• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata no nám to doporučil jen s kondomem,ale proč jsem se neptala.Así aby jsme se ještě nerozmnožily???
:grinning: .
11. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no joo to je fakt proč?no jelikož námto nedopadlo tak nic neříkali a proč taky,že?K čemui mi potřebujeme kondom :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no koukla jsem na fotečky a Barča je krásná,úplná princeznička..... :sweat_smile:
11. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no nám už to říkal doktot hned po ET.Ale to je jedno.Lepší je to bez..........když chceme dosáhnout našeho cíle :slight_smile: že,jo.
11. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no tak to každopádně a jelikož se to nepdoařilo tak si kondom není nutný.Možný v tvým případě asi chtějí mít jistotu. :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jojo,no nic musím skáknout do obchodu pro nějaký vody a zmrzlinku,tak letím než bude hic.
11. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to ti zakážou koupat,doma ve vaně,kvůli teplé vodě.Já se v bazénu nekoupu,jsem jen chvilku na madračce a kapku se pocákám....neplavu.Zítra se na to vše zeptám
11. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 kráásné testíky!!!!
11. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Barunka je kouzelná :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... omlouvam se, ze vam semka lezu, ale obcas vas ctu :wink: vcera jsem si zacala pichat Puregon a tak si tak rikam, kolik si jich tech foliku asi vypestuju ... za normalnich okolnosti mam v klidnem stavu v prumeru 15 foliku... je to ruzne. kolik jste jich tak meli vy? kdyz jsem brala jeden cyklus clostilbegyt, tak jsem vypestovala dve vajicka tak si rikam, ze bych mohla reagovat dobre.... nooooooo uz se tesim na patecni UTZ.
11. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no mě při transéfru ještě na sále říkel.Nekoupat se i v bazénu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no já se stejně nekoupu,ale moooooooooc bych chtěla
11. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jste mě s tím koupáním docela dostali..... Mě v CARu řekli, že můžu dělat vše jako vždy, jenom se nepřehřívat a nesaunovat....
Já se totiž v bazenu vždycky trochu smočím. Tak teď teda doufám, že jsem něco nepokazila... :frowning2:

Jinak hrozný vedro už od rána, ach jo. A ty vyhlídky na další dny nic moc...
Mě dneska začali ráno bolet prsa, sice to ještě není moc, ale na omak už jsou pěkně cítit. Doufám, že je to dobré znamení.

@marty154 pěkné testíky, gratuluji!
11. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kde jste všechny? :grinning:
11. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka jsem tady...jak se cítíš???nebudeš testovat?
11. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika neboj nic,já si myslím,že smočit se fakt můžem.....zítra se zeptám
11. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa testovat nebudu, bojím se :grinning: budu až v úterý, to budu 12den, tak uvidíme. Jinak nepatrně špiním ráno a pak přes den nic. Posledně jsem tohle měla, test byl pozitivní, ale mimi nevydrželo. Bojím se :unamused:
11. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ty máš ale krásné dálnice, gratuluju :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka díky,dnes už je test stejně silnej.Neboj,taky vím,že test nic neznamená :frowning2: ,snad to ted vydrží!!!
11. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no uvidíme, buď to znamená, že se tam vrtají :grinning: , a nebo mi mávají :unamused:
11. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa špinění je svinstvo,toho se bojím,jak čert kříže!!!!Držím ti palce
@tadelka ale stejně, na dvě to nevypadá, to by na testu byl ten 8den duch
@kessinkaa a ty jsi v pohodě? jak se citíš?
11. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne,to je hic na zdechnutí :frowning2: teplo mám ráda,ale néééé až takový.

@kessinkaa a ty jsi dnes testovala???? :wink:

@tadelka neboj,odpočívej.............. a břicho tě bolí??

@barbika to je zvláštní,že v každém caru řeknou něco jinýho? :slight_smile: no to by mělo být dobrý znamení,mě taky bolí :slight_smile:

Co budete dělat v takovém pařáku?????
11. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ahojky :grinning: no právě že mě vůbec nic nebolí, jako bych byla po ms :unamused:
a jak je tobě? už jsi v pohodě? kolikátý den jsi testovala prvně?
11. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka jo jsem v pohodě.Já se snažím,na to moc nemyslet!Minule,jsem byla nadšená,že mám první druhou čárku a jak to dopadlo :frowning2: .Užívám si léto,opatruju se atd
11. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 já testuju,každý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa chápu tě :unamused: smůlu si už prolomila a teď to určitě bude dobrý :wink:
11. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no je to zvláštní,já taky fakt jen malinko špiním a bolesti břicha sem tam malinké,jak na ms.Já testovala první 9.den dřív jsem neměla odvahu a koukni do alba,jaká byla mizerná čárka,takže jak píše Kessinkaa nemyslet na to.Já se taky snažím na to nemyslet.I když se to řekne.
11. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ale dnešní testík ve fotkách nemáš,že jo????Já už ob den.Ty se máš,že jdeš už zítra na krev :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek