IVF červen 2016

jennyy12
14. dub 2016

Ahojky děvčata , zakládám tuto diskusi, abychom si mohli popovídat a vzájemně se podržet při plánování a následném průběhu IVF v měsíci červnu 2016. Náš je to úplně první pokus tak jsem z toho všeho vystrašená a ještě aji docela zmatená, protože nevím ještě všechno 😝 . Budu ráda, když se přidáte a společně tou cestou projdeme ke zdárnému a vysněnému konci 🙂

jennyy12
autor
12. bře 2017

Ahojky, devcata 🙂 . Od chvile co jsem zalozila tuto diskusi to bude za chvili rok. Bezi to jak blazen . Kdo si vesele tehotni, tomu moc gratuluju a co ostatni spolubojovnice?? Jak se mate??? Jak pokracujete na ceste ke // 😄 ?

vvercatkoo
12. bře 2017

Ahojky, tak my pořád bojujeme. A teď budu zkoušet fyzioterapii. Hodně mi pomohla zakladatelka skupiny zdravá žena. Přečetla jsem si její články. Hned našla v okolí osobu, která má úspěchy a doufám, že tento rok už to vyjde. A co ty?

jennyy12
autor
12. bře 2017

Zkusim si o te fyzioterapii taky neco precist. Kazdopdne taky verim, ze tento rok konecne nam vsem zadari ❤ . Ja jsem ted po neuspenem KETu a v kvetnu jdeme do 2. kola IVF. Necham si jeste udelat AHM, manzelovi fragmentaci DNA u spermijek, jinak mame uz vsechno co jde vysetrene. Zjistili mi mirnou genetickou vadu, tak budeme mit PGS.

jennyy12
autor
4. dub 2017

@jennyy12 Ahoj. Tak dnes jsem byla na te Fyzioterapii. Doporucila mi ji i znama. Pani mi tam rekla, ze panev vubec zablokovanou nemam, ale dala mi cviky, ze mam cvicit, ze by to melo prospet na udrzeni embryjka 😄 Tak se budu snazit 😄. A co ty??

jennyy12
autor
4. dub 2017

@vvercatkoo Promin, ta zprava byla tobe 😄😄 poslala jsem si ji sobe 😄

vvercatkoo
4. dub 2017

@jennyy12 ahojky, tak já jsem měla vnitřnosti mrtvé, že už se prý hýbou. Chodím každý týden. a pěkně mě drtí, nejhorší asi bylo, když mi odblokovava břicho. V pátek bude masírovat folikuly,zítra mám první UTZ. Taky mi dal nějaké cviky krom Mojžíšové. A co s tebou dělala? A kdy jdeš zase?