• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@gebymaruska Tak super za ducha, budeme mu věřit, ať se nám pěkně vybarví :slight_smile:
No a já se cítím úplně normálně :grinning: bojím se, ať to není špatné znamení...všechny holky tady popisují příznaky všemožného píchání a tlačení a já nic :slight_smile: no, stresovat se nebudu kvůli tomu, stejně už to neovlivním, tak užívej sobotu a dej vědět jak síli ti duchové :grinning:
5. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! I já v tom jedu s vámi. Píchala jsem Gonal - nejdřív 175, pak 150 jednotek. Mám krátký protokol. Ve středu mi při punkci získali 30 vajíček. Díky ICSI máme 9 embryí .... tak trnu, kolik jich vydrželo. Transfer mě čeká v pondělí v poledne. Jinak je to naše 2. IVF :slight_smile:
5. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak co testiky?moc vam vsem drzim pesti,at tam mate všechny //. ty joooo @dagin-30vajicek,to je sila.a 9 embryi je moc pekny ja si před chvili pichla ovitrelle a ve stredu me ceka odber.pri posledním utz byl jeden folikul prazdny a v druhem max.2 vajíčka a to si dr.nebyl jisty.tak doufam,ze ve stredu ze me aspoň ty 2 vydoluji a budou k pouziti
7. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Já taky nemám žádné příznaky...Do soboty jsem se citila tak nějak dobře a od soboty jsem tak nějak bez nalady..Ani nevím proč,asi už mi hrabe:slight_smile: No doufám,ze tam uvnitř je vše jak má být :slight_smile:
7. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak jak krev??? :slight_smile:
7. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa já se omlouvám, že jsem se ještě neozvala, ale celý den jsem dávala výbavičku do krabic, páč to nesu z domu. Bohužel HCG negativní. Takže už mám vybranou dovolenou - prodloužený víkend v Benátkách nejspíš, tak snad to výjde a třeba se to podaří tam. :slight_smile: Jinak u tebe a @catchulinecka se snad zadaří. Budu držet pěsti.
@dagin a jak je po transferu?
7. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska to je mi lito,ze ti to nevyslo :frowning2: uzij dovcu,vycisti hlavu a jdi do toho znovu.jednou to vyjit musí.a třeba se zadari přirozenou cestou.posilam ti hodne sil,at to zvladnete
7. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinapaja děkuji, dovča sice bude až někdy možná v září, ale alespoň to. Do dalšího pokusu chceme jít až příští rok někdy v únoru. A mezitím chci projít dalšími vyšetřovačkami. Tak uvidíme, třeba se dozvím něco nového. A jak to vypadá u tebe? Nějak ztrácím přehled. :frowning2:
7. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak to mě mrzí..Benátky zní krasne,tam přijdete na jine myšlenky a pujde to samo :wink: Mě manžel slíbil Djerbu,když se nezdaří..Ať mám prý radost aspon z moooore :grinning:
7. dub 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska-ja jdu ve stredu na odber.mam max.2 vajíčka a ani to pry není jisty.tak doufam,ze aspoň ta dve budou.
7. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa to mě manžel slíbil včera shoppování a že platí... Už mám pomalu vybráno co ještě musím mít... :slight_smile: Asi bude litovat, že k tomu svolil.
@jinapaja tak budu držet pěsti, aby byli dvě. :slight_smile: A hlavně na počtu nezáleží, záleží na tom šampionovi. Třeba se to povede. :slight_smile:
7. dub 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska :grinning: :grinning: Asi muž ani netušil čemu svolil :grinning: Ale radost si dělat,je potřeba..Jen tu peněženku pěkně provětrej :wink:
7. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Proč až únor? Jestli se mohu zeptat..
7. dub 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa to víš včera jsme byli v kině a při té příležitosti jsou koukla na balerínky, k tomu se mi líbily jedny lettní podpatkové botky. Pak se mi k tomu jinde líbily jedny šaty, které jak na potrvoru pasují k těm letnímu botům. No a jinde zase sukně. To bude těžké. :slight_smile:
7. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska Kraaaasne to mas vybrané..A ladit musíš,to je jasně :grinning:
7. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barussa přesně, a když já mám pocit, že nikdy nemám co na sebe... Někdo mi to oblečení prostě krade z těch skříni. :grinning:
7. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes transfer a je mi tak nějak divně. Motá se mi hlava, píchá mě v podbříšku. Asi nervíky. Jinak embryek nám nakonec zůstalo kvalitních 6 - vyvíjela se všechna, ale 3 byla pomalejší. Nechali jsme zavést 2 ukázkové jedničkové blastocysty .... tak možná jsem rozhozená i z tohoto rozhodnutí. Já mám utkvělou představu, že kdybychom dali 1, že to nevyjde. Doktor se bál hyperstimulace, ale ta nakonec ani náznak ... nicméně není vyhráno, navíc už za sebou jedno těhu s dvojčaty mám a rodila jsem císařem, což taky není úplně v poho. Ale tak jsou tam 2 a uvidí se ... nějak to dopadne.
@gebymaruska jednou to vyjít musí a třeba si přivezeš malou italku/malého itala .... jinak krásná volba :slight_smile:
@jinapaja já měla vajíček hodně - ale taky zas není dobré, hlavní je kvalita - uvidíš, že to bude šampion
@barussa ... držím, ať to dopadne co nejlépe :slight_smile:
7. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gebymaruska to znám :grinning: A hlavne pracuji v oděvech,to je potom sebeovládání :grinning: Všechno potřebuji :slight_smile:
7. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dagin Dekuji :wink: I Tobě držím palecky :wink: Já hyperstimulaci měla,takže jsme s KETem museli dva měsíce počkat..Snad se nám zadari :slight_smile:
7. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska psala jsem ti už k tvému příspěvku :wink: a jak říkala dagin, čekáme v září samé dobré zprávy z Itálie :grinning:
7. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka jj vím. :slight_smile: No uvidíme, třeba jo. :slight_smile:
7. dub 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Ahojky..jak se citis?Já odvcera bolesti jako před MS :frowning2: O víkendu bych to mela dostat,tak začínám trochu panikarit...:frowning2:
8. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa nééé, to je určitě dobré znamení :wink:
8. dub 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Taky si v hloubi duše říkám,ze snad je to dobre znameni,ale bojím bojím...
8. dub 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se tu loucim.dnesni punkce byla bez vysledku,zadny oocyt :frowning2: doporucili nam program darovanych vajíček.na to nemame financne 50-110tisic,podle centra. vsem,co teprve cekate na výsledky preji,at vam to vyjde dobre
9. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinapaja Jejda, to je mi opravdu moc líto :fearful:
9. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..... tak jak jste na tom ??? Já jsem dneska 7 den po ET. Máme zavedeno 1 mimi a čekáme na test až 19.4 nejdříve.... teda podle doktora, nevím, jestli to vydržím a nezačnu testovat hned příští týden od pondělí.... @jinpaja to je mi líto.... vím kolik to stojí, je to šílené... a co adopce, nebo pěstounská péče??? Neuvažovali jste nad tím???
12. dub 2014 v 10:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: Už 3 den si aplikuji injekce a v pátek kontrola ultrazvukem a pak se dozvíme, kdy půjdu na odsátí vajíček, tak doufám,že budou kvalitní a povede se nám to. Je to už náš druhý pokus! Držím všem palce :slight_smile:
22. dub 2014 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajovinda Ahoj...tak jak jsi včera dopadla???? Kdy jdeš na odsátí a co bude dál??? Já jsem po 2 IVF, 5.4.2014 nám dali mimi , a 19.4.2014 jsem zjistila, že jsem těhotná :slight_smile:...... Teď se modlím, aby bylo všechno ok. A co vy??
26. dub 2014 v 09:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Ahoj, nejdřív velká gratulace!! V úterý ještě jednou jedeme na kontrolu, dostala jsem ještě další injekce a k tomu antibiotika :frowning2: protože mám zánět :frowning2: Tak doufám,že vše bude ok a ve čtvrtek 1.5. jdu na odsátí :grinning:
27. dub 2014 v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek