• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
Holky, zůstáváte po odsátí v pracovní neschopnosti,??
28. dub 2014 v 11:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k Vám ještě přidat. V dubnu jsem podstoupila své první IVF, transfer jsem měla minulý týden ve středu. Tak jsem z toho nervózní. Taky jsem měla jen dvě vajíčka a to jsem měla vysoké dávky Gonalu. No takže jsem také v očekávání a raději chodím do práce abych na to nemusela myslet. Dívala jsem se na různé diskuze, ale to už je vše zajeté a neaktuální. Chtěla jsem někoho, kdo je na tom stejně jako já. Tak snad mě přiberete do party.
28. dub 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Hajovinda - já v pracovní neschopnosti nebyla. Odsátí jsem měla v neděli, byla jsem celkem v pohodě, takže jsem šla hned v pondělí do práce. Pokud se cítíš dobře a nemáš náročnou práci, určitě PN nepotřebuješ. Ale když budeš chtít dají ti ji.
28. dub 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajovinda Záleží i na počtu vajíček - já jich měla 30 a dost mě bolelo břicho, takže jsem zůstala doma. Pak i týden po transferu ... a to nemám těžkou práci, učím na ZŠ. Ale déle bych doma nevydržela.
Dnes jsem 3 týdny po transferu, jsem 5+5tt a do práce chodím, jen už neučím tělocvik.
28. dub 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 ahoj, vítám tě :slight_smile:
Já jsem sice už 3 týdny po transferu, ale třeba bude i tak o čem mluvit :wink:.
28. dub 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dagin a to byl první transfer? Jo a prosím tě co přesně znamená 5+5tt. děkuji
29. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děkuji za přivítání. Jsem ráda, že můžu od někoho čerpat informace:slight_smile:
29. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes se rozhodlo! Ve čtvrtek jdu na odsátí :slight_smile: Škoda jen že se vytvořili pouze 4 folikuli,ale i tak je naděje :slight_smile: a ta umírá poslední :slight_smile: Budou to nervy a doufám,že budou stát za to a konečně se dočkáme :grinning:
29. dub 2014 ve 12:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 To bylo mé 2. IVF. Z 1. IVF máme 6,5 roky stará dvojčata, holčičky.
5+5tt - znamená 6. týden těhotenství - tedy 5 celých týdnů + 5 dní. Zítra začínáme 7. týden.
Jak se po transferu cítíš?
29. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem po 1. IVF v pondělí 28.4. mi byla zavedena 2 embrya a ted už je nejhorší to čekání nevím jestli to vydržím s TT až za14 dní :grinning: nejvíc se bojím toho sklamání.
29. dub 2014 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dagin, díky moc za vysvětlení. Moc ti to přeju a doufám, že budu mít také příští týden dobré zprávy. Cítím se dobře, teď je to 9 den po transferu, občas trošku cítím břicho, poslední dva dny trochu záda, ale jinak jsem úplně v pohodě a chodím do práce. bývám někdy dost unavená, ale to připisuju těm hormonům co pojídám. Nic zatím ani netestuji, chci si nechat naději do posledního dne. Ve středu jdu na krev, takže večer před tím si udělám test a uvidíme. Víš nechci se ani dobrou ani špatnou zprávu dozvědět od doktorů. Takže jsem se rozhodla, že to zkusím otestovat v úterý večer a uvidíme. To máš super, že ti to vyšlo hned na poprve, také jsem zvažovala, zda nechat dvě zavést (víc jim ani nebylo), ale to jedno bylo trojkové kvality, tak jsme nakonec nechali jen jedno. Tak teď jen doufáme:slight_smile:
2. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hajovinda - z toho si vůbec nedělej hlavu - já měla celkem pět a dvě byli úplně malé, takže nepoužitelné. Ona ti ve finále stačí jedna, když je dobrá. Dej pak vědět, jak jsi dopadla.
2. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To lenulka 23 - tak já čekám už jen týden:slight_smile: Netestuju. Chodím do práce a snažím se na to nemyslet. Jedna kamarádka mi poradila dobrou věc, netestuj a užívej si těch 14 dni jako, že jsi těhotná. Můžu ti říct, že mě to pomáhá. Nechci nic testovat, věřím tomu, že to vyšlo a navíc na špatné zprávy je času vždycky dost. Tak se nestresuj hned od začátku. Já se taky bojím, ale toto mi fakt pomáhá. Víš že víra je 50% úspěchu a tak to beru:slight_smile:
2. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagin - ještě jsem se chtěla zeptat, už se cítíš jako těhotná, nebo nic nepozoruješ? Máš nějaké příznaky? díky
2. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 test ti doporučuji udělat ráno, z ranní moči - není tak naředěná a je to jistější.
Jinak já jsem pár dní do transferu cítila bolest v podbříšku jako před MS - jak se zavrtávají a jak se mění děloha. Cítím to stále, ale už ne tak často. A bolí mě prsa - taky to začalo pár dní po transferu a trvá to dodnes, jsou hodně citlivá. Někdy se mi motá hlava, někdy je mi lehce nevolno - ale to spíš, když jsem hladová - jak se najím, upraví se to. Jinak se cítím dobře :slight_smile:
Ono to má ještě všechno čas, dnes jsem 6+3tt, to ještě všechno přijde. Další kontrolu mám ve středu, tak jsem napnutá - pokud bude srdíčko, tak už je velká šance, že vše dobře dopadne :wink:
3. kvě 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dagin diky za rady. Jsme alespon s tema kontrolama stejne:slight_smile: taky jdu ve stredu. Padla na me nervozita jak to dopadne. Bricho take citim jako pred ms hlavne rano a vecer,tak se trosku bojim aby neprisla. Pritom doted jsem si byla jista ze to vyslo. Tak uvidime. Pisnu ti jak to vse dopadlo. Budu na tebe myslet at srdicko je a mas jistotu. Psala jsi ze mas z prvniho ivf dvojcatka. Jak jsi to zvladla? Ja se moc rozhodovala zda dat dve, ale vsichni me presvedcili ze je to velke riziko. Jsem mala a hubena. Tak jedno vyhralo , ale pocitove citim, ze jsem to mela zkusit.Kdyz budes mit chut budu rada kdyz mi pisnes jak jsi zvladala dvojcatka.
4. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dagin, chtěla jsem se tě zeptat, zakázali ti nějaké činnosti. Mě po transferu skoro všechno. uklízení, žehlení a dokonce i sex:slight_smile: Měla jsi to stejně? Víš co už bych fakt potřebovala doma něco dělat, ale zase to nechci podcenit. díky za názor. Doufám, že se máš dobře a vše je v pořádku.
5. kvě 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 Tak ze 4 odsátých se oplodnilo pouze jedno,tak doufám,že to nejsilnější a že se udrží! :grinning:
5. kvě 2014 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti moc přeji a držím pěsti. Holky já jdu zítra na výsledky a kontrolu. Tak jsem si dnes ráno udělala ten test. Bohužel se na něm nic neobjevilo, takže to vypadá, že to nedopadlo. Je mi to strašně líto. Tak držím pěsti alespoň vám, ať vám to výjde.
6. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 ... třeba to ještě vyjde ... já mám taky zítra kontrolu
6. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to opravdu nevyšlo. Je mi to moc líto, ale už jsme se domluvili na další kolo. Beru to pozitivně a věřím, že příště to určitě vyjde. A co ty dagin, jak ti dopadla kontrola. Doufám, že srdíčko bije a je vše v pořádku.
7. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás nevíte jak je to s tou kávou. Může se pít po transferu nebo ne? Nemáte nějaké zkušenosti? děkuji
7. kvě 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajovinda z OPU jsem měla jen tři vajíčka a z toho jediný oocyt, byly to nervy, jestli se oplodní a bude vyvíjet. No, je vidět, že čím méně, tím kvalitnější, dneska tomu jedinému oocytu už bylo srdíčko :wink: a začínám 8. týden. Takže naděje je vždycky a přeji ať to dobře dopadne :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 Tak to mě moc mrzí ... :frowning2: . A máme i mražáčky a nebo další cyklus IVF?
U vás vše ok, srdíčko krásné. Přeji ti, aby ses taky dočkala :wink:
8. kvě 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel další cyklus. Mražáček nebyl, zůstalo nám jen jedno embryo a to nebylo až tak kvalitní. Takže celé znovu. Ale věřím, že to určitě dopadne. Jsem moc ráda, že Vám to holky vyšlo a držím pěstičky, ať to tak je i nadále. Dagin - zahlédla jsem tě ještě v jiné komunikaci. Prosím Tě ty jsi ze Zlína?
9. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jak je to s tou kávou? Může se nebo ne?
9. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikes62 Ahojky! Přímo ze Zlína ne, ale chodíme do CARu do Zlína. Příští týden už jdu ale zpět k mému Dr. do Luhačovic.
Jinak já kávu piju a pila jsem ji i při těhu s dvojčaty. Ono pokud se to nepřehání, ... Někdy nemám chuť a nemám ani jednu denně, jindy mám 2 a to je maximum. Navíc moje káva je styl american coffe - slabší, dost mléka nebo smetana ... nic silného.
9. kvě 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za to s tou kávou. Já mám nízký tlak, takže ji piju i kvůli tomu, ale především mi chutná. taky max. 2 za den, takže si myslím že v pohodě. Já také chodím do Zlína, proto jsem se ptala:slight_smile: A jak to jde - vše v pořádku? Miminko roste:slight_smile: ?
12. kvě 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jak jste na tom?
13. kvě 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak ještě dva dny a jedeme na test, mám strach,že se to nepovedlo. Já vím,mám myslet pozitivně,ale už 3 dny mě dost silně bolí břicho :frowning2: Moc bych si přála aby to vyšlo. :grinning:
14. kvě 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek