IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
marcajda
8. črc 2010
ty jsi testila ktery den po? a kdy po OPU? já vím, že jsem to tu četla, ale nechce se mi to hledat 😉
kessinkaa
8. črc 2010
@marcajda to dopadne 😉
kessinkaa
8. črc 2010
@kessinkaa jáááá???8 den a byla jsem na KET
kessinkaa
8. črc 2010
@marcajda jáááá???8 den a byla jsem na KET
marcajda
8. črc 2010
no vždyť jo, vidíš, já zapomněla..
kessinkaa
8. črc 2010
@marcajda nic se nestalo 😉 ....asi půjdu do hajan,je mi fakt zle
evik31autor
8. črc 2010
hezký večer no kdo se to na nás přišel podívat 😃
evik31autor
8. črc 2010
tak jsem prozkoumala jak tam mudra zítra je a ráno v 6.45 frčím směr Trutnov at jsem zpátky než bude pařák :-p
evik31autor
8. črc 2010
a tady nikdo není tak jdu asi hodit koupel ]-(
marcajda
8. črc 2010
kessi, tak dobrou noc a ať je ti ráno líp!!

ahojik Eviku, tak aŤ včelička moc nebolí 🙂 a hlavně ať pomůže!! at už můžeš počítat s námi a at můžeme začít ty debaty jak nám je zle a jak nám otíkají kotníky 😉 tak nějak jsi to psala..

marcajda
8. črc 2010
teeeda, ty jsi netrpělivá, já tak rychle nepíšu 🙂
ale už taky pojedu domů, mám rozečtenou doktorku Samantu od Barbary Voodové a ta píše moc pěkně, takže se těžko odtrhávám..
je to pořádná bichle a za dva dny bude přečtená a to jsem dnes opravdu těžce pracovala..
evik31autor
8. črc 2010
tak štasnou cestu a ukaž se někdy na dýl 😃
evik31autor
8. črc 2010
já mám už všechno doma přečtené už nevím co číst
marcajda
8. črc 2010
ještě jsem tady!! já jak se ozve nějaká návčtěva, tak musí dorazit s knihou na půjčení.. doufám, že to nepopletu až je budu zase vracet.. my s mamkou vyklidily moji knihovnu do krabic, protože mi přítel skládá nový obyvák, tak musím půjčovat..
marcajda
8. črc 2010
tak nic, tak dobrou a krásný víkend, protože zítra se sem určo nedostanu, tak pěkně povídejte, ať mám co dočítat!! a holky, v pondělí už budeme všechny hlásit // // // //
evik31autor
8. črc 2010
no všechny né,ale já s chutí budu hlásit mrchu 😃
lenivoni
8. črc 2010
Tak se hlásím ze už mám pátek rano, jsem 9.den po ET a 14.den po OPU. Cítím se mnohem lepe než včera, bolest hlavy minimalni, tlaky v podbrisku také malé. A mám více energie. Je to dobře anebo špatně znamení?!? Kdo ví?
kessinkaa
9. črc 2010
Dobrééééééééé ráno při pátku
rvasata
9. črc 2010
🙂 🙂 Krásný den holky.To bude pažáááák 😃
lenivoni
9. črc 2010
jake mate dneska plany? Rani ptacata?
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni Nevím,mám uklizeno,uvařeno.Tak budu asi háčkovat a relaxovat.BUde pařááák..A pořád náladda tak nějak na pytel ]-(
kessinkaa
9. črc 2010
@lenivoni já jdu s kámoškou na zmrzku a pak se fláknu k bazénu 😃
lenivoni
9. črc 2010
@rvasata hele a co dela mala v takovem vedry nenudi se.Hele hlavu vzhuru
lenivoni
9. črc 2010
@kessinkaa Hhm zmrzlinku zavidim, hlavne se moc nespal, natirat a natirat. Tady leje jako z konve!!! a jak se dnes cítis?
lenivoni
9. črc 2010
Víte co mě ještě napadlo? Doktor mi rikal ze nemam používat zádné parfémy anebo spěje na vlasy atd pry se ty spreje špatně slučuji a uchycenim embria. Slysely jste to taky někdo? Takže tu v práci pekne smrdim používám jen kuličkový deodorant!
kessinkaa
9. črc 2010
@lenivoni No s tím sluncem,to nebudu přehánět.No je mi divně,žaludek na vodě a od 4 hodin nespím.Co ty??
kessinkaa
9. črc 2010
@lenivoni no tak to jsem fakt neslyšela :-o ........já se v parfémech koupu 😃
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni naše?Ani náhodou.Tak my bydlíme v baráčku takže máme zahradu tam vše co je jen možné
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni 😃 😃 😃 to si mě pobavila.Prý smrdím.No mě nic teda takového neříkali...
kessinkaa
9. črc 2010
@rvasata Čusík,nesmutni!!!!Co máš dnes k obídku??