IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
tadelka
11. črc 2010
@marty154 četla jsem, že špinění může být proto, že si mimi dělají místo a děloha se roztahuje, trak jen odpočívej a nic nedělej 😉 já jsem posledně měla 11den na večerním testu nepatrného ducha, kterého jsem snad viděla jen já a pak čárka sílila, tak že když to srovnám s tím testem po 8dni, tak mi to příjde normálni a pořád mám ještě šanci, ale do úterý prostě na test ani nekouknu 😃
kessinkaa
11. črc 2010
@marty154 ty se máš vííííííííííc,už půjdeš na ultrazvuk....jdu ho vyfotit a dám ho sem
tadelka
11. črc 2010
@marty154 kdy jdeš na utz?jsem na tebe zvědavá, kolik jich máš 🙂
marty154
11. črc 2010
@tadelka no už jsem byla ve čtvrtek,ale doktor nic neviděl a znovu jdu v úterý.Mám z toho pěkný nervy,jestli mi řekne,že nic nevidí.Když mi to řekl ve čtvrtek,tak už se mi honilo hlavou mimoděložní,ale teď už to neřeším,stejně to bude tak,jak to má být a já to neovlivním.Sama jsem zvědavá,zda ze 2mimísků něco bude.

@kessinkaa neboj,taky se dočkáš.Radši bych šla později,než když mi zase řekne,že nic nevidí.Toho se bolím!!!! 😢 Určitě to vyfoť ať se pokochám. 🙂
tadelka
11. črc 2010
kdo ví, jak dopadla luccy, dlouho tu nebyla :-|
marty154
11. črc 2010
@tadelka určitě šanci máš,vydrž do úterý a pak uvidíš.
tadelka
11. črc 2010
@marty154 tak si myslím, že bylo moc brzo, ale teď v úterý už by mohl vidět dutinky 😉
marty154
11. črc 2010
Doufejme že je Luccy v pohodě,ani Evík se dneska neozývá.Možná jsou holky někde na výletě nebo ........
tadelka
11. črc 2010
je pravda, že je víkend, třeba se večer všichni vrátí z výletů 😃
marty154
11. črc 2010
@tadelka to doufejme,protože teď jsem to rozdýchávala v autě 15minut a měla jsem hrozné myšlenky,tak nevím,co bch dělala v úterý.Psychika hodně pracuje.
barbika
11. črc 2010
@marty154 je to zajímaví, že všude říkají něco jiného. Ale já si říkam, že je to náš bazén o který se staráme a není to veřejné koupaliště. Tak snad by neměl být problém...
Jinak s tím UTZ, teď si myslím, že by tam mohl být vidět ten váček. Držím palce!!
tadelka
11. črc 2010
@marty154 určitě to bude dobrý 🙂 o té psychice tady víme všechny, je to hrůza :-| v úterý ti doktor ukáže gestační váček, vsadím se s tebou 😃
marty154
11. črc 2010
@barbika taky myslím,že by to měli říkat všem stejně.Taky máme bazén,ale radši to neriskuji,když mi to řekl.Děkuji,snad UZV dopadne lépe.Určitě napíšu.A ty plánuješ testovat kdy????
tadelka
11. črc 2010
jdu něco dělat, abych přišla na jiné myšlenky 😃 zatím se tu mějte pa pa
kessinkaa
11. črc 2010
tady je dnešní
marty154
11. črc 2010
@tadelka doufejme,sestra mi říkala že 1% IVF může skončit mimoděložním,tak snad tam nebudeme žádná patřit.
kessinkaa
11. črc 2010
@marty154 evapsala,že bude večer,je u rodičů manžela....myslím
marty154
11. črc 2010
@kessinkaa tak ty jsou pániiiiiiiiiiiiii,vypadají dobře!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
barbika
11. črc 2010
@marty154 no chtěla bych to vydržet co nejdýl. Docela se toho bojím.... Ale uvidím. Možná to prubnu dřív. Ale zase na druhou stranu jsme si nechávali dávat 1 embryjko, tak si říkám, že třeba čárka bude, když bude, silnější pozdějc.

@kessinkaa krásná dálnice 😃
marty154
11. črc 2010
@tadelka běž se chvíli natáhnout po obědě. 😃 😃
barbika
11. črc 2010
Jinak s tím koupáním... říkám si, že když se nemám přehřívat, tak se bohužel schladit nějak musím v tomhle počasí. Stejně je to všechno asi v osudu, pokud se malý má uchytit, tak se uchytí..
Při Tobíkovi jsem taky dělala všechno, jako vždycky. V práci jsem se vyhýbala RTG, ale to záření je tam stejně. A je to kluk jako buk 😃
kessinkaa
11. črc 2010
@marty154 no jsem zvědavá,na to číslo zítra....to bude čeká do 14 hodin
marty154
11. črc 2010
@barbika dle tabulky je to dnes 4.den po Ket ? Tak to je brzo,určitě vydrž.........čím déle,tím lépe. 🙂 Já vydržela 9.dní.A je fakt,že každému ta hodnota HCG stoupá jinak.
barbika
11. črc 2010
@marty154 no právě, že je to hodně brzo. Takže se tím ani nestresuju 😃
marty154
11. črc 2010
@barbika jééé ty jsi zdravotní sestra????Já taky říkám,pokud se to má uchytit,tak se chytí.Je to dané. 🙂 V tom s tebou souhlasím.

@kessinkaa je to hrozný to čekání,taky mám krev v 7hod a UZV 11:20hod.Pak dej vědět.A tobě je dneska jak???
kessinkaa
11. črc 2010
@marty154 je mi fajn.doma máme 25,tak to jde.Matlu si nehty,mám je olámané a pak půjdu do bazénku
barbika
11. črc 2010
@marty154 nene nejsem sestra, pracuji (teda teď ne 🙂 ) na letišti 🙂

@marty154 @kessinkaa holky stejně se máte, že už jdete zítra na krev a UTZ. I když to čekání bude hrozný, ale budete to mít potvrzený. Je jasný, že pak se zase budete bát dalších kontrol, aby bylo všechno v pořádku. Ale toho strachu už se člověk nezbaví.
Ale zítra už to budete mít potvrzený!
kessinkaa
11. črc 2010
@barbika to sice jo,ale víš jak to je.chci už březen 😃
barbika
11. črc 2010
@kessinkaa to se Ti vůbec nedivím 😉
marty154
11. črc 2010
@barbika tak to jo,myslela jsem,když se vyhýbáš RTG že pracuješ ve špitále.Tomu já se taky vyhýbám,vždycky se utíkám schovat co nejdál,ale stejně myslím,že to nepomůže. 😞 Jinak já jdu na kontrolu v úterý.Jo to máš pravdu,strach bude vždycky.
@kessinkaa tak se nepřehřej !!!!

No holky opustím vás,dám si oběd a chvíli se natáhnu. 😃 😃