IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

misi.21
1. bře 2010

Ahoj,já už bych měla začít dřív,jestli vše bude 16.3 na kontrole v pořádku,tak bych mohla začít tenhle měsíc stimulovat. Docela už bych to měla ráda za sebou,jsem s nervama v kýblu...

misanda
autor
1. bře 2010

misi : to bude tvé první IVF? neboooooj, všechno bude dobrý!!!

kristiula
1. bře 2010

ahoj holky tak ja asy zacnu stimulovat v dubnu, muzu se pridat? Misanda ty jsi tady taky nejakou dobu co?
zatim holky hezky den 😉

misanda
autor
1. bře 2010

kris, jen se přidej, čim víc nás bude, tim se nebudeme bát vlka nic 😀

nj, mišanda už je takovej koníkářskej inventář 😀 my se chystáme tedy na druhé IVF...ale už se těšim, moc 🙂

kristiula
1. bře 2010

no my se furt chystame a nejak se to odklada, no nic v dubnu to bude, taky uz se tesim. a ty za jak dlouho jdes teda na to druhe po tom prvnim? 😉 doufam kocky ze nam to vyjde,co? a ze za rok budeme kocarkovat 😀

misanda
autor
1. bře 2010

Kristi, to si piš, že budeme za rok vozit 🙂 doufám!!!! my jdeme v květnu/červnu 😀 😀 😀

kristiula
2. bře 2010

Ahoj holky,

Misando to doufam ze pujdu v dubnu, v breznu jdu napsat zadost na pojistovnu, na utz a pak od menzes v dubnu doufam ze zacnu. Ty jsi mela hrazene leky? ja prave premyslim jestli mam doplacet. jo a jeste mela jsi PK?

misi.21
2. bře 2010

Ahoj,ano,jdu na první,možná proto se docela bojím,když nevím do čeho jdu. 😲 Snad bude vše OK a v dubnu najdu na testu //... 😉 Už aby to bylo. Už je to dlouhý. Dnes jsem dostala neschopenku,mám zánět močáku a bolesti břicha,tak doufám že za 14 dní bude vše v pořádku a nebudeme to muset odložit.

misanda
autor
2. bře 2010

Kris : já doplácela za léky 5tis. a jinak PK jsme v papírech měli ale bohužel jsme se k ní nedostali, zbylo nám jenom jedno embryjko a oni, když zbyde jenom jedno nebo dvě je skoro hned zavádí, protože v těle se jim daří líp než ve zkumavce...

misi : a jak dlouho se snažíte? mě to taky přijde nekonečný a neboj, sice trošku to nervy budou, kecala bych, kdybych psala že ne...ale taky to bude takový to hezký a příjemný těšení 🙂

misi.21
2. bře 2010

Snažíme se 15 měsíců. Každý mi říká že jsem mladá a takové ty řeči,ale podle mě je jedno kolik ti je. Když ti dr řekne že přirozeně mít děti nemůžeš,je úplně jedno jestli ti je 20 nebo 30... Je to prostě šok a kdo si tím neprojde,nemůže vědět co všechno to obnáší... Mám nějakou vrozenou vadu vaječníků a kdybychom se nerozhodli tak brzy pro mimi,tak by s tím taky už nemuselo jít nic dělat. S věkem se to podle dr zhoršuje,takže snad budu mladá maminka 😎 😉

misanda
autor
2. bře 2010

mis : můj názor!!! já si taky myslim, že je jedno jestli je ti 20 nebo 30...proč by touha po miminku nemohla být stejná jak ve 20 tak ve 30? řeči typu že máme čas a že na to moc myslíme a moc to hrotíme mě vytáčej a asi proto jsem řekla, že už nikomu ani muk!!!

Mis a co to znamená vrozená vada vaječníků???

kristiula
2. bře 2010

tak to mas pravdu Misi, cim vice budes odkladat tak tim vekem je pak to horsi, tak ze pokud si na to pripravena tak jdi do toho 🙂

kristiula
2. bře 2010

Taky jsem te kecy poslochala ve 22 ze jeste moc brzo, nic neni brzo, pravda byla jen ze to nebyl ten pravej s kim bych mela mit dite, ale ted je ten pravej a na dite cekame uz 2 roky,a ja jeste dil protoze presne tito kecy typu jeste brzo a jste mlady a t.d. mne stacilo kecu kdyz jsme kupovali psa a vsechni rikali ze to nezvladneme ze to je jako dite, a zvladame to. a ted najednou vsechni chteji vnoucata a to nejte tak at na to pockaji 😉 . uffff.... rozkecala sem se 😉

misi.21
2. bře 2010

No já přesně vlastně ani nevím. 😒 Dr mi řekla že nemám vajíčka(ovulaci,a asi ani nikdy neměla,mrchu jsem měla jenom po HA) a nepomohl mi ani clostilbegyd,měla jsem jen jeden folikul za 3 měsíce. Že je to vrozené a že zatím s tím jde něco dělat(je mi 22) ale s narůstajícím věkem se budou snižovat reakce vaječníku na uměle dodávané hormony... Ale co si budeme povídat,i doktoři se někdy seknou,ale nechci na nic čekat. Od listopadu jezdíme do CARu a tenhle měsíc se konečně začne!!! Huráá 😀

misanda
autor
2. bře 2010

Kristi : tak to moc dobře znám 😀 u nás taky byly boje, když jsme kupovali kočky 😀 😀 😀 a nakonec to dopadlo tak, že kočky jsou vzorně vychovaný a vždycky si je nějak obstaráme 🙂 a nepotřebujeme k tomu nikoho...!!!

misi : takže jsi anovulantka? ach jo...to je taky na pěst...člověk si fakt nevybere ☹...snad jich vypěstuješ hodně!!!! abys měla i nějaký do mrazáčku, až si za nějakou dobu pojedete pro sourozence 😀

misi.21
2. bře 2010

Snad to dopadne. Vždycky jsem si říkala jen ne dvojčata,ale teď bych si je moc přála... Už máme s přítelem vybraný jména a zatím si nepřipouštíme že by to nemělo vyjít. Hlavně aby bylo vše OK a mimi zdravé. Jedno nebo dvě,na tom nezáleží... Snad nepřijde velké zklamání.

misanda
autor
2. bře 2010

Misi, jasně, jdi do toho pozitivně naladěná, to chce!!!! u mě se to sralo už od začátku, takže já to pozitivum ztratila...ale nebooooj, všechno bude. A já bych taky chtěla dvojčátka...pracovně jim zatim řikáme Hugo a Bruno 😀

misi.21
2. bře 2010

A jaké máš problémy ty? A proč to poprvé navyšlo?? Jestli nechhceš tak neodpovídej...

misanda
autor
2. bře 2010

miši, já mám endometriozu a zvýšené protilátky proti trofoblastu. Poprvé jsem měla jenom tři vajíčka, z toho jenom dvě zralá, z toho se oplodnilo jenom jedno ☹ takže bohužel, mno...snad to příště dopadne líp...ale u endometriozy člověk nikdy neví ☹ ☹

misi.21
3. bře 2010

Je to na nic. Taky bych do toho chtěla vlítnout jako všechny moje známé a zjistit to až když mi začne být špatně,ale to se mi bohužel nikdy nestane... 😢

misha1009
3. bře 2010

ahoj holky, můžu se k vám přidat? ikdyž k vám asi tak úplně nepatřím, jdeme teprve v dubnu na vstupní konzultaci do CARu, ale doufám, že se taky brzy dostaneme k IVF... přítel má hodně špatný spermio, takže přirozenou cestou to nepůjde.

misanda
autor
3. bře 2010

ahoj holky,

misha vítej...to jsme tady samé míši, co? 🙂

misi.21
3. bře 2010

To jo,to jsme se hezky sešly... 😉 Misha a tvůj Dr ti už něco řekl nebo jsi na tom stejně jako já? Musela jsem dokonce změnit gynekoložku abych se něco dozvěděla... 😠

tirtir
3. bře 2010

Ahoj misan mi už jsme se někde potkaly můžu se přidat. 🙂

tirtir
3. bře 2010

hoky dočetla jsem vaše příspěvky a úplně s vámi souhlasím na mateřtví můžete být připraveni jak ve 20 tak ve 30.
Já s přítelem se snažíme už rok a půl teď čekáme jak dopadne dostala jsem svůj prvn pregnyl a zatím ještě čekáme.
Termín na ms je kolem příští středy. Pokud ms nedorazí dělám testík.
Pokud dorazí tak volám do Caru zkrs vypsání žádosti na pojišťovnu a pak můžem začít se stimulkou. Doufám, že začneme tak v dubnu.

Holky ještě k té vrozené vadě, mi to máme v rodině taky, ale jedná se o něco jiného
Mi zase máme zúžené orgámy , které bráni v početí.
Já mám úzké vejcovody---nejsou prorostené ani zjizvené jsou úpně zdravé jen jsou prostě úzké to mi zjistili při laparce a sestra má zúženou dělohu, bohužel ta mít děti vůbec nemůže musela by na transplataci dělohy a ještě to není 100% ani na 50% ani na 25%, při všech vyšetřeních vyšel verdikt, že má dělohu jako 3 letá holčička. Je to smutné, ale to tak.
Holky pevné nervy usměv na tváři a jdeme do toho, to by bylo aby se nepovedlo

lumpajda
3. bře 2010

Ahoj Mišando, ty jsi teda pisatelka 🙂 , to je dobře víc hlav víc ví. Ahoj holky,taky jdem v květnu na naše 2. IVF, moc vám držím palečky, ať co nejdříve máte //, pevné nervy jsou opravdu třeba.

misanda
autor
4. bře 2010

jééé, konečně se to tady rozjíždí

brýýý den přeji 😀

nazdra lumpi 😀

tirtir, vííííteejj!! no to zúžení je teda taky pěkně na pikaču ☹ ještě že máme to IVFko!!! jestli jsi zdravá normálka, tak si myslim, že na první pokus to vyjde, ani pomalu nebudeš vědět jak 😝 😅 ...a tvoje sestra nechce třeba adoptovat, nebo jít na tu transplantaci? já bych asi bojovala...

tirtir
4. bře 2010

Ahoj mis já jsem asi jinak v pořádku, byla jsem jednou i na folikulometrii a byl tam .
FSH mám taky v normě, byly by jsme moc rádi kdyby se to povedlo, ale stojíme nohama ma zemi.
A co se týče sestry jem ta transplantace by ji vyšla na 150.000Kč.
A adopce nevím proč, ale boji se do toho jíd

tirtir
4. bře 2010

holky za chvilku dube jaro a s jarem přichází i sluníčko, které docháže léžit 🙂
Ať brzo najdte // 🙂 🙂

misi.21
4. bře 2010

Ahoj holky,zdravím všechny co se přidaly.. 😉 Chtěla bych se zeptat těch co IVF už podstoupily,jestli je potřeba od začátku stimulace neschopenka,když dělám v hluku a náročnou práci(hlavně břicho dostává zabrat) o stresu ani nemluvím,ten je teď asi všude... 😒 Jsem teď na neschopence tak jestli si ji můžu nechat ukončit nebo ne,abych ji zbytečně nepřerušovala nebo naopak neprodlužovala. Do CARu jedu 16.,to budu mít poslední pilulku marvelonu. Dostanu léky ale nevím od kdy začnu stimulovat.

Tirtir,to je taková pálka ta transplantace,to bych do toho asi taky nešla,ale do adopce bych asi šla,aspoň jedno dítko mít,ale když jsme o tom mluvili s přítelem,co kdyby náhodou,tak ten by se taky bál. Geny po rodičích se přeci jen nijak neutlumí...