• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 Eviku,tak ať se to brzo ROZJEDE
9. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky doufám uvidíme jak to bude vypadat zítra :wink:
9. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no počkáme,třeba se nějaká mamča objeví a poradí.Ale začínám i špinit,je to nějaké divné. :frowning2:
9. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jojo už to tady popoháním seč to dá za tu bouly co mám na zadku to stálo :grinning:
9. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 a kdy ti to potvrdily z krve dneska?Páni nechtělo by to fakt nějaký vyšetření,no nedivím se ,že se bojíš já už bych asi doma panikařila :confounded:
9. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no, na závěry je brzo, jsem teprve 8 den, ale od 5dne mě všechno přestalo bolet, byla jsem, jako po ms až jsem z toho na nervy, no a včera jsem měla den blbec, dnes jsem to normálně vzdala, bulela jsem jak malá :frowning2: šla jsem na wc a spanikařila jsem, protože jsem malinko zašpinila. Udělala jsem si test a nic. Teď ležím a mám jakoby křeče, jako prv ní den ms, ale už zase nešpiním. No nevím, ale asi to zase nevyšlo. No testovala jsem teda odpoledne a nějakým testem mamatest 10. Který test je nejcitlivější?
9. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přitahuju Renču k pc myšlenkama,ale nějak se jí nechce se zase cpe koblihama
9. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 okamžitě volej!!!!nebo na pohotovost,nechci strašit,ale tak jsem to měla minule a byl...... :cry:
9. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka třeba se ještě zavrtávaj,ale vzpomínám si na své stavy po et taky mě bolelo břicho a prsa a co se dá,ale 11den se mě to rozjelo,taky jsem malounko špinila,ale psala my tenkrát jedna holčina,že jí taky bolelo břicho a bolí pořád a už je krásně těhotná hold každé tělo je jiné to se nedá srovnávat
moje sestra u obou dětí normálně krvácela až do 3 měsíce a až ve 4 vždy zjistila ,že je těhule a krvácela fest
9. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no z krve mi to potvrdily včera,zatím nepanikařím,ale moc mi nechybí :frowning2:

@kessinkaa no tak to jsi mě vyděsila,asi teda zkusím zavolat da caru
9. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 no marty asi bych dala na radu zkušenější,jistota je jistota odtoho na té pohotovosti jsou
9. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a tvá sestra otěhotněla přirozeně nebo pomocí IVF???
9. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 a jak to máš do caru daleko? jestli máš blíž nějakej špitál asi bych šla tam než se někde trmácet v autě,
9. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to máš pravdu,ale nechci aby si mě nechaly ve špitále,to bych nerada :frowning2:
autor
ona přirozeně je jak se říká otře se o trenky a je hotovo
@evik31 no uvidíme, posledně jsem měla slabého ducha 11den a pak to sílilo, uvidíme, ale náladu mám zase pod psa no :frowning2:
@marty154 já to minule měla potvrzeno,za 2 dny jsem začala špinit,pak chvilku klid,pak zase a za 14 dní konec.Kolik jsi měla HCG???
9. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 brouku radši bych ležela celý těhu ve špitále než přijít o miminko tím tě samo zřejmně nestraším podle mě ti naberou krev a udělaj ultrazvuk a třeba si tě tam i přes noc nechají na pozorování,ale radši toto než něco horšího
9. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka ještě neztrácej hlavinku ještě to není prohraný držím moc pěsti,některý holčiny maj čárku až 12den,proto já snad ani testit fakt nebudu budto to dostanu nebo ne a uvidí se z krve
9. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 do caru to mám 80km takže hodina autem,ale špitál mám od domu 3minuty,ale tam nechci,jelikož tam pracuji a vím jaká je to drbárna.Vím,že to vypadá divně,že se takhle ptá zdravotní sestra,ale mám obor specializace chirurgie,takže gynda mi nic moc neříká.Tak tvojí sestře závidím,taky bych to tak chtěla.
@kessinkaa tak to jsi mě nepotěšila,ale taky mi to přijde divný,že nic na UZV nenašel,já to tak vidím na mimoděložní nebo nevím.No HCG bylo myslím 129,doktor říkal,že je to dobrý.
9. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no teď testnu až v úterý :wink: který test je nejlepší?já měla posledně mamatest citlivost 25 a teď mám jen 10. Moc tomu nerozumím
9. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no proti tomu co měla valkil to je sakra málo kolik musí být hcg fakt nevím
jo taky segre závidím jenže ta si zas toho pro změnu nevaží,ale tak to bývá,holt my co moc přemýšlíme a byly by jsme opravdu starostlivé si to musíme vyžrat :frowning2:
a myslíš ,že u vás v caru budou,i když když tam je lůžkové tak by tam někdo být měl aspon teda v našem je normálně lůžkové
9. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka nesmutni,to je jště brzo,vyčkej do 12.dne.Já jsem koupila testy v lékárně Dr.Max za 33Kč 2ks a jsou dobré
citlivost 25
9. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no na ultrazvuk,je fakt brzo.Fakt se po krvi chodí,tak dalších 14 dní.No tak to HCG nic moc....sice říkají,že nad 100 je to dobrý,ale není to pravda.Ted už vím,že dobrý je kolem 400.Kolikátý den po ET,jsi byla na krvi??
9. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka říkají,že nejlepší je mamatest,ale jaká citlivost to nevím podle mě je vše stejné :unamused:
9. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nevím hodnotám nerozumím,v caru lůžkové neni,ale pohotovost je na mobilu,tak snad poradí co dál.
9. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no lepší je deset,tam už to musí být vidět
@marty154 ten mám taky jeden, tak si ho 12 den udělám :wink: tobě držím moc palce, ať je vše ok :slight_smile:
autor
@marty154 tak co už jsi někam volala :slight_smile:
@kessinkaa byla jsem 15.den po ET,no teda řeknu ti,že to nevidím už vůbec růžově. :frowning2:
9. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek