• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@tadelka hlavně pozitvně myslet jinak je to víš kde když se budeš stresovat,ale té Marty to fakt nějak trvá napíná nás jak kšandy
9. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Však uznávám.Jseš na tom líp.Mě to ani dýl nedojde :grinning:
9. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady holky,nenapínala jsem vás,dovolala jsem se a sestřička byla bezvadná,vše mi pěkně vysvětlila.Takže špinění může být z toho Crinone z vyšší dávky,bude to špinění hnědé barvy a to souhlasí ,bolesti jsou z těch hormonů,prý to bývá všechno zvětšený po aplikaci těch hormonů,takže snad to bude o.k.Jinak mám volat kdykoli.Jinak mám ležet,odpočívat,nic netahat.......však to znáte.No uklidnila mě,tak je to už v poho
:slight_smile: Všem moc děkuji za typy,rady......no prostě za všechno,všechny jste super :slight_smile: Moc děkuji :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata čusík,tak koblížky jsem nedělala,je mi zase zle!!!příjde to odpolko a večer je nejhůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tak to jsem moc ráda, já jsem si to fakt myslela :slight_smile: tak pěkně odpočívej
9. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tak paráda,jsi alespoň klidnější :wink:
9. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí

@tadelka Neměj takové pitomé myšlenky! Mě to zakazujete (včera) a teď tady tomu propadáš! Nepropadej. Hele 2 čáry ještě zdaleka neznamenají úspěch. Koukni na kessinku a další! Mám kamarádku, která je v IVF přes 200.000Kč a nikdy se jí nic nepovedlo. Měla vždy mrazáčky a ještě má, ale s nervama tak v prdeli, že už to ptostě nebude zkoušet. Před lety zažádali o adopci a po 2 letech dostali ve 3 měsících chlapečka. To je takové číslo!!!! Říká, že by už do KETu nešla, že by zase přišla o nervy a nevěří, že by to vyšlo... Mají zažádáno o druhé dítě....
9. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jeeeeee holka zlatá.Tak až ti bude líp.No ono to vedro taky nepřidá,že? :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka jo neboj,odpočívat budu,hlavně po dnešku :slight_smile:

@kessinkaa jo jsem klidnější,ještě že,snad bych ani nespala.
9. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá

Pridám sa k vám,dúfam,že vám to nevadí :slight_smile: Dúfam,že aj ja už budem patriť k vám čo budete rodiť v 2011 :slight_smile: Všetkým vám to prajem a samozrejme aj mne samej
9. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

@marty154 Marty tak super, prostě hoď všechno za hlavu a lež a lež! Práce neuteče, nemá nožičky. Pusť si pěknej film a koukej a nebo čti:wink:
9. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 Ahojky Stázko :wink:
9. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no je to holka těžko, adopce se moc nelíbí tomu mému :unamused: je to prostě složitý
9. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 Něco o sobě napiš :slight_smile:

@stazina1 Ahoj:slight_smile: Vítej mezi snažilkama:slight_smile: Až se ti bude chtít, napiš nám ve zkratce, v jaké etapě zrovinka jsi. O nás se to dozvíš z diskuse, nebo o pár (2-3-4-5---?) sttránek zpět je tabulka a tam je vše:wink:
@stazina1 ahoj a vítej u nás :slight_smile:
@tadelka ty to dáš neboj!!!!!
autor
@marty154 tak páráda tak klídek a noženky hor :grinning:
@kessinkaa jen si užívej ty krásný nevolnosti já už chci taky zvracet ach jooo :grinning:
@stazina1 ahoj jasně ,ža budeš rodit s náma v jakém jsi stádiu a jsi první slovenka u nás :grinning:
9. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: díky za podporu :wink:
9. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Tadelko, neříkám, že vy budete zrovna adoptovat:wink: Ale připadáš mi, že jsi dost pozitivní a věřím, že se to prostě povede. V situaci, kdy už není jiná šance, jsem tady já! Nemám ani ty mrazáčky. V případě neúspěchu jdeme do plně hrazeného pokusu za rok na jaře.
9. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka fakt, ty jsi na tom skoro stejně? tak uvidíme, snad nebude tak zle. Když já ten dlouhý protokol nikdy neměla, tak teď fakt nevím, co vlastně je a bude.
9. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka tak to ten můj má na to úplně jiný názor on by do adopce šel klidně dřív si dělal srandu,že jestli to je v něm tak že si mám skočit štrejchnout k sousedom takového vtipálka mám doma pořád si dělá prdel,že adoptujem malýho černouška holt bere život trošku s humorem,ale já vím,že ho taky mrzí :unamused:
9. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka
Ahoj :slight_smile: Snažíme sa s mojim medvídkem už 4 roky,som po dvoch nepodarených tehotenstvách,obidva boli vo vajcovodoch,takže sú samozrejme preč,pred vyše rokom sme začali chodiť do Gennetu v Prahe,ale v podstate rok sa nič nedialo a teraz v dubnu sme prešli do Motola.Momentálne mi pichli 2 den cyklu injekci a teraz v pondelok 16 den cyklu ideme do centra,snád už začnem.Zrejme bude aj genetika,už my volali že má príst so mnou aj moj starký :slight_smile:
Vy ste tu všetky skúsené tak sa od vás aspoň niečo dozviem :slight_smile: už som na internete prečítala snáď všetko možné aj nemožné,mám z toho hlavu ako bubon :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem psala minule,nedočká se jen ta,co to vzdá
9. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí

@tadelka Vím, mám Báru, ale už zase neám ani jediný pokus :frowning2:
9. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 taky budeš za chvilku profík :slight_smile:
@evik31 tak to ten můj je moc hodnej chlap, ale trošku rasista na cikány a bojí se, že by neprošel psychotestama :grinning:
@doufalka tak já mám jenom pejska a 4 zmzlíky :unamused: jo a ještě doufám, že mám nějaké v sobě
9. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 někdy je ,ale lepší sladká nevědomost já taky nemám vejcovody a to jsem ani ještě žádné těhu neměla
9. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek