IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rvasata
9. črc 2010
@kessinkaa no přes den dobrý.ale já mám problémy spíš v noci.Normálně spím špatně..Zbylo ze včera takže dneska naprostý hawai 😃
kessinkaa
9. črc 2010
@rvasata to znám....v noci je to nejhorší
rvasata
9. črc 2010
@kessinkaa na prd a přitom by si člověk řekl,že bude spát a je to a ono houby ]-(
rvasata
9. črc 2010
]-( ]-( ]-( holky co je s Váma?????
kessinkaa
9. črc 2010
@rvasata asi chrupkaj 😃
rvasata
9. črc 2010
@kessinkaa ]-( no to je ale morálka takhle při pátku.Nebo balí a pojedu pryč 😃
barbika
9. črc 2010
Dobré ránko holky!
@kessinkaa a odkdy po KETu Ti začalo být špatně. Já jsem dneska 2 den a můžu Ti říct, že mám žaludek jak na vodě. Dokonce se mi ráno zvedl, když jsem přebalovala Tobíka 🙂
Nevím jestli jsou to nervy či co?
lenivoni
9. črc 2010
@rvasata no oni mi nerikala,ze smrdim,ale citim se tak ja take miluji parfemy........
kessinkaa
9. črc 2010
@barbika od 8 dne,ale je to horší a horší
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni já taky miluju parféry.Kdybych mohla tak se v nich vykoupu 😃
lucccy
9. črc 2010
ahoj kočky, tak jsem si včera koupila Mamatest, ráno ho použila a je tam prd... takže příští středu mě bude asi po krvi jasno... uvidíme...

ještěže už je pátek, hned mám aspoň o trochu lepší náladu 🙂
kessinkaa
9. črc 2010
@lucccy tak to je mi líto 😞
rvasata
9. črc 2010
@lucccy Ahojda,testy už nedělej a počkej si krev...Opravdu.Testy zbytečně stresujou obzvláště,když tam nic není a když jo tak taky.Oni dobře vědí v centru proč říkají ten a ten den přijďte na krev.Je víkend a má být hic tak si to užij...no a my ostatní taky 😎
lenivoni
9. črc 2010
@lucccy A kolikaty den jsi po (K)ET ? Nechce se mi to hledat! Já bych testu nevěřila, já netestuji, čekám na krev v pondělí.
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni dobře děláš.Hjele dokud nekrvácíš je to super 😉
lenivoni
9. črc 2010
@rvasata Ja vím ale furt mám takové divne pocity. Chvilku je mi perfektně a říkám jsi ze to vyslo a pak za 10min mě začne pichat v podbrisku jako před ms, ale takhle je to cely den. Tak nevím co si mám myslet!
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni že hrajou nervy.Však vím jak se cítíš.Nebooooj vydržet. 🙂
kessinkaa
9. črc 2010
@lenivoni už aby bylo pondělí coo???taky už chci
lenivoni
9. črc 2010
@rvasata Myslis ze to jsou nervy? To jsi mě trosku uklidnila. Naštěstí je pátek večer, tak jen uvařím nějakou dobrou vecu, a na víkend už máme program tak to rychle uteče. Slyšela jsi ze by se IVF povedla napoprvé?
lenivoni
9. črc 2010
@kessinkaa Ty mas taky krev v pondělí? No super? Ty to ale budeš mít jen potvrzené a u tebe je dulezite aby to vydrželo. Moc ti to přeji!!!!
rvasata
9. črc 2010
@lenivoni no jasně,že to jsou nervy.Jseš pod hormonama a i tak všechno kolem není sranda.Psychika jede.No jasně.Pročby by se to na poprvý nepodařilo???Takhle ani nemysli.copak máte v plánu?
kessinkaa
9. črc 2010
@lenivoni no jsem zvědavá,kolik bude HCG 8-( .No snad už to vydrží,nebo nevím 😞
lenivoni
9. črc 2010
Tak to jsi mě uklidnila. Jinak samozřejmě chodím kazdou pul hodinu na záchod se kontrolovat, jsem jak magor, snad si toho nikdo v práci nevšimnul. Jdem na zasnuby v sobotu odpoledne a zítra rano jsi jdu na manikuru a vytrhat obočí. Už sr těším.
rvasata
9. črc 2010
@kessinkaa HCG bude vysoké páč máš tam dvě a kam by jako šli?Víš jak se tam mají dobře???si tam lebedí
lenivoni
9. črc 2010
@kessinkaa Ja se v tom nevyznám, kolik by tak mělo byt?
lucccy
9. črc 2010
@lenivoni dnes je to 10. den...
lenivoni
9. črc 2010
@lucccy No ty jsi ale....měla jsi počkat alespoň na den 12!!!!!
lucccy
9. črc 2010
@lenivoni jj, já vím, v neděli (12. den) si udělám další testík 😉 uvidíme
evik31autor
9. črc 2010
zdravím tak jsem zpět od mudry a se včeličkou v zadku 😃
evik31autor
9. črc 2010
a co je to tady zase za chmury :-S

Začni psát odpověď...

Odešli