• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@martiiik18 no tak už se vidím že to nevydržím a začnu taky dřív :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno všem teda vy jste toho naklábosily takhle po ránu,asi budu muset dřív vstávat :grinning:
Marcajdo tak at je dneska na kontrole hodně vajuch at už jdeš na to opu :wink:
Marty154 a ty jsi užij dneska ty bobíse co ti vrátí a hezky se o ně starej
jinak všem čekatelkám přeju vytoužené // :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám ,že nám tady přibívaj i obličeje to je príma,já neví jal ostatní,ale já si pak líp pamaruju co kdo píše :grinning:
jinak jak jsem vás dočítala Martiiik a Marcelko tak k tomu sexíku,mě to v poslední době ani neba ,jak se vystavuju pořád u těch doktorů tak ani chut není,ale my takový skluz jak marcelka teda nemáme my sexily naposled dneska ve 4 ráno :wink: né že mě by se dvakrát chtělo,ale když už mě teda vzbudil tak proč nééééé že :grinning:
asi má strach chudák,že to za chvíly dostanu a on budeme mýt zas po ptákách musíme je holt taky trochu politovat ty naše chudáčky malý :grinning:
23. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kam jste se všichni ztratily :cry:
23. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - Tak to ti skoro i závidím, sexík takhle brzy po ránu, taky bych si dala říct...jenže u nás se dnes vstávalo z postele špatnou nohou, rafli jsme se hned v koupelně, pak u snídaně, nakonec jsem se dozvěděla, že za to můžou moje dny...asi jo, ty hormony se mnou asi pěkně zacvičily.
Ty obličejíky jsou prima, taky si to lépe zapamatuju a úplně nejlíp, když vím, jak se kdo jmenuje. Když máš Evčo takový jednoznačný nick, tak je to v pohodě, ale u těch ostatních, co z toho nepoznám jméno, se mě to pak splývá v jedno a nedokážu pak přiřadit, co kdo napsal. Takže si to budu plést. Musím vždycky pak kouknout do alba a připomenout si :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já si teď odučila poslední hodinu v tomto roce a jdu domůůůů...jo ještě teda odpoledne jeden kurz, ale i tak, už mám prázdninyyyyyyyyyyy...
MILUJU SVÉ POVOLÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to zavidím mě by se chtělo,ale nemůžem a manžel ani nechce už týden před ketem nechtěl,prý aby se něco nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ach jo měla jsem být učitelkou a ne zdrevotní sestrou :grinning:
23. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin má tam být a :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jó... už mne to moc nebaví takový to nic nedělání... :unamused: nejradši bych čapla vysavač a prachovku nebo alespoň žehličku... jinak se ukoušu nudou... :frowning2: ale mám strach, že bych toho pak mohla litovat... takže koukám na TV- i když tam absolutně nic nedávají...
23. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás je to takový na vodě většinou ted nechodíme do postele najednou a než přijde ten druhý tak ten první už chrupká :sweat_smile:
no já jsem se divyla ,že jsem nebyla protivná většinou nemám ráda ,když mě někdo budí no asi už taky byla chut :grinning:
jinak když mám jít na vyšetření ,nebo na zákrok tak manža taky nechce asi se taky bojí,aby se pak nebál i těch 9 měsíců to bych už pak asi nevydržela zas já,to bych ho pak asi musela znásilnit :grinning:
@78marcela to už jsi dneska rozdávala vysvědčení,páni to se máš ted dlouhé volno před tebou vid :sweat_smile:
23. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 to znám a to ted můžu něco dělat ,ale už nevím cooooo a s tou tv souhlasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já si nakoupila tolik knížek a už mám všechno přečtené
23. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: no je to hrozný... a pak nemá z těch dětí růst to, co z nich většinou roste... samé kriminálky, telenovely, seriály... děs běs .... a to mi není 50, že to takhle hodnotím...
23. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo přesně já nejradši koukám na českou klasiku klidně i černobílou,někdy si říkam zlatý komunistický filmy a dneska my dávajmyslím Bartáčkovy :grinning:
23. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
píšu zas jak to čuně :wink:
Ahojky holky tady se nevyplatí připojovat se dýl :wink: nesstíham dočítat :wink:
Jen t :wink: co jdou na ET tak držim palce, holky bude mi to trvat dýl než si vás zapamatuju, tak mě omluvte :sweat_smile:
k těm cenám mi bylo řečeno že nás to vyjde na 12-16tis, ale je to tim že náš CAR má dost jiné ceny :confused:
taky koukam, že v telce nic neni :rolling_eyes: já byla včera v knihovně tak mam zásobu, ale zatim moc nestíham, snažim se předuklidit na příštíntýden
23. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska tak to nevím ,že by doktoři měli menší platy :grinning:
23. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tak to já mám předuklizeno už asi měsíc :grinning:
no já si jdu skočit do krámu tak né ,že tady naklábosíte zase 2 stránky :grinning:
23. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi něco nakup, rohlíky, šunku a ovoce :wink: :grinning:
23. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem taky měla- předuklizeno, abych po ET nemusel nic dělat... jenže v obýváku máme tmavou stěnu se světlýma dvířkama a na ní de vidět každé zrnko prachu, takže tu bych mohla utírat pořád :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gambrinusko: a kam že chodíte do CARu?
23. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 my máme taky černou stěnu a bílý kobereček :rolling_eyes: tekžeb to taky moc nadějně nevidim :sweat_smile:
V Plzni do Natalartu jsou tam skvělý a neni to moc velký a maj dost velkou německou klientelu, tak si myslim, že na nás nemusej tak vydělávat, ale je to jen můj názor :sweat_smile:
23. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gambri: my máme černo-bílou stěnu, světlou podlahu a oproti tomu červenou sedačku a zeď za stěnou je taky červená - na úklid jak dělaný- prach se musí utírat jednou za 2-3 dny, jinak to de hned vidět...
no, já myslím, že oni zas tak ty státní cary nevidělávají, jelikož ty úkony, přístroje, preparáty sou asi skutečně tak drahé, ale ty soukromé- to je běs....
23. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to si myslim taky že to neni celkově nic levného, ale pojištovny ak musim jáse taky nepředaj a pak některý mi přijde že taky vydělávaj, co jsem tak okukovala ty diskuse :rolling_eyes:
Tak Evik mi nenakoupí tak musim já aby měl manžel co jíst :wink:
23. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takm jsem :wink: zpátky
@gambrinuska tak přesně tohle jsem taky kupovla :grinning:
a o prachu ani nemluvím já chodím s hadříkem pomalu každý den jelikož v paneláku se šíleně práší :confounded:
23. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kam se ztratily ostatní asi holky pracujou noněkdo musí :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikož mám zakázané od manžílka se přehnaně pohybovat, tak dnes i včera absolvoval nákupy on :slight_smile: ale zítra už půjdu as s ním- když bude něco potřeba nakoupit.... vím, že miminko sice nevyležím, ale nechci ještě dneska nic moc dělat- a tím pádem to bude zase nekonečný den... :unamused:
23. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu :slight_smile: člověk si na hodinku odskočí a je popsaná stránka :grinning:
23. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 jenom hezky odpočívej rozbal dvd a knížky já jsem hrála na pc pak už i hry jen takové odechovky žádné střílečky :grinning:
23. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek