• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 teda ta si fakt dává na čas :grinning:
10. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je viď,když chceš tak nepříjde a když nechceš tak jo!!!!
10. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak se loučím manža pro mě jede jedem k našim tak se ozvu až v neděli večer zatím papapapa
10. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se vám znova hlásím už jsem ze zasnub doma mám tu návštěvu kamarádku se synem, tak rychle utíká. Manza ještě zůstal na party snad tam dlouho nebude. Už je tu skoro devět večer, vedro vám závidím ale moc toho slunicka neuzivejte. Dávejte na sebe pozor. Jinak ja mam migrenu silenou, mela jsem 3 paraleny.
10. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tak koukám ze jsem se připojila když tady je zase mrtvo. Asi se všechny někde opalujete a cvachtate, co?
10. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne,no vidím,že zde nikdo,ani se nedivím :slight_smile: me se nechce dnes vůbec nic dělat.To je pařák-hrůza,škoda že nesmím do bazénu.Jinak je to zvláštní,ale dneska mě břicho nebolí a špinění skoro žádné,vůbec nevím co to bylo za výkyv,ale přesně tak píše i Tadelka.No nic jdu si dát taky krásně vychlazenýho meloša a natáhnout se k TV.Ale ještě se ukážu :wink:

@kessinkaa testík krásný!!!!!!!!!!!!Vzorový :slight_smile:
10. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je vedro k padnutí. Jak mi někdo v caru může říkat, abych se nepřehřívala. Vždyť venku přes 30 a v baráku máme 27. Už jsem z toho úplně hotová.
A to to má pokračovat ještě víc. Teď jsem četla, že do úterka má být kolem 36 a od úterka do středy se má "ochladit" na 33. To fakt nevím, co budu dělat.
Teď už je to v rukou božích... Buď se to malinký v tomhle počasí uchytne nebo ne.
Jinak dneska už bych měla být po uhnízdění. Měla jsem 5ti denní embryjko a dneska jsem 3 den po KET :slight_smile: Tak doufám, že tam je.
Žaludek mám pořád jak na vodě, ale to budou možná ty nervy a asi taky to počasí.

@marty154 to je fajn, že už je u Tebe zase všechno OK. Neboj, to bude fajn a za necelých 9 měsíců budeš mít doma veselo :grinning:
@kessinkaa krásný čárečky, opravdu krásný! :wink:
10. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jste všechny? :grinning: určitě se válíte u bazénů
10. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Díky :wink: .To je moc dobře,že ti je líp :slight_smile:
10. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika díky moc,za chvilku ho sem dáš ty :wink: :wink: :wink:
10. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase nikdo????
@barbika to je hrozný vedro,taky doufám,že mimísci mají rádi takové teploučkou,chce to pořádně pít!!!No uvidíme v úterý na kontrole,zda bude veselo.To budou nervy :frowning2:
10. črc 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 stejně si myslím,že je na kontrolu brzo......hlavně klid,když ještě nebude nic vidět :wink: .Se máš,už chci taky na ultrazvuk
10. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer děvčáátka
10. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no ahojky,kdepak se flákáš??
10. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem taky tady :grinning:

@kessinkaa - nevím proč mám kontrolu zas v úterý,no snad už něco uvidí.A ty jdeš na ultrazvuk kdy???
10. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jste dnes děvčata celý den dělaly v tom horku????
10. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no já jdu v pondělí na krev a myslím,že tak za 14 dní na ultrazvuk.Já byla,chvilkama v bazénu na madračce.....ale nedalo se tam vydržet
10. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo,to jsem zvědavá na ty hodnoty HCG,jaké budeme mít. V úterý ti dám vědět.A ty se můžeš koupat v bazénu??Nebo jen relaxuješ na madračce??Já nesmím do vody a ani se přehřívat :frowning2:
10. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tak asi taky nemůžu.Snažím se nenamočit a být tam chvilku.
10. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dnes to tady zeje prázdnotou,asi jsou všichni unavení z toho horka??? No nic tak jdu spát.Všem dobrou noc.

@kessinkaa no tak opatrně,ať ti to horko nějak neublíží :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 dobrou a krásné sny,tak jdu chrnět :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlasim pri nedeli, vcera tu bylo nejake mrtvo, ocekavam ze dnes to bude stejne! Stale mate ta vedra? Tak jsem hrdinka a vydržela jsem netestovat!!! Zítra jdu konečně na tu krev, tak bud budu příjemné překvapena anebo zklamána! Uvidíme zítra. Tlaky v břichu dnes nejsou tak hrozne, jen se mi trosku zvedl žaludek jak jsem vypila rano kafco! Jinak jsem dnes 16.den po OPU a 11.den po ET
11. črc 2010 ve 02:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ránko:slight_smile:

@lenivoni Tady je čím dál, tím hůř. Předpověď vyhrožuje 35°C!!! Je na zdechnutí a mě je fakt blbě. Normálně těžko snáším tropy a když nesmím do vody a k tomu mě bolí hlava....

@marty154 Si se ptala, co dělají děvčata v tom horku... No co by - chcípají :wink: :grinning: Tedy alespoň já!

Dnes budou mít moji drazí k obědu jen nudle s orestovanou libovou slaninou a osmaženou cibulkou. Včera jsem dělala tuňáka a málem jsem se při tom poblindila!

Moje čárka holky sílí, ale zřejmě jsem ten člověk, který ten hormon nějak neuvolňuje či co, protože je ta čára pořád jak pod mléčným sklem. Taková nevýrazná a na první pohled málo patrná. Když jsem čekala Báru, tak jsem si udělala test a i tam jsme jen vytušili tu druhou potvoru..., ale dál jsem už netestovala, tak vlastně nevím, jestli mi to někdy zesílí... ALE TO JE JEDNO! :sunglasses:

Já se připravuju na další pařák a dýchám do foroty ranní chladnější vzduch. Celou noc ženu do bytu větrákem studenej vzduch a je tu neuvěřitelných 24°C!!! Po ránu! Když mám úplně všechno dokořááááán! Kdyby alespoň šlo vyjet k nějaké vodě (ale když nemůžu do vody, tak bych to nevydržela) nebo vyhnat chlapa s malou, aby jsem tu byla sama...
11. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Dobré ránko holčiny,je tak krásně takhle po ránu.Zalila jsem,kytky a brouzdala se trávou....to je nádhera!!!Je paráda mít barák.Je mi pořád zle,manžel mi koupil ty lízátka,ale nějak nepomáhají.......
11. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ahoj:slight_smile: My sice nemáme dům, ale máme taky obrovskou zahradu:slight_smile: Ovšem tráva je tam na troud, žádná rosa, takže o nějakém brouzdání nemůže být řeč. Když jsem čekala Báru, bylo mi taky od začátku špatně, to bylo nic proti tomu, co potom přišlo od cca 10. týdne :wink: :grinning: Mě ta lízátka zabírala, jen jsem si připadala jak debil, když jsem ve svém věku lízala v tramvaji lízátko. Bonbony tehdy na trhu nějak nebyly nebo co, tak jsem tomu lízátku ulamovala tu tyčku a cucala to obrovské kolo v puse. To sice asi taky nevypadalo pěkně, ale bez něj bych asi nikam nedojela. No a postupně se stalo to, že mi bylo špatně a ještě hůř se mi udělalo, když jsem si představila, že si budu muset vzít to lízátko :grinning: :grinning: :grinning: Jé, to byly doby. Kéž by, kéž by... :wink:
11. črc 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no já jsem,taky ráda že mi je zle :slight_smile: je to snad,dobré znamení.Určitě jsi taky těhotná!!!Šoupni sem taky test,jestli to půjde
11. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli holky.Tak budu mít narozky a k nim kávovar a novou rohovou linku s drežem.Jupíííí mám po dlouhé době takovou radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Já fotím, jak blbá, ale ono je to opravdu prachbídně vidět:frowning2: Už to není ten vlas, co to byl na té jediné fotce, co jsem vložila, už je to stejně silná čárka jako kontrolní, ale pořád nevýrazná... Testnu zítra nebo pozítří, aby bylo vidět něco víc - tedy snad :unamused:
11. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nazdárek,to se někdo máááááááááááá teda :wink:
11. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsem zvědavááááááááááááá....tak ho sem dej :wink:
11. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek