• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@barussa je to za mnou,je tam,furt na sebe jakoby davam pozor,je to az smesne :grinning: tak sup sup,at uz je zitra a muzem ty 14 denni muka prozivat spolu :grinning:
31. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa @catchulinecka Tak uvidíme, jak to dopadne. :slight_smile:
31. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa za chvilku tam bude :wink: :wink:
1. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka @gebymaruska Ahoj Holky..tak tam mám jednoho mrazacka..Pan doktor říkal,že po rozmrazeni se moc pěkně vyvíjelo,takže doufám,že je to držak :slight_smile: Jen menší komplikace,měla jsem otocenou delohu a nemohl se do ní pres cipek dostat,takže mi musel kousek cípku ustipnout,aby se dostal do dělohy...strašná bolest :frowning2: Lehce krvacim,ale jinak už dobrý.:slight_smile: Jak se citis?Mám testovat až za 17 dní..to je dost,že?
1. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Kdy půjdeš na krev? Nebo sis dělala další test?
1. dub 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa tak gratuluju k úspěšnému dni dnes :slight_smile: no a teda s tím čípkem...úplně mi jde mráz po zádech, když si to představím :frowning2: jsi moc šikovná, že jsi to zvládla!!!! ta bolest bude určo kompenzována šťastným koncem této dlouhé cesty :slight_smile: tý jo a těch 17 dnů, a to jako proč??? nějaký zvláštní důvod?
1. dub 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa na krev jdu až v pondělí. Další test budu dělat asi až v pátek a potom se uvidí :slight_smile:
2. dub 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Dobre ráno,nevim proč 17 dní..Mám to napsané ve zprávě a i mi pan doktor řekl,že ten 17 den,když bude negativní,tak ať ještě nevěsim hlavu,že je ještě malinká šance a mám přijít na krev. Takze musím vydržet..což teda nevím :slight_smile: Je to fakt dlouho no,všichni si dělají max po 14 dnech..Kazdy CAR to má jinak no,ale kdyz to pro mě bude znamenat pozitivní výsledek,budu testovat klidně za měsíc :grinning:
2. dub 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak to držím palecky ať je tam v pátek dálnice :slight_smile:
2. dub 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska budou tam, musí!!! budeme na tebe myslet :wink:
2. dub 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa přesně, za pozitivní výsledek bychom udělaly cokoliv že? no jo no, kdo si počká...tak se snad dočká :slight_smile: a jak se cítíš? mě ty první dva dny bolelo tak nějak furt břicho, ale stejnou bolestí jako od punkce a dneska už nic, cítím se fit, že bych všechno dělala, ale samozřejmě to nejde že :grinning: tak ti nevím no...
2. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Mě ještě dnes povolila dělohy a trochu vaječníků,ale nic velkého..Jinak jsem v pohodě..Doufám,že už jsem si vážně vytrhla vše a zadání se..I Tobě,nám všem :slight_smile: Davam na sebe pozor,ale v rámci možnosti...nic se nemá přehánět :slight_smile:
2. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa fakt? a co ti doporučili? Mně fakt jako prvních cca 5 dnů ležet spíš jenom...ani moc nestát, třeba u vaření a ták.
2. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Mě rekli,že nic netahat,žádný sport,těžká práce atd..Ale ze jinak vše jak jsem zvykla. Dnes sem i vařila :slight_smile: Lezení pořád prý ne,Apolinar má studii,že Ty,ktereezely,se spis neuchytilo,než Ty které běžné fungovaly..Ale asi je to individuální..Nijak se nepremaham,ale zase chci normálně fungovat..jinak.bych se zbláznila. Když budu unavená,odpočinu si,teď večer už.jsem a to.jsem skoro nic nedělala :slight_smile: Takže tak..Zítra jdu do prace jen zkontrolovat,jestli pracuji,v pátek kamarádce na svatbu,so volno a neděle na šest hodin do prace..Pak v týdnu jen na osmihodinnove směny,víkend volno a 14 budu testovat..nevydrzim 17 dní :slight_smile:
2. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Koukám,že píšu jak blbeček občas...Mám od manžela pujceny tel,ptz svůj jsem reklamovalala a hrozně blbě se mi na něm píše.. :grinning:
2. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa v poho, chápu :grinning: no a víš co? to je znamení, já mám taky daný termín 14 :grinning: ale asi zkusím ten víkend před tím, protože 14 je pondělí :slight_smile: ach jooooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile: bojím bojím
2. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Vážně? Tak v tom případě žádný testování o víkendu,ale obě dve 14!!!! To se musí povest!! :slight_smile: Neboj..klidna hlava je dulezita!! Ver tomu,usmívej se,šetři se a tes se,stejně jako jaaaaaaa :wink:
2. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa dobřéééé, ale stejně se bojím :grinning: ty a nevíš, jestli se první den počítá už ten den transferu???
2. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Nn..první den se nepočítá..A žádný podvadeni :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka A Tobě řekli,že se máš 5 dní ležet? Co vše Ti řekli? A máš zavedené 6ti denní?
2. dub 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa tak dobře, poslala jsem ti srdíčko, ať máme štěstí :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa mám zavedenou 5 denní jedničkovou, tak snad je to dobré :slight_smile: no a řekli mi, že 4-5 dnů spíše ležet a když jsem se ptala, jestli třebas lehké procházky na prokrvení, tak mi bylo řečeno, že nejlepší je fakt to červené víno, jak na prokrvení, tak ať má mimoň pěknou sliznici :grinning: no a prý se ani ty první dny nějak nedoporučuje dlouho stát, třeba právě u toho vaření...tak jsem z toho taková přešlá, protože každý říká něco jiného :frowning2: ale zas si říkám, že chodím do reprofitu a tam jsou jedni z těch lepších přece...tak snad no :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Posilam zpět a děkuji!!! :sweat_smile:
2. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Každé centrum má asi jinou zkušenost a strategii:slight_smile: My byli i na procházce :slight_smile: Hlavně se šetřit..To zvládneme :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa to budou ty srdíčka pro štěstí, které nám ho přinesou :dizzy_face:
2. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. dub 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Si piš:slight_smile: Karty máme rozdány,jen tomu věřit :slight_smile: Kočko,jdu pro dnešek do hajan..Píšeme si zítra..Tak dobrou noc Vám obema :wink:
2. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska ahojky, jak je??? přeju zítra pozitivní testování :wink:
3. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@catchulinecka Tak já nevím, pořád je tam duch, těžko vyfotitelný, ale člověk jej vidí na WC pod umělým světlem a nejenom na denním, tak nevím. Snad to bude sílit. Dneska asi test dělat nebudu. Uvidím co v neděli a na pondělí mám nachystaný Clearblue s citlivosti 25. Jestli třeba ten něco neukáže, prý jsou hodně citlivé, tak uvidíme. To je super a jak se cítíš? Já jsem se taky snažila dlouho nestát a mě to ani nešlo. Pochvíli už mě nějak bolelo břicho, když jsem třeba něco dělala. Takže to u nás vypadalo tak, že jsem třeba roztřídila prádlo na praní a šla jsem si sednout do obýváku a za 10-15 minut jsem to šla naházet do pračky. :grinning: Nezaujatý pozorvatel by si řekl, že jsem divná. Tak hlavně ať se dobře zahnízdí embryjko.

@barussa ty máš testovat až za 17 dní po transferu?
5. dub 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska jj..ale budu testovat 14/4.Asi chtějí mít jistotu až testnu,nevím ;) Kazdopadne mě pícha v podbřišku,o prsou ani nemluvím.. Tak snad se zavrtavaaaaa :slight_smile: A Tobě potichounku gratuluji :slight_smile: Hihi :slight_smile:
5. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek