• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
To víš že jo :slight_smile: profík ako má byť.Som v práci ešte hodinku a padám domov,no to je strašné v tej horúčave,ked tak rozmýšľam tak som ešte slnko poriadne nevidela :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka tak normálně jsem tu i dneska zasmála však až by šlo do tuhého on by změnil názor si myslím,nejsme rasisti,ale cikánka asi taky né on myslel černouška jako opravdovýho hodně černýho z afriky :grinning:
9. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 a co děláš jestli to teda není tajné :grinning:
9. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Takže jsi vlastně strašně bohatá :slight_smile:

Já bych zase do adopce nešla... Jednak máme širokou rodinu, takže když nebyla Bára často jsme ulevovali od dětí ségře a pak... já se bojím genů!
9. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: tak toho černouška by mi dopřál
@doufalka taky se genů bojím, manžel říkal, že si když tak pořídíme druhého pejska :slight_smile:
Pracujem v jednej spoločnosti ako vedoucí administrativy,dnes mám odpolední,neznášam ich :slight_smile: ja som skor ranné vtáča
9. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka co máte za rasu???
9. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa yorkširáčka :grinning:
9. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka tak toho já se nebojím možná nějaké geny jsou,ale já tvrdím,že vše se odvíjí ve výchově a jen ve výchově
9. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 to já jsem spíš noční pták :grinning:
9. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je fakt, máš pravdu, že je třeba vychovávat hned od malinka
9. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo děvčata, kdo ví, jak to všechno bude. Vlastní je vlastní, ale třeba čas ukáže něco jiného :unamused:
9. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dnes mě psala kámoška,že jsme v práci dostaly zakázku tak aspon něco ,tak se prej nemám zbytečně strestit tak aspon něco :unamused:
jo a taky mě psala ,že její souseda porodila podotýkám,že má 43 tak to mámečasu na snažení :grinning:
9. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to souhlasím.Důležítá je výchova už od mala.Já jsem možná někdy až moc "zlá"ale ono se mi to jednou vrátí :grinning:
9. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak 43? to nevím, já bych se asi psychicky do té doby zhroutila :grinning:
9. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty a zlá????? tomu nevěřím :grinning:
9. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky budu končit, bolí mě břicho, tak se jdu s pejskem projít, abych přišla na jiné myšlenky :unamused: Mějte se tu hezky, dobrou noc a zítra ahoj :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele my máme na patře pár ,který adoptoval holčičku no ted už je to pubertačka :grinning: a měli i vlastního syna,ale ten odrostl tak si adoptovaly a musím říct,že jim je podobná jek kdyby jim vylezla víte odkud........ :grinning:
no kdyby mě to manža neřekl tak bych to ani nepoznala takový lidi obdivuju mají svý a ještě adoptujou
a můj obvodní lékař má adoptované děti 2 a jsou strašně miloučký,ale je fakt ,že jim hned od malinka řekli,že jsou adoptovaný a berou to v pohodě
9. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka :grinning: :grinning: Tak v tomto ohledu věř.Jak začnu histerčit tak to pozooor na mě.Mám pravidla a ty se budou dodržot a když neee,tak nááářez :grinning: :grinning: :angry:
@evik31 Ono to je dle mého všechno o přístupu rodiny a o výchově
autor
@tadelka hezkou prochajdu a dobrou :grinning:
9. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jo taky můj názor,ale já věřím,že my se dočkáme vlastního potomečka aspon jednoho :grinning:
9. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to je jasný a dost takovýhle debat.a hlavu vzhůůůru.Jdu k TV a pak asi spát.jsem nějaká totálně zmožená
9. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rvasata Holky a v tom se s vámi budu klidně přít, 70 % povahy je v genech!!!! Je to dokázaný! Zrovna nedávno (snad někdy v zimě) jsem viděla pořad o rodinách s "adopčaty". Byl tak kluk, kterej o adopt. rodičích mluvil hrozně hezk,y, ale prostě v pubertě ho popadla toulavá a utekl z domova a kradl a byl zavřenej.... Bylo to asi 5 rodin a byl to opravdu děs! Myslím, že to měli nějak vyvážit a dát tam i pár hezkých příběhů. Bylo to na Čt2. Vy se můžete snažit jak chcete, ale v určitém období se to může prostě zvrtnout... Ale je fakt, že stejně tak se to zvrtává i u biol. potomků. No za mě prostě adopce - ne.
9. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka káždý na to má svůj názor,až budu mýt aspon jedno vlastní dítě jako třeba ty tak budu mluvit jinak,ale já nehodlám být na stará kolena sama tobě se to může říkat lehčeji nevíš jaké to je dítě nemýt to je zase jen další názor,to by se nesměly přijímat i darované vajička prostě nic
možná jsem to napsala blbě,ale tak to momentálně cítím tak se nezlob je to jen můj názor na toto téma a už to více nebudu rozebírat :wink:
9. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ale pozor! TO není z mé strany nic proti adopcím:slight_smile: NAOPAK! Myslím, že kdo se pro ni rozhodně to má v hlavě pořádně srovnaný a pro i proti... Ta moje kamarádka je se vším smířená, malého milují, nikdo by nepoznal, že není jejich, snad bych řekla, že se jim taky i podobá... Jenom já jsem posera, nemyslím, že bych kdykoliv obstála... a mám tu oporu v té široké rodině. U nás se plodí (kromě mě) jako na běžícím pásu. Tak jsem se prostě během těch 8 let čekání na Báru pasovala na "budoucí bohatou tetičku" :grinning: Ne všichni jsou pro adopci vhodní. Já měla jasno. Ono je v 34 letech už na čase kdyžtak zažádat... my o tom neuvažovali.
9. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka my jsme třeba rozhodnuti jít do ivf jen 3 na co přispívá stát už takhle platíme dost nedovedu si představit,že bych místo 30 000,- platila 90 000,- na to fakt nemám a říkám si ,že když se nezadaří na 3 pokusy + ještě nějaké ty kety tak to asi nemá zas tolik cenu vrážet do nich peníze ,když výsledek je nejistý tak majetní opravdu nejsme tak radši se smířím s adopcí
9. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 Tak tomu rozumím. Kdybych neměla Báru, taky bych do placeného pokusu nešla. Prostě jsem v jiné situaci, no. Ale bohatí taky nejsme :wink: :grinning: Ta bohatá tetička bych možná byla během mnoha let a oni by to pak zdědili :slight_smile:

Tak ta trojčata, co se narodila mají naprosto ukázkové míry: Filípek 1,20 kg, Kristynka 1,90 kg, Marketka 2,40 kg. Je možné tohle nosit v sobě? 5,5kg?!!! A každé dítě dýchá samo! :slight_smile:
9. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no já myslím,že nosila víc jak 5,5 kg,když připočítáš placentu a plodovku
9. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek