• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Holky já vám tak záviídím.Vám se to povedlo
9. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jo děkuji,díky za povzbuzení,já už blbnu,že jsou někde mimo.No uvidíme.No oni už tu budou snad jen samé dobré zprávy :slight_smile: Jinak vidím,že podle tabulky máš taky mimíska už u sebe,tak ať se pěkně zavrtá!!!!Doufám,že jsem to nepopletla.

@evik31 a za jak dlouho po injekci by měla mrcha přijít???
9. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

@marty154 Už jsem to tu psala... Mě se povedlo hned 1.IVF a mám z něj Báru a snad celý první trimestr jsem běhala pořád na záchod, protože mě bolelo břichno jako na mrchu a díky utráčům jsem měla pocit, že to jde ze mě... Věřím, že ti to vyjde a na takové stavby buď připravená. Ty bolesti se vůbec ničím od pravé mrchy nelišily.
9. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jj mám u sebe jednoho 5tidenního mimíska. Tak doufám, že se mu u mě bude líbit.
Dneska mě tak nějak pobolívá břicho jako na ms, tak doufám, že je to jenom tím, že se zavrtává. No to že mě pořád pálí žáha už radši ani nepíšu :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka děkuji uklidnila si mě.Víš ono je to těžké,když jsem to ještě nezažila,tak jsem z každého píchnutí vykulená,co se děje.Jseš moc hodná. :sweat_smile:

@barbika no vidím,že s boletí břicha jsme na tom stejně,ale jak píše Doufalka měla to taky tak,tak doufejme,že se pěkně zavrtávají :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem upekla ještě bublaninu, ale podle nějakýho receptu z květů a nic moc. Že já neudělala ten svůj recept :frowning2:
A to má přijet tchán, švagrová (mimojiné cukrářka) s dětmi. Já se chci vytáhnout a ono zase nic.
Zítra chci dělat ty koblížky. Už jsem na to manžela připravila, tak už se mu prý zbíhají sliny. On je po sladkým jak diví :grinning:
9. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika :grinning: :grinning: :grinning: tak to je jako ten můj.Já je budu děšlat zítra znova :grinning:
9. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuji poradit, kamaradi se mi berou pristi sobotu v Cechach a chci jim dat nejake prekvapeni. To misto kde se berou me jen nabizi nejakou barmanskou fire show anebo vypousteni lampionku. Oboje se mi zda nejake kycove. Nemate lepsi napad??????????????????
9. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no můžu Ti říct, že vypadají opravdu pěkně a hlavně nejsou dělaný v oleji. Takže na tohle počasí ideál.
9. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 do 14 dnů nejdýl by měla dorazit tak si snad nebude dávat na čas potvora
9. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky u nás je napadnutí
@lenivoni tobě závidím u vás už je půl 10 večer vid to už je krásně chládek i když ty jsi vlastně psala že tam máte ted chladno jaký je u vás měsíc stejný jak u nás se vtom nevyznám
jinak u nás jsou dneska k obědu nudle s mákem už mám na ně týden chut
9. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak hlásím ,že se mě na zadku po injekci uděla boule jak kráva holt jsem se neuvolnila :grinning:
ale jinak tam chodím ráda mám príma mudru je mladá tak nejvíc 37,ale hlavně prodělala sama ivf tak nějak aspon ví co člověk prožívá
9. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdu to tu začal s těmi koblížky? Smím poprosit taky o recepis? Asi se budeme ještě dnes nudit doma. Je tu na padnutí a žijeme jen s větrákem v zádech. Kdyř jsem v kuchyni, nesu si tu tyč do kuchyně, pak do obýváku... Království za klimatizaci! :wink:

@evik31 Eviku, díky za tip. Dokonale lehké jídlo do tohoto počasí, jen s maličkou chybou, nikdo mi to nejí. Nejsme moc na sladká jídla. :unamused:
9. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No právě.A myslím,že to ani tak dloouho netrvá.ak hlavně,že chutnají :grinning:
9. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no mame zimu rocni obdobi jsou tu jen obracene, zima je cerven,cervenec a srpen,ted je tak sest stupnu a prsi a prsi...........
9. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a kdy budete mýt vánoce v létě nebo ted sem z toho nějakej debílek :grinning:
9. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju divciny je tu nejake mrtvo tak vam preji prijemny zbytek dne a pacek v sobotu, Uz je tu skoro jedenact tak padim do postele a rano bezim na manikuru.
9. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 vanoce jsou taky v prosinci :grinning: :grinning: ale je tu tak 40stupnu :grinning: takze ti santa clausove vypadaji dost smesne
9. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky všechny zdrávím, venku je takove vedro, že se to neda vydržet
9. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né jen venku já ho mám i doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu mít ještě jeden dotaz : ty bolesti břicha jsou trvalý nebo jen sem tam??Mě to totiž bolí od oběda v kuse a přijde mi to divný,zatím to tak jak teď nebolelo,tak jsem z toho vyhukaná a nevím jestli vydržet nebo co??.Poraďte prosím,děkuji :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak v tomto ti já neporadím snad jen kdyby to pořád pokračovalo asi bych si zavolala do caru,třeba to bude chtít nějaké ještě vyšetření pro jistotu
9. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: koukám, že je tady úroda //, tak všem moc gratuluji
9. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vím ,že kamarádke taky bolelo břicho tak jí mudra řekla,že to je tím jak se roztahuje děloha,ale jí bolelo trošku dýl né hned tak ze začátku
9. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka no a co ty jak to s tebou vypadá
9. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 děkuji,uvidíme :wink:
9. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já začínám po včeličce trošilenku špinit tak jsem zvědavá kdy se to rozjede,ale břicho zatím nebolí tak to ještě nebude tak horký,ale hlava bolí jako kráva :frowning2:
9. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš,třeba to bude dřív,jak za těch 14dní.Moc ti to přeji,už jsi se hodně načekala
9. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 hele pokud to bude trvat celou noc určo bych zítra vyhledala nějakýho dr.,aby udělal třeba ještě jeden ultrazvuk pro jistotu určitě doma zbytečně netrp ted by se tu hodila nějaká mamina ta by poradila víc,ale ani jedna tu jak na potvoru není :unamused:
9. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek