IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
9. srp 2010
a tady zas mrtvo tak asi taky půjdu do peřin :-|
78marcela
9. srp 2010
@rozmarynek No a z Prahy do Hradce? Taky hodinka, holky, teda, nebudte lenivé...
rozmarynek
9. srp 2010
Holky ten srpen bude asi vazne pekne nabitej 🙂 minuly tyden marcelka a doufalka....tenhle tyden Pierette a Ja do toho Rvasatka - testik......
rozmarynek
9. srp 2010
To je pravda - do Hradce to mam hodku 🙂 kdyz to valim 150 km/hod.
78marcela
9. srp 2010
@evik31 no to asi jo...je nás dost. ale všechny asi nebudou chtít a třeba by jí komornější akce nevadila. Jinak vás můžu pozvat k nám do Znojma, nebo do Letohradu. Ale tam by byl možná problém s ubytováním...A nebo zvolit nějaké neutrální místečko..
rozmarynek
9. srp 2010
Pak ten dalsi tyden Evik a kdo jeste?
78marcela
9. srp 2010
@rozmarynek no však tam je dálnice, tak když pojedeš povolenou rychlostí, tak hodinku deset, no:-)
rozmarynek
9. srp 2010
@78marcela a ten letohrad to je ten okres Usti na Orlici?
78marcela
9. srp 2010
@rozmarynek přesně tak...je to 12km od ústí. Ale asi od října budeme bydlet přímo v ústí.
pierrette1
9. srp 2010
@alim75 ahojky já jsem krvácela mnohem méně než dříve...asi je to individuální 😉
78marcela
9. srp 2010
Tak holčinky, nikde nikdo, idu též do pelechu. Papa.
pierrette1
9. srp 2010
@barbika děkuji 🙂
pierrette1
9. srp 2010
@marty154 snad budou kvalitní...teď už to neovlivní 🙂
už mi manžel píchnul Pregnyl a jdu spát....zítra budu mít snad více času...dobrou noc 😉
doufalka
10. srp 2010
Krásné ránko ženy🙂

Nechci tu hned po ránu šířit špatnou náladu, ale protože jsem samozřejmě byla zvědavá, tak jsem už zase ráno brzy testila a... včera to prostě byl pregnyl😞 Mě bylo divný, jtak to na mě rychle vyskočilo. Na takové móresy já nejsem zvyklá😉 Dneska mi méně citlivej (20) neukázal vůbec, ale vůbec NIC. No a mamatest10 tam sice ducha má, ale takového toho mojeho, kterého musím natáčet všemy možnými směry, yby byl vidět. Toho vám teda telefonem nevyfotím :-S Tak jsou dvě možnosti. Včera jsem měla ještě zbytkáč pregnylu a "pár" HCG od mého malého génia a po sečtení, to udělalo tu čáru a dnes už pragnyl nejní, takže je to už jen malý génius a čárka je tudíž slabší... No není paráda, jaké konstrukce jsem ve svém zoufalství schopná vykonstruovat?🙂😉 Je mi to strašně líto, ale já jsem té včerejší bleskovce tak nějak nevěřila. Znám za těch "pár" let snažení svoje tělo, ne😉 A mě bylo divný, že mám chuť na vigaretu. Já nejsem kuřák. Spíš takovej pětiletkovej, když si někde posedím... V těhotenství jsem nesnášela všechny kuřáky na světě. A najednou mi přišla chuť... Tak mi to těééélo prostě řeklo, že je vše v normálu a nemám plašit!😉 No ale teď budu testovat o 106.

No nic, jdu si ještě chrupnout.
rvasata
10. srp 2010
Krásné ráno.Já bych tak spala,ala prostě mě to nejde ]-(
rvasata
10. srp 2010
@doufalka já se zblázním.Vím,že to asi nevydržíš,ale zkus netestoooovaaaaaat =-)
kessinkaa
10. srp 2010
@doufalka Ahojky,bud v klídečku!!!Nevěřím,že to byl pregnyl.Ona se pořádně zabarví,uvidíš 😉 .Já se chystám na ultrazvuk a mám strach,snad to bude v pořádku.Držte mi palce prosím.
rozmarynek
10. srp 2010
Dobre ranko. @doufalko, no jasne ze na mene citlivem testu to jeste nemohlo byt videt 😎 . Vzdyt je strasne brzo a tak duch je super vlastovka 🙂.

Ja vim ze je to uplne neuskutecnitelny ukol a ja sama jsem podlehla nezdaru ale kdybys zitra netestla a testla az ve stredu citlivosti 10 tak by se nam ten duch mohl trochu ztlustit 🙂 🙂
rozmarynek
10. srp 2010
@kessinkaa dneska bude fotecka gestacniho vacku a nebo bude uz i srdicko?????????????? 🙂
kessinkaa
10. srp 2010
@rozmarynek Rozmarýnku,srdíčko už máme 14 dní víš 🙂
rozmarynek
10. srp 2010
Ja jdu dnes na kontrolu folikuliku a perinky a naplanovat snazenicko s pipetou 😎 😃 😃 - romantika na koze hahahaha.

@rvasatko tak co romantika 🙂 byla? Prostouchnuto a mrcha nikde?
rozmarynek
10. srp 2010
@kessinkaa aha no to vis ja netehulka se v tom jeste moc nevyznam 🙂 a tak dneska uz uvidis i fazolku?
kessinkaa
10. srp 2010
@rozmarynek to nevím =-) .mám být velká,jako jahoda....tak uvidíme 🙂
rvasata
10. srp 2010
@rozmarynek jojo byla 😃 .dosala jsem i masáž zad,ale usnula jsem u toho.Tak sjem se pak za tu dřinu musle probudit a dokončit romantiku.Držím palce ať je co nejdřív erotika s kozouu
rvasata
10. srp 2010
@kessinkaa Ahojda,neboj.Miminko se má jako v bavlnce.V kolik pak jdeš?budu na tě myslet a čekat na zhprávičky
evik31autor
10. srp 2010
Hezké ráno,

@kessinkaa tak držím palce,aby bylo všechno tak jak má a ono bude uvidíš, ty už si jasná mamina 😃
@rvasata tak co už dorazila ta potvora 😉
@doufalka já pořád říkám netestovat akorát se nervujete a mě stále ujištujete v mém tvrzení ,že já prostě nebudu testit x-)
rvasata
10. srp 2010
@evik31 Taky říkám netestovat takhle brzo.romantika proběhla.Mrcha nikde.příznaky nejsou.Si pořád sahám na prsa,teda na ty balóny. 😃 😃 a nic.Nechám to přírodě.uvidíme dávám tomu čas do příštího týdne 😎
evik31autor
10. srp 2010
@kessinkaa jahoda jo jen o tom píšeš a já bych se ji je dala ,no už to bude macíček teda 😃
kessinkaa
10. srp 2010
@rvasata
@evik31 díky holky!!!!Mám tam být,po 10 hodině.Určitě pak napíšu.
evik31autor
10. srp 2010
@rvasata hele mě ty prsa ani bolet nepřestaly jak jsem začla brát ty léky,pobolívaj pořád 😃

Začni psát odpověď...

Odešli