IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
9. črc 2010
si piš tu trpím ve vedru :-p
tadelka
9. črc 2010
@rvasata jakýho tygra? 😃
evik31autor
9. črc 2010
no vždyt vydím nééééééééé 😉
evik31autor
9. črc 2010
@tadelka typla bych to na malou 😃
tadelka
9. črc 2010
@evik31 ahá 😃 to je dobrýýý
rvasata
9. črc 2010
@tadelka 😃 😃 Evíkovi to i v horku myslí.Malá.Je nesnesitelná dneska
rvasata
9. črc 2010
@evik31 nonono.Je hrozně.ještě,že ten barák je trošku studenej
tadelka
9. črc 2010
@rvasata no mě to nemyslí už hodně dlouho :-| 😃
evik31autor
9. črc 2010
@rvasata jo mozek zatím drží 😃
evik31autor
9. črc 2010
ta marty telefonuje nějak dlouho snad ji neposlaly opravdu do nemocnice :-|
doufalka
9. črc 2010

Ahoj🙂 Holky, vůbec se mi hezky nečtete! :-S

@marty154 Asi už víc víš, ale nevím, zda ti řekli něco, co tě uklidnilo... Já jsem s Barkou, tedy při tom 1IVF, špinila. Ale špinila jsem ještě před tím, než jsem šla do CAR na potvrzení. Prostě se asi pustilo jedno z těch dvou embryek. Měla jsem strašnej strach.. no co budu tady, nám všem asi tak povídat, že? V Pronatalu v Praze se chodí na potvzení až za cca 3 týdny!!! tedy někdy v 7 tt.. Břicho mě bolelo hodně a úplně stejně jako u mrchy, takže někdy to na chvilku přestalo a pak zase.... Ale oproti mrše, kdy mě bolí jen tak 3-4 dny, v tom těhotenství mě bolelo opravdu snad celý ten trimestr. No a když jsem začala (po potvrzení těhotenství) krvácet proudem - rudou krví, řekli mi mudři, že se s tím nedá dělat nic jiného, než čekat. Prostě když embryo nechce, tak se neudrží :-S Přeju ti, ať je to v pořádku. Já jsem v takovémhle nervu prožila celé těhotenství - prostě horor! :-|
tadelka
9. črc 2010
@evik31 no je to nějaké dlouhé, aby tak neletěla do špitálu :-|
evik31autor
9. črc 2010
tak jsem si k vám oloupala mrkev a chrupkám si tu ta je aspon studená 😃
rvasata
9. črc 2010
@evik31..no hlavně,aby to bylo v pořádku :-|
rvasata
9. črc 2010
@evik31 to mě neeee :-p
rvasata
9. črc 2010
@tadelka 😎 😎 to neení možný
evik31autor
9. črc 2010
no zatím to tak vypadá
@tadelka
tadelka
9. črc 2010
@rvasata a co? nějak jsem mimo 😃
evik31autor
9. črc 2010
@rvasata co zas není možný
evik31autor
9. črc 2010
@tadelka tak ted jsme mimo dvě 😃
doufalka
9. črc 2010

@tadelka Testy jsou lepší, čím menší je to číslo u nich😉 Všeobecně panuje názor, že tak nějak nejlepší jsou ty mamatesty10.

Jo a na servru rodina, kam chodím diskutovat už od těhotenství v diskusi podle narození dětí, se dnes narodila trojčata. Úplně někde jinde, paní neznám, ale koukala jsem na její testy 7., 8. a 9. den po ET. Měla ty s citlivostí 25, ale teda čáry oproti kessince skoro žádné. Takže dámy, neházejte flinty nikam, každý ten hormon prostě vylučuje jinak! Jestli chcete, mrkněte se sem:http://www.rodina.cz/scripts/album/photo.AS...

Paní to nemá nijak zaheslované, tak snad nedělám nic nekalého. Vyjelo mi to, když jsem si zadala nějakej odkaz. Tady si píše deník. Je to zajímavé: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... Jo a pozor, na rodině se ty články skládají podle stáří od sdola, takže najeďte dolů a pak pokračujte nahoru...
evik31autor
9. črc 2010
@tadelka už jsem na to přišlo bylo to na to jaks i psala,že to nemyslí dlouho tak ti na to odepsala
tadelka
9. črc 2010
@doufalka ty jsi zlatíčko, hned jsi mi zlepšila náladu 🙂
tadelka
9. črc 2010
@evik31 jo ahá 😃
tadelka
9. črc 2010
@doufalka to je moc hezké čtení 🙂
doufalka
9. črc 2010
@tadelka No a to si vezmi, že čeká trojčata!!!!!!! Kessinka má na testu s citlivostí 25 dálnice jak prase a ona na testech s citlivostí 20 (jak jsem zahlédla na krabičce - tudíž lepší) skoro nic. Opakuji S TROJČATY!!!!
rvasata
9. črc 2010
Holky já jsem z vás taky mimo.Asi jsem přehřáté :-p
tadelka
9. črc 2010
@doufalka taky koukám, tak snad mám ještě šanci. Já ten test dělala odpo a nejlepší je to dělat ráno, tak uvidíme, ale stejně jsem si to tím testováním zase pohnojila 😞 Jo holky, mě už zbývají jenom mrazáčci a konec. Mám pak poslední šanci, jinak budu muset za psychoušem, aby mě z toho dostal 😞
evik31autor
9. črc 2010
@doufalka tak jsem to zkoukla teda mazec ti povím :-p
evik31autor
9. črc 2010
@rvasata ale mě to pak dojde to musíš uznat jako dýl ,ale přece 😃

Začni psát odpověď...

Odešli