IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
lenivoni
8. črc 2010
@rvasata tak jsem dopekla koblizky a rovnou dva snedla 🙂 vyborne , Renco diky za doporuceni, my je mame s merunkovou. To vis tady musi byt pekarna jinak by tu nic nenakynulo. Je tu silene vlhko.
Jinak holky mas silenej strach,jak jsem pekla ty koblizky tak jsem mela bolest v podbrisku uplne stejne jako kdyz to mam den pred ms. A doktor mi rekl,ze zitra bych to mela dostat. Tak ted se mi ani nechce spat,abych se rano musela probouzet s tim,ze jsem zacala spinit. POMOOOOOOOOOOOC
barbika
8. črc 2010
Renčo díky. O víkednu je hned vyzkouším :o)
rvasata
8. črc 2010
Páááni já jednu ochutnal a to je holky žráááááádlo.Tak se tu mějte jdu to připravit ven an posezení s kámoškou 😎
rvasata
8. črc 2010
@lenivoni Kliiiiiiiiiid.A vyhoď pocity pryč.A vezmi si koblížek.Jsou fakt luxusní.žádný takový jasný.Nic nedostaneš.Možná tak nevolnosti ranní 😃
lenivoni
8. črc 2010
@rvasata jo a ja je delala jeste z celozrnne mouky,takze desne zdrave........jinou jsem doma nemela stejne.
laurinka111
8. črc 2010
@barbika moc držím palečky, určitě to vyjde 😉
kessinkaa
8. črc 2010
@rvasata jááááááááá chci taky recept 😢
laurinka111
8. črc 2010
@barbika je škoda, že mají dovolenou, musím čekat.
lenivoni
8. črc 2010
tak ja uz jdu zase do hajan. holky co mate navstevy tak si je uzijte a at vam zbytel dne rychle utece.
evik31autor
8. črc 2010
@lenivoni dobrou noc
kessinkaa
8. črc 2010
@lenivoni dobrou
evik31autor
8. črc 2010
holky ještě trošku a mám konečně vyžehleno,vedro na padnutí doufám,že zítra takové nebude pojedu radši k dr. už ráno,abych pak někde v Trutnově nelekla :-p
tak to jdu dožehlit a koukat přitom na zoufalé manželky
barbika
8. črc 2010
@evik31 no nevím, zítra má být ještě hůř... Teploty nám zase vyšplhají do tropů...
lenivoni
8. črc 2010
diky. ja tady na zoufale manzelky taky koukam, ale jsme asi o serii dal. Kdyby jste chtely vedet nejake drby dobredu. I chirurgy nam davaji.
barbika
8. črc 2010
@lenivoni dobrou a ať se ráno vzbudíš a vše je jak má být!!
barbika
8. črc 2010
@laurinka111 děkuji, no jsem na to zvědavá...
evik31autor
8. črc 2010
mám hotovo no slávaaaaaaa :-p
laurinka111
8. črc 2010
@barbika ja jsem ted jeste tyden doma a pak musim do prace. Ty mas jeste nejake mrazacky?
laurinka111
8. črc 2010
@evik31 šikulka 🙂
evik31autor
8. črc 2010
kampak jste se všechny ztratily 😞
tadelka
8. črc 2010
ahojky, je tu někdo
evik31autor
8. črc 2010
asi ne kde máš fotku :-o
tadelka
8. črc 2010
@evik31 jsem si chtěla dát jinou, ale udělám to zítra, dnes mám den blbec :-| tak ty pořád nic?nějak k tobě ta mrcha nechce 😃
tadelka
8. črc 2010
teda tady si člověk fakt pokecá 😃 no nic, jdu něco dělat 😉
barbika
8. črc 2010
@laurinka111 už bohužel nemáme. Měli jsme 2, ale při rozmrazení to jeden nevydržel a druhý mám teď u sebe. Tak doufám, že je to malý bojovníček a udrží se u mě až dokonce!!

Holky já si byla právě pochovat den staré miminko. Úplně mě to nabilo a těším se, až si pochovám to svoje a ucítím tu krásnou mimi vůni!!!
rvasata
8. črc 2010
@kessinkaa už ho máš taky 🙂
rvasata
8. črc 2010
Tak,vypráno a "jen složeno"3pračky,vyluxováno,setřený prach..tak nějak grunt baráku.Jídlo udělaný,vdolečky upečený.No já jsem dokonalá. 😃 😃 😃 Joo a žehlit přijede Evíííík. 😎 😎 😎
rvasata
8. črc 2010
@tadelka 😃 😃 no tak v tak blbou dobu přijde holka zlatá.Všichni asi lenoší.My byli venku 😉
kessinkaa
8. črc 2010
@rvasata díky,tak ty vypadají luxusně
rvasata
8. črc 2010
@kessinkaa Hele fakt doporučuju.Jsou luxusní a vůbec mastné.Fakt super

Začni psát odpověď...

Odešli