• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 četla jsem, že špinění může být proto, že si mimi dělají místo a děloha se roztahuje, trak jen odpočívej a nic nedělej :wink: já jsem posledně měla 11den na večerním testu nepatrného ducha, kterého jsem snad viděla jen já a pak čárka sílila, tak že když to srovnám s tím testem po 8dni, tak mi to příjde normálni a pořád mám ještě šanci, ale do úterý prostě na test ani nekouknu :grinning:
11. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ty se máš vííííííííííc,už půjdeš na ultrazvuk....jdu ho vyfotit a dám ho sem
@marty154 kdy jdeš na utz?jsem na tebe zvědavá, kolik jich máš :slight_smile:
@tadelka no už jsem byla ve čtvrtek,ale doktor nic neviděl a znovu jdu v úterý.Mám z toho pěkný nervy,jestli mi řekne,že nic nevidí.Když mi to řekl ve čtvrtek,tak už se mi honilo hlavou mimoděložní,ale teď už to neřeším,stejně to bude tak,jak to má být a já to neovlivním.Sama jsem zvědavá,zda ze 2mimísků něco bude.

@kessinkaa neboj,taky se dočkáš.Radši bych šla později,než když mi zase řekne,že nic nevidí.Toho se bolím!!!! :cry: Určitě to vyfoť ať se pokochám. :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo ví, jak dopadla luccy, dlouho tu nebyla :unamused:
11. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka určitě šanci máš,vydrž do úterý a pak uvidíš.
11. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tak si myslím, že bylo moc brzo, ale teď v úterý už by mohl vidět dutinky :wink:
11. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufejme že je Luccy v pohodě,ani Evík se dneska neozývá.Možná jsou holky někde na výletě nebo ........
11. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, že je víkend, třeba se večer všichni vrátí z výletů :grinning:
11. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka to doufejme,protože teď jsem to rozdýchávala v autě 15minut a měla jsem hrozné myšlenky,tak nevím,co bch dělala v úterý.Psychika hodně pracuje.
11. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 je to zajímaví, že všude říkají něco jiného. Ale já si říkam, že je to náš bazén o který se staráme a není to veřejné koupaliště. Tak snad by neměl být problém...
Jinak s tím UTZ, teď si myslím, že by tam mohl být vidět ten váček. Držím palce!!
11. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 určitě to bude dobrý :slight_smile: o té psychice tady víme všechny, je to hrůza :unamused: v úterý ti doktor ukáže gestační váček, vsadím se s tebou :grinning:
11. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika taky myslím,že by to měli říkat všem stejně.Taky máme bazén,ale radši to neriskuji,když mi to řekl.Děkuji,snad UZV dopadne lépe.Určitě napíšu.A ty plánuješ testovat kdy????
11. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu něco dělat, abych přišla na jiné myšlenky :grinning: zatím se tu mějte pa pa
11. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je dnešní
11. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka doufejme,sestra mi říkala že 1% IVF může skončit mimoděložním,tak snad tam nebudeme žádná patřit.
11. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 evapsala,že bude večer,je u rodičů manžela....myslím
11. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak ty jsou pániiiiiiiiiiiiii,vypadají dobře!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no chtěla bych to vydržet co nejdýl. Docela se toho bojím.... Ale uvidím. Možná to prubnu dřív. Ale zase na druhou stranu jsme si nechávali dávat 1 embryjko, tak si říkám, že třeba čárka bude, když bude, silnější pozdějc.

@kessinkaa krásná dálnice :grinning:
11. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka běž se chvíli natáhnout po obědě. :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s tím koupáním... říkám si, že když se nemám přehřívat, tak se bohužel schladit nějak musím v tomhle počasí. Stejně je to všechno asi v osudu, pokud se malý má uchytit, tak se uchytí..
Při Tobíkovi jsem taky dělala všechno, jako vždycky. V práci jsem se vyhýbala RTG, ale to záření je tam stejně. A je to kluk jako buk :grinning:
11. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no jsem zvědavá,na to číslo zítra....to bude čeká do 14 hodin
11. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika dle tabulky je to dnes 4.den po Ket ? Tak to je brzo,určitě vydrž.........čím déle,tím lépe. :slight_smile: Já vydržela 9.dní.A je fakt,že každému ta hodnota HCG stoupá jinak.
11. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no právě, že je to hodně brzo. Takže se tím ani nestresuju :grinning:
11. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jééé ty jsi zdravotní sestra????Já taky říkám,pokud se to má uchytit,tak se chytí.Je to dané. :slight_smile: V tom s tebou souhlasím.

@kessinkaa je to hrozný to čekání,taky mám krev v 7hod a UZV 11:20hod.Pak dej vědět.A tobě je dneska jak???
11. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 je mi fajn.doma máme 25,tak to jde.Matlu si nehty,mám je olámané a pak půjdu do bazénku
11. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 nene nejsem sestra, pracuji (teda teď ne :slight_smile: ) na letišti :slight_smile:

@marty154 @kessinkaa holky stejně se máte, že už jdete zítra na krev a UTZ. I když to čekání bude hrozný, ale budete to mít potvrzený. Je jasný, že pak se zase budete bát dalších kontrol, aby bylo všechno v pořádku. Ale toho strachu už se člověk nezbaví.
Ale zítra už to budete mít potvrzený!
11. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika to sice jo,ale víš jak to je.chci už březen :grinning:
11. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to se Ti vůbec nedivím :wink:
11. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tak to jo,myslela jsem,když se vyhýbáš RTG že pracuješ ve špitále.Tomu já se taky vyhýbám,vždycky se utíkám schovat co nejdál,ale stejně myslím,že to nepomůže. :frowning2: Jinak já jdu na kontrolu v úterý.Jo to máš pravdu,strach bude vždycky.
@kessinkaa tak se nepřehřej !!!!

No holky opustím vás,dám si oběd a chvíli se natáhnu. :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek