IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
barbika
21. čer 2010
@evik31 jsem tu 😃 A doufám, že nám toto téma přinese štěstí!!!
evik31autor
21. čer 2010
taky doufám ,musíme věřit 😉
evik31autor
21. čer 2010
Marcelka psala ,že už za náma běží,ale nějak se loudá holka 😃
doufám,že nás pak martiiik a marcajda najdou
a ty ostatní ,nebo klidně i nové
78marcela
21. čer 2010
Loudá, loudá, má moc práce..už je tu.
78marcela
21. čer 2010
Křtíme toto téma Ivf 2010-porod 2011 a do vínku mu dáváme hlavní úkol:
!!!! přinést všem účastnicím štěstí a do postýlky jedno, dvě, tři i více malinkých uzlíčků...ať za rok touto dobou vozíme kočárky!!!!
Tak si na to přiťukneme, ne?
evik31autor
21. čer 2010
už tukám 😃
evik31autor
21. čer 2010
jinak si to v té předchozí diskuzi napsala mooc pěkně tak snad holky najdou ; 😃
78marcela
21. čer 2010
A holky, žádné jenom doufám, ale prostě vím, jasné? Pozitivní myšlení a půl práce hotovo. Počkejte, jak si tu budeme za půl roku psát - mě je zase blbě, zas celej den zvracím a už nemůžu zapnout kalhoty a už jsem celá oteklá a už za chvilku jdu rodit...ono to přijde, do září budeme všechny pěkně těhotné.
evik31autor
21. čer 2010
a když né do září tak do prosince to stihneme
😃
evik31autor
21. čer 2010
ale nějak se nám nehlásí ten zbytek 😞
no martiiik odpočívá a marcajda asi rodí telátko :-|
barbika
21. čer 2010
Holky moc hezky tu píšete. Takže příští rok si budeme psát - hurá porod už mám za sebou!! 😃 ,
Dokoukala jsem prostřeno a jdu zkouknout Ulici, za chvíli příjde manžel z práce a uděláme si něco dobrého k papání 🙂
pampeliska36
21. čer 2010
holky... muzu taky na vas sem tam nakukovat? 😉
myslim a doufam, ze toto tema je u me taky aktualni 😃
IVF me ceka v cervenci a porod rok 2011 😃 DOUFAM!
78marcela
21. čer 2010
Nejen nakukovat, rozhodně se k nám přidej. Tady budeme všechny těhotnět, tak jenom za náma pojď.
78marcela
21. čer 2010
@barbika - co pak budete mít? My se dnes měli moc dobře. Přítel od máti dovezl výbornou roládu, koupil trubičky, pak jsme si namačkali jahůdky... a já tloustnu ještě víc než po hormonech.
78marcela
21. čer 2010
Marcajda někam zmizla, určitě už není v práci, takhle pozdě, asi se s námi ani nerozloučila. Ale nás tu najde a přijde za náma.
marcajda
21. čer 2010
holky šikovné, koukám, že jsem taky přispěla troškou do mlýna, to mám radost!
já pracovala a za chvíli půjdu domů, to jsem si vás dnes moc neužila..

děvčata tfuj tfuj a taky připíjím na zdar našich IVF akcí.
marcajda
21. čer 2010
našla.. teda, ale doufám, že nás tu nechají, když jsme se tak snažily 😃 😃

marci, jsme jmenovkyně 😉
78marcela
21. čer 2010
@evik31 - a ne až do prosince, ale do září, Evi, protože já jsem přesvědčená, že za dva dny končím v práci a pak se tam objevím až za šest let. Nechci jít po prázdninách zase učit. Já otěhotním o prázdninách, protože během školního roku jsou nervy a stres, takže já nevím, jak vy, ale já prostě do září budu těhotná.
78marcela
21. čer 2010
@marcajda - na zdraví ivf a ketů...
marcajda
21. čer 2010
tomu říkám pozitivní přístup.. a já otěhotním příští tyden a pak po 19letech nechci na pár let žádnou práci ani vidět 🙂
snad jsem si za ta leta na mateřskou už našetřila. teda a doufám, že i na porodné, že ho nezruší..
holky, do září to sfoukneme všechny, ju? a já jsem i za dvojčátka, at to stojí za to!!!
marcajda
21. čer 2010
jejda, no jasně.-- IVF a KETů já si klidně ťuknu i několikrát 😎
78marcela
21. čer 2010
Já je předtím nechtěla, ale teď bych je klidně brala.
Já si teda na mateřskou nic nenašetřila, vycházím jen tak tak, s mým platem nejsem shcopná nic našetřit, jen stavebko a penzijko mám, ale jinak bokem nedám nic.
Ale s porodným se musíme rozloučit, je to sice pitomý, ale holt se s tím budeme museme smířit, hlavní jsou ty miminka, ne?
marcajda
21. čer 2010
no, však já také našetřeno nemám, já to myslela, že něco snad dostanu od státu.. když tak koukám, jak to vedou, tak se trošku i bojím..
marcajda
21. čer 2010
a pampeliško, taky tě vítám, jsem ráda, že novou a úspěšnou diskuzi rozjíždíš s námi 🙂 a že bude úspěšná, to si piš

Rozjede to Martiinka, pak doufám, že já a pak to bude na vás, holky!! jejda, tulik mi tu chybí.
marcajda
21. čer 2010
no a já to tu pro dnes balím, však si vás dočtu ráno, těším se. mějte se krásně!
marty154
21. čer 2010
Ahoj holky,můžu se taky přidat?Já už mám po odběru a už čekám jen na ET,který bude asi ve středu.
Už se nemůžu dočkat,hlavně aby to vyšlo.
78marcela
21. čer 2010
@marty154 - jasně, každý nový je vítán. Kam chodíš do CARu?

@marcajda - tak to jsem nepochopila hned, až pak jak jsem to odeslala, myslela jsem, že máš našetřeno i tak. No, od toho státu, taky nevím, jak to bude. Porodné zrušej určitě, tím jsem si jistá a ještě se bojím, aby nezahejbali dávkama a nevrátili je zase někam ke třem tisíců, to bychom se asi museli jít klouzat. Mateřská se určitě dostane zase jen na těch 60 % jako byla v lednu a bude to na pytel. Ale budeme mít miminka a to bude to nejpozitivnější.
78marcela
21. čer 2010
@marty154 - Tady ti to vyjde, víš? Tady máme totiž pozitivní diskusi, které přináší štěstí, takže jsi zavítala dobře.
marty154
21. čer 2010
Já chodím do Repromedy v Brně 🙂 .Jsem tam moc spokojená.No s tím porodným a mateřskou
je to hrůza 😞 ,ale my s tím nic neuděláme.Hlavně aby jsme měly ty naše mimísky.
78marcela
21. čer 2010
@marty154 - Taky si říkám. Holt to musíme nějak přežít. Já chodím do Reprofitu, mám už po ET, který se nepovedl, a v srpnu se chystám na KET. Mám zamražených 13 embrýsků, tak se musí zadařit.

Začni psát odpověď...

Odešli