• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@gebymaruska No tak to je jasny,to bude kraaasny darek :wink: Drzim palecky!
13. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska no, na váhu rozhodně neváhám stoupat. Je hezky uklizená a taky tam zůstane :sweat_smile: .
Testovat na narozeniny - moc ti přeji ať se ti splní ten nejkrásnější dárek!!
13. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký večer, taky jsem "čekatelka", sice ale vše zahajujem až na konci dubna...
13. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lovelylion tak uvidíme, ale raději se nechci předčasně radovat.
13. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no právě. Taky jsem četla, že když se to nemá udržet neudrží se, ať děláš co děláš. Ale jak píšeš, pro klidnějš pocit je lepší zůstat na nemocenské. Zase chápu, že když to někoho naopak doma stresuje a ví, že v práci je to ok, tak proč ne.
13. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucijete Ahoj :slight_smile:, nevadí, alespoň se tu rozkoukáš. A kam chodíte?
13. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no pro mě je divné i to, že ve Fertimedu jsem musela po transferu ležet minimálně 4 hodiny a v Reprofitu je to jenom 15 minut prý. Asi je to osud... jestli se má chytit, tak se chytne... moje fyzioterapeutka mi ale říkala, že je lepší mírný pohyb, že se pánev prokrvuje a to je dobré pro uhnízdění.... já vždycky ležela po každém zákroku jak placka a měla jsem strach jít i na záchod... a nic. Tak uvidíme co bude teď.
13. bře 2014 ve 21:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Jo, v materiálech z CAR mám přímo napsaný, že se doporučuje chůze pro prokrvení
13. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keeshka Tak ja si ty prvni dny vyberu jako dovcu,a kdyz se budu citit OK,pujdu do prace..Muj sef vi,ze se snazime a pripravila jsem ho,ze bud bud marodit,nebo lehky rezim v praci,coz by u me slo...Tak ted uz jen tu MS a pak transfer,se taaak tesiim :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijete Ahoj... Vítej mezi námi... :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lovelylion já měla děsné výčitky, že jsem před transferem nalila 1,5l vody a močák jsem měla tak napěchovaný, že mi nemohli jezdit ultrazvukovou sondou po břiše. A tak jsem musela alespoň 15 minut ležet a pak jít na WC a znovu ležet ještě cca hodinu. Ale je fakt, že tohle jsou věci, které člověk získá díky zkušenosti.
13. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Presne. Ja se na to ptala u me v CARu,co potom po transferu a doktorka mi rekla ze po transferu,muzu v pohode odejit hned,jen moc nenamahat telo a setrit se..Asi je to vazne individualni...
13. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijete hezký večer i tobě :slight_smile: . Takže máš naplánovaný dlouhý protokol ?
13. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak to dekuji za info. Ja mela za to,ze se poradne napit,je dobre :unamused:
13. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak snad nevadí, když se k vám připojím...my jsme po 1IVF, 3 KET, 2IUI...a ted 24.3 jdu na laparoskopii...prostě se podívají jestli tam není nějaký problém proč se nedaří...a dál se uvidí...všem moooc držím pěsti ...at to vyjde a nemusíte podstupovat nic dalšího...
13. bře 2014 ve 21:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Ahoj,vitej :slight_smile: A kam chodis? Tak drzim palecky,at to neni nic vazneho:wink:
13. bře 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata, dneska to balím.... zítra mám mobilizaci páteře. Tak musím brzo ráno vstávat. Ještě cvičím Mojžíšovou, a mobilizace jsou součástí léčby. Snad i tohle pomůže. Mějte se hezky, dobrou. Eva
13. bře 2014 ve 21:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barussa u nás v CARu, máš mít naplněný močový měchýř...aby se jim to lépe zavádělo...a potom vydržet ležet alespon 2 hodiny...ale pokud se nedokážu soustředit na nic jiného, než, že musím na WC, a cítím i ledviny, nemyslím, že je to optimální...takže při příštím pokusu se napiju normálně...a nebudu do sebe lít litry vody...stejně oni vidí na UTZ, že ti to tam zavádí...holt si vezmou jiný zavaděč, a zavedou to tam taky...
13. bře 2014 ve 21:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alba1 Ahoj, tak ať ti dobře dopadne laparoskopie. Taky jsem na ní byla, ale ještě před tím, než jsem šla do CAR. :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barussa v Plzni do Natalartu
13. bře 2014 ve 21:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion O ni jsem taky cetla,ale nemohu se k tomu dokopat :( Tak dobrou a moc se neznic zitra :wink: B.
13. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska asi se zeptám blbě a asi to sem nepatří, je lepší vzít si košili a nebo pyžamo? Co je praktičtější :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alba1 přesně, ležet s plným močovým měchýřem je tak nepohodlné, že to nejspíš ničemu neprospěje. Akorát je snažší se dostat s tou kanylou do dělohy.
13. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 Ahoj... ještě zareaguju na tebe.... kontrola je dobrá, hlavně je důležité zjistit průchodnost vejcovodů.... ale taky si dej pozor na hormony. Já podstoupila 10x nějakou asistovanou akci a nakonec jsem skončila na tom, že nemám v normě štítnou žlázu. Tak držím pěsti....
13. bře 2014 ve 21:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Taky si myslim. Preci deloha nesmi byt moc napnuta,ba naopak v klidu,bez krece,aby se tam i lip dostaly. Takze zadne litry :wink:
13. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska přesně a já byla ve stresu, že nemůžu na WC a že se to ted kvůli tomu nepovede...takže pro příště se nebudu nalívat...
13. bře 2014 ve 21:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion jo štítnou taky nemám oki, na tu beru léky...tak uvidíme a nějaké závěry z laparky jstre měly?
13. bře 2014 ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa tak to zkus :slight_smile: cvičení není na škodu :slight_smile: a to já nejsem žádný milovník sportu..ale tohle mi pomáhá... dobrou
13. bře 2014 ve 21:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@alba1 no já jsem měla svoji košili. Ale stejně ti daji v den operace anděla pak na sál (to je ta košila s volnými zády) a pak jsem si ji akorát večer převlíkla za svoji. Je pravda, že budeš mít drén a tak záleží co je ti pohodlnější. Pokud bys měla vyšší pás u kalhotového pyžama, tak to může vadit drénu, protože ten je vyveden nízko.
13. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska Děkuji:slight_smile: Chodíme do Zlína k dr. Chovancovi, je-li tu nějaká takdy odtud...

@lovelylion Děkuji za přivítání:slight_smile:

@keeshka No já nevím co je to dlouhý a krátký protokol :sweat_smile: Jdeme do 1.IVF. 2 roky nic...po roce snažení šel manžel na spermiogram a tam to padlo - málo spermií - 12,5milionu a pohyblivost 3%...tak jsme dostali vitamíny, 3 měsíce je manžel poctivě zobal a pak kontrola, skoro žádné zlepšení - 31mil.spermií a pohyblivost 5%...takže doporučeno IVF....začal kolotoč -imunologie, genetika...vše OK až na moji genetiku - mám chromozom navíc, což se může a nemusí přenést na potomky....takže naše úspěšnost na IVF je tak 40% dle dr....
13. bře 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek