pořád říkaly že na jednom je 12 a ne druhém vaječníku 15 a že se nemusím ničeho bát :unamused: No a pak jsem koukala,ale tak blbě mi snad nikdy nebylo :frowning2:
23. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Držím palce
23. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin: no trošku se sekli (27 a 53 je sakra rozdíl...), bobku, tak to sis asi užila :confounded: ale aspoň máte hezky zamraženo :wink:
23. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted to je náš třetí ket a ještě máme 5 zamraženo.Ted říkaly,že jsou vajucha velmi kvalitní.Kéž by to už vyšlo.Každý ten neuspěch snáším hůř a hůř.
23. čer 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin: jj, to věřím, tohle psychiky asi vůbec nepomůže :unamused: můžeš si namlouvta, co chceš, ale v hlavě se to pořád máš a uvažuješ nad tím :pensive: Kdy že to máte ten termín 3. ketu? o pár stránek dozadu je tabulka s údaji některých z nás, tak se tam dopiš s informacemi o sobě :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - hodně štěstí a držíme pěsti, podaří se to!!!
@martiiik18 - můj přítel je taky hodněj, když jsem byla po OPU i po ET, tak mi nedovolil se vůbec ani zohnout pro něco do ledničky, vše mi strkal až pod nos, ponožky mi oblíkal:slight_smile: aji mi to chybí. S tím sexíkem to máme podobné, my jsme naposledy téměř před dvěma měsíci, protože pak onemocněl, měl na něm tu růži, pak se šetřil na odběr, pak jsem zase byla já špatná po OPU a po ET byl zákaz a teď zase přišla ms. Podle její intenzity soudím, že jen tak neodejde a já jedu na měsíc do lázní. Tak nevím, kdy se budeme zase tulit. Taky mi to chybí, jemu taky, ale když bude miminko, tak to nějak přežijeme.
23. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Tabulku jsem našla,ale jen nevím jak se tam mam dopsat :unamused:
23. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin - mě říkali to samé, na první kontrole prý deset, na druhé 15 a pak naráz 33 vajuch...strašný.
23. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin - normálně ji zkopíruj a pod to se dopiš, a přesuň ji sem.
23. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Na ketu jsem byla 19,6 a ted doma odpočívám a čekám na výsledek
23. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: ta cena je rozdílná, jelikož u prvního IVF sme měli 19 vajuch a všechny sme nachali napíchnout- ICSI- a to nás stálo 23000. kdežto teĎ sme měli 6 vajuch a to nás stálo 8000 a o trochu zdražili gonal pen... proto ten rozdíl...
23. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
Gambrinuska: 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil: 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
lucccy: 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
martiiik18: 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
Anevin:1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni,V unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
23. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anevin: a kdy budeš testit, když jsi vlastně 4 den po KET?
23. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak doufám,že jsem to udělala dobře :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 většinou to vydržím jen do 10 dne a pak testím,ale ted bych chtěla počkat aspon do 14 od ket at pak nejsem zklamaná.
23. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anevin: tak to Tě obdivuju, to já budu testit už v sobotu nebo v neděli ( tzn. 7. dne po ET) :slight_smile: u prvního IVF už sem tam měla čárečku, tak snad tam bude i teď :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin: takže testit bys mohla někdy příští týden?

@martiiik18: jo takhle, ok, díky za vysvětlení :wink: to je teda peněz :angry:
23. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin Určitě jsi to udělala dobře :slight_smile:
lépe je testit co nejpozději, to už jsem si sama ověřila. Slíbila jsem si, že to příště vydržím. Tak snad jo, ale nejsem si tím jistá, protože nejsem moc trpělivý člověk.
23. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já to udělala tak, že sem si udělala test včera - abych věděla, zda působí Ovitrelle nebo ne ( jelikož to myslím obsahuje HCG) a test byl bílej, takže doufám, že když testnu o tom víkendu, tak že tam bude těhu čárka... už se těším na tu testovací mánii ( teda pokud to bude pozitivní)...
23. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18: o víkendu budu držet palečky :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se snažím testovat co nejpozději,protože po prvním negativním testu začnu být ubrečená a nutím manžela aby mě vozil na odběry krve na hcg a kdo to pak má semnou vydržet :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek