• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@catchulinecka Jakoze si budeme nadavat,pokud se dotkneme testu :grinning:
26. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@barussa přesně :grinning: :grinning: ty a prosím tě, ještě mi vysvětli jak to, že už víš kolik budou mrazit atd. Já jsem z toho jakásik zmatená :slight_smile: já si mám zítra volat embryologovi kvůli tomu jak to vypadá...kolik jich je a tak
26. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Ja mela OPU v unoru. Ale jelikoz jsem mela po odebrani hypersyndrom,ET se nekonal a proto vse zamrazili.. A bylo jich 8 :slight_smile: Ja si taky volala,jak se vyviji.. Tak proto vis? :slight_smile:
26. bře 2014 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@barussa ahááá, no tak už jsem chytřejší zase :grinning: za chvíli z nás budou profíci :grinning:
26. bře 2014 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Si pis..budeme obrazet vsechny diskuze a radit a pomahat a podporovat a budeme dukaz,ze to jde,ptz budeme mit mimiska :slight_smile:
26. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky.... tak dneska jsme byla v Reprofitu Olomouc na ultrazvuk. Vypadá to zatím, že by jsme mohli získat 10 vajíček..... jen OPU mohla být v neděli ráno, ale jelikož se manžel vrací z Číny až v neděli pozdě v noci, tak jsme přeřazení na pondělí na ráno. Docela se bojím, aby nám ty vajíčka vydrželi a nepopraskaly.... snad bude všechno ok....... normálně jsme v šoku.... při prvním IVF v jiném CAR jsem už byla chudší o 18 tisíc a teď neplatím zatím nic. Vím, že to ještě přijde, ale i tak.... nechápu. Myslím na vás na všechny :slight_smile:
27. bře 2014 v 17:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
pro gebymaruska(neumim tu kopirovat jmena) zatím jsem ani nezacala stimulovat :frowning2: včera jsem mela dostat ms a ta mrcha nikde.doufam,ze dorazi a ja konecne taky zacnu
27. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lovelylion juuuu,gratuluju a vis ci? Do pondelka prave vydrzi ti nejsilnejsi jedinci a prave to vyjde!!! Ke komu chodis v olomouci?
28. bře 2014 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@gebymaruska ahojky jak je? Uz je mimi zabydlene? :grinning:
28. bře 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@catchulinecka Ahoj... no chodím sice k Machačovi, ale včera mi dělal ultrazvuk doktor Vroblovský.... a dneska jsem říkala manželovi, že ten doktor má nádherné oči, že jsem z něho byla úplně vedle :slight_smile:.... a byl strašně příjemný...:slight_smile: Nějak se mi nechce střídat při každé kontrole gynekologa, ale co nadělám, když už mě neměli kam nacpat k Machačovi. Brala jsem termín teda u jiného doktora.... a kam ty??
28. bře 2014 ve 13:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lovelylion ale prosím tě, to ti je kauza :grinning: já jsem v tomto fakt hrozná, jenže si holt nemůžu pomoct :frowning2: od začátku chodíme k Machačovi, dodal mi sílu, naději a vždycky jsem se na něj těšila, získal si mou důvěru. No a objednali jsme spolu termín na punkci a mě vůbec nenapadlo, že bych se měla pídit kdo to bude dělat...nakráčím si to v košilce na sál a fakt to byl pro mě šok, když přišla paní doktorka :frowning2: jako prostě byla jsem tak zklamaná, že až je mi z toho úzko, když na to myslím, ale co už...je to za mnou, snad úspěšně :slight_smile: vím, jsem nevděčná, ale když mě to fakt zasáhlo tak jako vnitřně :slight_smile: jsem blbá co? co se dá dělat...
28. bře 2014 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka to jsem měla právě taky.... zklamání.... ale ten doktor byl aspoň sympaťák, tak mě to přešlo.... :slight_smile:
28. bře 2014 v 17:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lovelylion no jo no, sice je to drahá záležitost, ale oni jsou tu pro nás :slight_smile:
28. bře 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Uz se nam to kraaati :slight_smile:
28. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@barussa jooooooooo,uz jen par dnu :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: ja si prave davam do nosu,vinecko,hermelinky,grilovajda :slight_smile: po vikendu se budu setrit :wink:
28. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Tak to ja si to skvele uzivala v praci a budu i zitra :slight_smile: Tal uzivej :slight_smile:
28. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@catchulinecka ahojky, doufám, že mimi už se drží pořádně. Začínám být nervózní a pořád bych chtěla testovat, jsem teprve 5. den po ET. Je ještě brzo, tak snad to vydržím. Sice začínám mít (???) nejpíš nějaké příznaky, tak nevím jestli na ně není ještě brzo. Už minimálně dva dny se během noci strašně potím, hrůza, ráno se probudím úplně mokrá. A pak ty prsa bolí a bolí - ale to je z utrogestanu, takže to moc neřeším. Ale většinou odpoledne se mi chce pořád zvracet, ale rychle to zase přejde, tak nevím. Občas mám takové divné čuchy. Dneska mě pobolívá v třísle hlavně pravém, tak jsem zvědavá. Už aby byl duben a mohla zkusit ten test, je hrozné nevědět na čem jsem. :frowning2:
@jinapaja označování se dělá @+jméno :wink:. Jj to znám, mě taky MS nějak meškala, ale tak snad brzo příjde. A čím budeš stimulovat?
@evca2311 A jak to vypadá s tebou?
29. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@gebymaruska jéééj, tak to je něco to vydržet co? to jsem fakt zvědavá na sebe :confused: ale ty tvé příznaky...no já ti nevím holka :wink: ale tak, nebudeme nic zakřikávat :wink: a kdy teda testuješ?
29. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@catchulinecka no chtěla jsem testovat až 3.-4. dubna, ale fakt nevím, jak dlouho to vydržím. Protože ručky svědí. Právě jsou to takové příznaky, ale říkám si, že jsem si je mohla i v sugerovat. To víš psychika je sviňa. :slight_smile:
29. bře 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gebymaruska no to vím moc dobře :slight_smile: myslím, že všechny ženy co prožívají tenhle proces otěhotnění, to mají dost podobné...holt nedá se nic dělat :slight_smile: zvládneme to!
29. bře 2014 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gebymaruska gonal+prednisol a zítra picham konecne prvních 375 jednotek.tak snad to vaječníky zaregistruji a zacnou fungovat tak,jak maji
29. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
vas holky obdivuji,ja bych nevydržela netestovat.posledne jsem to zkousela kazde rano,nez se mi asi den před ocekavanou ms objevili//.a pak ještě několikrát kontrolne,nez jsem sla k dr a tehu mi potvrdili :slight_smile:
29. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Zitra drzim palecky :slight_smile:
30. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@gebymaruska Jak se citis ? :slight_smile:
30. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@barussa moc ti děkuju!!!
31. bře 2014 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gebymaruska Ahojky, omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, ale 2 IVF nevyšlo, tak jsem to musela rozdýchat a hodit se do pohody. S manželem jsem se dohodla, že budeme zkoušet přirozeně, protože jednou se nám to povedlo (i když ze špatným koncem), ale povedlo. Jsme oba naprosto zdraví, tak uvidíme, jak to dlouho bude trvat. Ale kdyby to trvalo dost dlouho, tak máme v záloze ještě dvě bublinky. :sunglasses:
Všem přeji, aby brzy na testu našli //.
31. bře 2014 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evca2311 To je mi líto. :frowning2: Ale začínám mít takové pocity taky, že nám to nevyšlo. A navíc jsem dneska 7.den po transferu a zkoušela jsem test a tam ani duch. Tak si říkám, že je ještě čas, ale sama vím, že v duchu počítám s tím, že to nevyšlo. :frowning2:

@jinapaja Aha, no tak snad budou folikuly růst jedna radost. A co MS už přišla?

@catchulinecka @barussa holky, začínám mít pocit, že to nevyšlo. A že jsem si to všechno namlouvala. :frowning2: Na odběry jdu až za týden, tak uvidíme, jestli se něco změní.
31. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@gebymaruska ale no tak!!!! Je jeste brzy,hod nozky hore,dej si neco dobreho a mysli na neco hezkeho...budu na tebe myslet a posilat silu :wink:
31. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gebymaruska To nechci ani slyset toto!! :slight_smile: Bud v klidu,jeste to nic neznamena. Kolik takovych testu bylo a z roho byl mrnous,hmm..Usmivej se a ver,myslime na Tebe!! :slight_smile:
31. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@catchulinecka Tak jak tak jak? :grinning:
31. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek