• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa Já vím, já vím:wink: Když si vzpomenu na ty trojčecí testíky, tak tam proti tobě nebylo NIC:wink: A taky když vezmu svojí mohutnou konstituci, tak jsem za ty duchy vůbec ráda :wink:

Jdu hrát černého Petra :grinning:
10. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 asi čtu :grinning:
10. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 díííky,už se nemohu dočkat krve
10. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa máš mě prokouklou :grinning:
10. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak my teď máme aktuálně 26,5°C :unamused: Bydlíme ovšem v podkroví a okna máme taky na jih, takže zatemněno a větráky jedou...

Holky díky, já opravdu nešílím. Mě bude líto, když to nevyjde, ale zase tím procentuelně zvýším pravděpodobnost pro některou, která ještě nemá žádného bobka... Jsem přející a vím, že nemůžu mít všechno. Takže buď, jak buď, budu statečná :slight_smile:
tak mažu do bazénu,za půl hoďky jsem tady :sunglasses:
autor
včera my mamina koupila krásný zelený tričko :grinning: :grinning:
jsou na mě nějak podezřele hodný asi v srpnu budou něco chtít :grinning:
10. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa se neutop já se jdu juknout na melouna dneska nic jiného nejím :grinning:
10. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka ono to dopadne neboj :wink:
A je tu další urgence na toho Petra, takže fakt musím letět:wink:

Jo Kessinko, po jak dlouhé době děláš test? U mě je jedno, jestli je z ranní nebo pdpolední moči, protože já stejně nevydržím déle než 3 hodiny nejít na malou :confounded: To co produkuju, je úplně průhledné, skoro voda, tak nevím, kde by se ten hormon vzal. Já tedy piju jako Dán :wink: :grinning:
@evik31 Eviku díky, nebojím, jen doufám... :slight_smile:
10. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já už dneska snad vypila 1,5l a až si dám toho melouna tak budu vůbec běhat po záchodě :grinning:
tak kde máme dneska ten zbytek snad dorazí aspon večer kdoví co gambrinuska s marcajdou jestli pak už ho testily :wink:
10. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem našla ,že Rozmarýnek jde ve středu na IUI no ani se nám holka nepřišla pochlubit ,aby jsme jí mohly držet palečky :frowning2:
10. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem tady,nedá se to vydržet!!!jsem na madračce a nechci se moc máchat.
10. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já dělám test,každý den :confused: ....a je jedno jestli ranní moč,nebo odpolední
10. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 Já Rozmarýnka snad ani vůbec neznám:frowning2: Asi už chodí na jinou diskusi, ne? Je to škoda, protože tady bychom jí zapalcovali a ono by se jí to hned povedlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

@kessinkaa Ale jaký máš zhruba rozestup mezi toaletami? Já jsem tím svým přiblblým příspěvkem myslela to, že já prostě produkuju prakticky jen vodu. Nikdy se mi nepodaří vydržet déle, aby ta koncentrace byla silnější... Ale zřejmě na to prdím a nechám to osudu :wink:

Už jsme dali černého Petra a domino. Následuje pexeso!
10. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já nevím,tak hodinku.....ale já si myslím,že ten desítkovej mamatest,to chytne i tak
10. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no hlavně se moc nepřehřej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@doufalka tak jsem koukala nebyla ani v tabulce,ale vím ,že už byla samoplátce jelikoř jí je 41 vím,že se ji 1ivf nepovedlo a od té doby už nenapsala
některým holkám zadaří,nebo nezadaří a už se neukážou já nevím mě to tu docela pomáha čerpám trošku aspon te energie
10. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já myslím,že je pomalu jedno jak často se chodí na záchod bud to hcg tam je nebo není ,časté chodění na wc to podle mě neovlivní
10. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeju hezkou sobotu :slight_smile:
10. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka ahojky tak jak je :wink:
10. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já ted dokoukala na čt 2 dávali dokument o čtyřčatech byly tam ty úplně první u nás ty Kutnohorský ty už byly samozřejmně dospělí a mamina z dneška se čtyřčatama no docela mazec teda :grinning:
10. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahojky :slight_smile: tak dnes je mi zase dobře, včera jsem měla křeče, jako na mrchu a dnes zase nic. Já už fakt nevím, ale včera jsem měla s manžou prima rozhovor na prochajdě, tak jsme to vše probrali, naplánovali budoucnost :slight_smile: tak nějak se mi ulevilo a dnes je mi prostě už dobře
10. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já na to taky koukala, to je fakt mazec pro rodiče :unamused:
10. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka a co ty? už dorazila????
10. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že píšu sama sobě :grinning:
10. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 už dorazila????
10. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka né ještě se fláká :confounded:
10. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale už měě to nebaví mudra říkala,že do 14 dnů bych to měla dostat,ale myslala jsem si ,když jsem včera špinila ,že by mohla dorazit už dnes ,ale asi néééé no doufám,že to nebude až ten 14 den :wink:
10. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek