• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31: a kdo to má vydržet s tím netestováním????????????????? :grinning:
8. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa: na podzim mi bude 27... manžovi je 32, já vím, že máme relativně ještě čas to zkoušet....
8. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufalko 6let rozdíl není tolik :wink:
8. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy no ttttttttttttttttttttyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kdo jinej :grinning:
8. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy to jsi fakt mladice.Já vím,že mimčo chceš,ale je to složitá cesta.Málo komu,to vyjde na poprvé.......já mám 6 transfér
8. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se bavíte o těch buňkách, kolika buněčný je ten blastocyst? Nebo jak se to píse?!?
8. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy 4??? To mas ještě urodu! Představ si ze mě se z 8 oplodnílo jenom jedno! Víš jake to byly nervy každy dén jestli přežívá? A to já měla transfer až 5ty den.
8. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 Tak si vzpomeň, co všechno jsi za dobu od 25 let prožila. Je to hodně let a máš toho hodně před sebou. Teď nemluvím jako starý kmet, ale jako člověk, kterej už si ty roky uvědomuje:slight_smile: Jsi mladá, tak si to užívej a nestraš, že už do mě nemáš daleko:wink:

Naposledy a teď už přííísahááám, mizím.
8. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa: 6x jen ET nebo několikrát ET a KET? obdivuju všechny, kdo si prošel IVF (pícháním injekcí, odběrem atd.) vícekrát... :pensive:
8. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy 2 ET,4x KET
8. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31: já vím, že já, ale je to strašné jen čekat!!! :angry: i když jsem v práci, doma mám taky docela dost práce atd., tak to z hlavy jen tak nedostanu...
8. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa takže teď jsi po kETu a máš dvě konečně //? mooooc ti to přeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kdy jdeš na krev?
8. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ty bláááho ty jsi mluvila s ním,jo?A já včera neee.Beeeeeeeeeeeeeee.No ona snad asi jen bere telefony.Můra jedna.No a jak sjte se teda dohodli??jo a koblížky teprve hňáácááám :grinning:
8. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no já už měla i po ET,ale v 6 tt SP :cry: .....tak se zatím moc neraduju.Na krev v pondělí
8. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak kde je ten recept?
8. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
na koblížky?No v PC :grinning: :grinning: .No nevím,jestli můžu sem hodit odkaz.Mám to ze stránek z MMB.Ještě jsem je nedělala tak jsem zvědavá
8. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je zrovna matlám,tak jsem zvědavá jak se povedeou.Ale teda neba mě to.
8. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo holka jak píšeš ten 3 den šůruju jak prdlá a pak měsíc zase nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no kdyby jsi to tady viděla.Hnus je to fialovej.
8. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak mi písni odkaz do posty. Co je MMB?
8. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no joo vidíš.No něco jako tady,akorát tam se hodně prodová pro děti,ale můžeš i pro sebe tak.Vydrž jdu ti ho hodit až do dalekých krajin
8. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa: jo takhle... tentokrát bude určitě vše v pořádku, neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no když do zítra mrcha nepřijde fičím ke své dr. na injekci
já to chci taky hodit do pošty taky bych je ráda zkusila prosímmmmmmmmm :grinning:
8. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co dneska kuchtíte já vůbec nevím
8. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31: já budu mít dneska meníčko v jedné ze zdejších restaurací a hospod, ještě jsem nekoukala na net, co vaří, takže dneska se nestarám :grinning:
8. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo táááááááááááááák.no to řeknu hned ne.No ale šup,šup.SJem říkala,že půjdeme stejně ne :angry:
8. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata a jakto že nemám v poště ten odkaz na ty koblížky no honem šup šup :grinning:
8. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já pádím k Verneroj na nákupak a pak tam mám fůru žehlení,ale budu nakukovat mě nic neunikne já jsem špion :grinning:
8. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to mi brouku víme.Máš je tam.Noo tady to od nich tak voní.Jsem zvědavá jak budou chutnta
8. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuňa tady to voní a vypadají božsky.Teda pár mi jich trošku vyteklo ale to neva,ale jsou boží.Doufám,že tak budou i chutnat :grinning:
8. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek