• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata Tak všechno nejlepší a pěkně si to užij :grinning: Já mám už 2 a 1/2 roku dolce gusto a nedám na něj dopustit :slight_smile:
11. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Právě po tomhle toužím.Tak se strašně těším.A doufám,že bude i barva :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa čusky.no to víš.Jsem si to vydupala :sunglasses:
11. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dolce gusto dělá dobré kafe,ale my koupili tento.Ty kapsle jsou drahé,sice kupuju kafe Illy,to je taky raketa,ale super!!!
11. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata jinak vše neeeeeeeeeeeeeeeej račice :wink: :wink: :wink:
11. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa :sunglasses: :sunglasses: o díky.Mám je až v úterý,ale o dárku se rozhodla dneska.JSem si chtěla udělat radost.Oslavu udělám asi příští víkend.A to bude veliký se tak opije až mě bude zleeeeeeeeeeeee.A třeba e povede normálně mimi.Takhle jsem slplodili malou...teda na šrot byl manža :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa taky vypadá báječně.No kapsle jsou drahé,ale já po něm tak toužím a to víš..návštěva nic.to schovám,zavřu,zamknu jakýpak copak :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata hele taky se mi líbil,chtěla jsem ten krásně oranžovej.Tenhle je prostě lepší,koupíš super kafe a je to bomba!!!
11. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no já bycl ráda bu´d modrej nebo fialovej.Budu mít i modrou novou desku a máme modré židle a stůl... :grinning:
11. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata jáááááááááá mám modrou,skoro celou kuchyň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky budu mít hrozně blbý a takoví intimnější dotaz.Ale jsem z toho nervózní.Začala jsem špinit ten 10 den po KETU MS ten 14 den jako minule,ale další den jen špnění a teďka pořád s přestávkama.půl dne jo pak zase ne.Večera nic tak byl sexík :sweat_smile: :sweat_smile: no jo,ale za 2 hodiny jsem myslela,že umřu bolestí a dostala jsem to strašwně silně...Bylo to stejný jako u prvního ET a to vyšli takové 2 obr hleny :confounded: :confounded: a teďka jen špinění,ale málo......
11. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa :wink: :wink: taky?Mě se modré kuchyně líbí.No já mám kuchyň teda původní,co tady měla babička,ale jednou budu mít vysněnou,ale teďka teda nee,tak aslepoň zamaskovat tu hrůzu starou :sunglasses:
11. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata jááááá na modré ujíždím :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: :grinning: já modrá,ale teďka fialová.Jsme kvůli tomu loni malovali obývák.....ale ten se mi moooc líbí :wink:
11. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata je vidět,že jsme račice prostě
11. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí

@kessinkaa No já nejsem kafař - dám denně tak jedno laté a tady je to taková pohoda a rychlovka a žádné čištění... A jsem ráda, že ho mám pro návštěvy.
11. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa to joo ještě bych se mohla opičit s mimi a bylo by to jasnýýý.Hele četal jsi to nahoře??? :rolling_eyes:
11. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka já se na něho už moooc těším
@doufalka jasně,chápu :wink:
@rvasata Ti neporadím, ale ono se to prostě nějak rozjede - určitě. V únoru jsem měla měsíc po nevydařeném IVF takovej bordel, že se nedalo nijak orientovat :confounded:

Já mám zase modrou koupelnu a záchod. Mám taky ráda modrou, ale musím říct, že za těch 10 let se mi to už okoukalo a ráda bych změnu. Jsem STRAŠNÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

Test se mi prostě vyfotit nepodařilo. Je to vidět na první pohled, ale foťák to nebere... Snad zítra. Dnes jsem 9. po ET.
11. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka no jsem z toho nervoózní.No ve čtvtrek jdu na kontrolu tak mu to řeknu.To bude dlouhá debeta :grinning: :grinning: .NO já jsem taky holka strašná.Já se nadchnu na změnu a musím to mít hnedk.No koupelnu máme bílo-žlutou starou 4 roky co jsem tady tak ta vydrží.Já pořád toužím po té kuchyni.Ale na tu musím počkat.Já mám obr prostor,tak si časem chci pořídit obrovskou místo na to mám :sunglasses:
11. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:rolling_eyes: :rolling_eyes: No kde jste???Tak buď jste se uvařili,nebo blindíte :grinning:
11. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata já jdu chvilku do bazénu,když není ještě pařák
11. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Tak prostory jsou to, co mi schází. Už dlouho přemýšlím o tom, že kdyby se nám vydařila dvojčata, tak musíme doplatit hypošku (na byt už nám zbývá jen rok) a poohlédnout se po něčem větším! To je hrůza! A tady je to tááák krásný!

Tak s konečnou platností říkám, že test jsem prostě nenafotila, zato jsem naházela hromadu fotek Báry. Zatím tak do 2 let. Teď musím jet koupit kamarádce dárek (zapomněla jsem, že je dnes Olgy) a pak udělat ty nudle a pak se vařit a pak se snad alespoň trošku dole, ve stínu stromů zchladit :wink:
11. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,to zase dneska bude horko :sunglasses:
@rvasata tak to ti bohužel taky neporadím,nemám z tím zkušenost.Nám sice doktor sex dovolil s kondomem,ale já nechci ani slyšet,aby se něco nestalo.A jinak všechno nej............... :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo hodila jsem do alba foto testíků,tak kouknite.Ale je to focený přes mobil :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 no tak my kondom nepotřebujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ve čtvrtek jdu do centra tak uvidíme.-Díííky moc.Mám až v úterý
11. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa tobě se nezakázali po transferu koupat?
11. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 bomba.Krásný dálnice.
11. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka no tak prostoru zas máme hafo...a ne m oc vyplnění.Tak zatím tady můžeme tančit :grinning: :grinning: .No dneska bude nesnestitelně tak radši vestínu holka zlatá.No mohlo by sprchnout
11. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek