• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata neprovokuj, jo?????? :grinning: mám hlad jako vlk...
8. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata nech toho joooooooooo jdu se na ně podívat do tý pošty :wink:
8. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evik31 kolik děláš dávek těch koblížků?Já jen až se ti tam sjedem tak 15kousků bude asi málo :grinning:
8. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy :grinning: :grinning: :grinning: Zavři očiiii a cítíš tu vůůůůni.Já se na to tak těším slintám tu jak buldok
8. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hihihi já dělala zatím na zkoušku z jedné a mám jich tož já jich mám 22.Ale ještě jsem je nechutnala,ale vypadají fakt super a z těstem se bájo dělá a hlavně nejsou tučnéééééé.A když je budeš dělat.Hodně přimáčkni.Některé mi vytekli :grinning: :grinning: .Malá kolem nich chodí jako mlsnej pes
8. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata a trefila jsi se stím vykrajováním ,když jsi přes to dala ten druhý plát těsta?bych se asi bála ,že se netrefím,a čímpak si je plnila noooooo :grinning:
8. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak už je na koblizky zadelano i v austrálii, hodila jsem těsto na chvilku do pekárny aby mi hezky nakynulo
8. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni není tam u vás pomalu večer,koukám taky pečeš k večeru jako já včera,já je zkusím asi zítra já jdu vařit akorát obídek :grinning:
8. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jo ji je už skoro osm večer, ale to víš musím se něčím zaměstnat!
8. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni jo ty máš pekárnu,jooo.No páááni.No tak to já růčo fůčo.Ale i tak to bylo rychlý.To budou Australané čučet
8. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no prdečku já to dělala jinak.Já jsem vykrojila kola.Marmeládku a na to další kolo a přimáčkla. :grinning: :grinning: Páč bych se taky netrefila. :sunglasses:
8. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyby vás to zajímalo tak jsem v zápalu práce dneska.Dělala k obědu zapečený těstoviny s brokolicí,sýrem a smetanou a co myslíte.Já jsem nic neosolila.No hrůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravím Vás a přeji všem hezký sluničkový den. :wink: Ja jsem dnes volala k Apolinari ze jsem to dostala, tak mam zavolat na konci srpna, že to vidi až na září, že mají v laborce dovolenou
8. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurinka111 dobre ranko tak to ti řeknu ze to je pekna sila ze klidně řeknou ze mají dovolenou takže co to znamená ze tam vůbec nikdo nebude?
8. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Hele osolit se to dá vždycky na talíři!! To není žádná tragedie. Jak dlouho jsi měla ty koblizky v troubě?
8. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Já mám plynovou a peče fakt dost.Tak jsem to měla tak nějak na půl a cca 13minutek,nahoře byli narůžovělý.
8. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurinka111 tak to je síla :frowning2:
8. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata přesně pořád lepší dosolit než přesolit :wink:
8. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi taky budu plácat dvě kola k sobě se netrefím
8. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni v laborce bude dovca a jinak ultrazvuk a vysetreni to bude fungovat asi..
8. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je teda sila, :frowning2: nojo musim vydržet do září.. :cry:
8. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je to lepší si myslím.Já to ještě nechutnala..jsem na to fakta zvědavá.S čímpak to budete mít?
8. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my s jahudkovou marmeládou,ale až zítra
8. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo tááááááák.Jsem myslela,že taky pečeš. už
8. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né my tady ještě máme tu bublaninu ze včera
8. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jéééééé já chci taky recept :grinning: Já dneska dělala sladký knedlíky z bram. těsta a hádejte s čím... s višněma. Už mi lezou krkem :grinning: Ale knedle jsem dělala prvně a povedli se a moc chutnali. Tak aspoň něco.

@laurinka111 jj o tom jsem slyšela, že laborka nefunguje. Ale to ostatní jo. Jsem ráda, že mi nakonec ten KET udělali takhle hned po nezdařeném ET. Jinak nevím co bych dělala kdybych měla čekat. Ale musela bych to přežít jako vy ostatní.

Jinak já měla 5ti denní embryjko, takže by se mělo uhnízďovat teď někdy :slight_smile: No můžu Vám říct, že mi z toho hrabe. V noci mě vzbudilo jakoby štípnutí, ale zevnitř. Tak jsem jenom řekla "Už se zakouslo" a usnula. Až ráno mi to došlo, co jsem vlastně řekla :grinning:
Jinak mě od rána hrozně pálí žáha. Vím, že je to hrozně brzo, ale při Tobíkovi jsem si to užila celý těhotenství. Tak třeba je to nějaký znamení. I žaludek mám jako na vodě. Ale to bude spíš nervama. Je blbost, aby to začalo druhý den po KETu :grinning:
Jak říkám, už mi hrabe..
8. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já žehlím a jsem hotová :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 v tomhle vedru???Si taky prldouš
8. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika :grinning: :grinning: Už ho máááááš
8. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo někdy to udělat musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek