• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
O Mojžíšové jsem taky uvažovala, ale nakonec jsem zvolila hormonální jogu, kterou cvičím 2 měsíce. Musím říci, že vaječníky opravdu cítím a dokonce i tlak v oblasti štítné žlázy, takže to má něco do sebe. Hlavně jsem to zvolila i z důvodu nastolení lepší psychické rovnováhy....
13. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Me pruchodnost i zlazu delali jako vstupni vysetreni. To je preci dulezite hned na zacatku..
13. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijete to neřeš, selkově je šance z IVF kolem 45% takže buď v klidu...i jiné holky, u kterých byla šance 0 jsou těhu a nebo mají prcka :D takže se nestresuj to půjde... jednou to vyjde...držím pěsti at to vyjde napoprvé :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska oki super...tak děkuju za tip...balím košili... :D
13. bře 2014 ve 21:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barussa no to sice ano.... ale mi žlázu nikdo nekontroloval.... prý má být hladina hormonů pro otěhotnění v mezích od 2 - 4 , a já v době zákroků měla jeden měsíc 0,04 a další měsíc 8,58, takže jsme byla úplně mimo a nikoho to nezajímalo.... až teď v tom Reprofitu se zajímali.
13. bře 2014 ve 21:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijete Ja chodim v Praze k Apolinari.. V dnesni dobe uz dokazi doktori zazraky,takze neklesej na mysli,sance je a to je dulezite :slight_smile: Jsou na tom nektere holky s % i hur a dnes maji zdrave deti :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucijete Tak to my jsme měli první spermiogram v roce 2012 a ten byl v mezích normy, takže jsme CAR zatím odmítli. Ale když se to pořád nedařilo, tak jsme loni šli do CAR a nový spermiogram už byl katastrofa - spermií 7,5 mil. na ml., malá pohyblibost, blbé spermie celkově. A teď nový spermiogram je o něco lepší, co se týče počtu spermií, ale pořád jen 3% normálních. Tak uvidíme. My ještě na genetice a imunologii nebyli, ale chystáme se tam pokud se to druhé IVF nepovede. Jinak dlouhý protokol je, že užíváš hormony už v cyklu před tím, než bude samotné IVF, krátky protokol je, že začneš užívat hormony až po MS.
13. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Tyy jo..Takze si prestoupila jinam? Tak tam to resi hned,jak je videt a to je dobre. Vedi co s tim,a to je nejdulezitejsi :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijete každé procento je důležité a 40% není málo :wink: . Nejsem statisticky smýšlející člověk, prostě je vše jen orientanční a nemluví to vůbec o výsledku. U krátkého protokolu začneš v rámci jednoho cyklu jak stimulovat, tak proběhne OPU a KET. U dlouhého protokolu až následující cyklus. Myslela jsem, že vám navrhli dlouhý a proto IVF až na konci dubna, ale asi jste se tak dohodli. Tak hlavní je, že nějaké spermie jsou, protože se pak dá něco dělat :wink:

Já si hlavně říkám, že hlavně něco jako asistovaná reprodukce existuje. Vždycky zírám, co se vše dá testy zjistit, jaké problém a že se hlavně často dají řešit.
13. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,i ja to dnes zabalim. Tak preji dobrou noc a treba zase zitra..I tahle podpora je dulezita,i kdyz se nezname,mame neco spolecneho :wink: Tak dobrouuu B .
13. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@barussa @keeshka @lovelylion @alba1 Já se pro dnešek s vámi loučím, půjdu spát, zítra mám jednak v CAR kontrolu brzo a jednak se dopoledne musím učit ještě na zkoušku do školy, tak ať jsem trochu odpočatá. Tak se mějte. :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barussa
@gebymaruska Tak přeji krásné sny a zítra ať kontrola proběhne v pořádku !!
13. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keeshka Tak pokud to chápu dle vysvětlení v CARu, tak budu mít krátký protokol.... Děkuju za vysvětlení:slight_smile: Jojo, ja taky na procenta nějak nedám, jsou to všechno laboratorní výsledky i ty ohledně spermiogramu a stejně je to na přírodě, jestli tam nějaká mrška bloudilka zabloudí z těch naších 3% pohodových, nebo ne:slight_smile:
@gebymaruska Nám dělali genetiku, imuno a ještě něco už teď.....z toho genetika u mě naprd....mám 2 X chromozomy....pro mě to nic neznamená ale pro potomky - holky - můžou mít a nemusí Turnerův syndrom...no ta zpráva, to zas bylo něco pro mě:frowning2:(((( Raději bych takové jobovky ani nechtěla vědět....Jmenuje se to mozaicismus a já ho mám 4%....dr. říkal že otěhotněly ženské i s 40% mozaicismem a ani o tom nevěděly....mám to v krvy a jestli i v ostatních tkáních - vajíčkách...to neví...a prý je zbytečné do mě rýpat...no já doufám, že tam to nebude!!!!!:slight_smile:
13. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijete právě, dneska jsou schopni najít i tu jednu :wink: .

Tak já se pro dnešek taky loučím, přeji všem krásné sny !!
13. bře 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrou děvčata a opět zítra :slight_smile:
13. bře 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barussa my chodíme do budějovic a protože nemají pojištovnu tak musím na opu a et do prahy ale nestalo se mi že by se k nám chovaly špatne a v budějkách jsou úžasní všechno mi vysvětlí........
proč jste přešli,mě to nevadí když napíšeš negativa...... a jinak děkuji jááá věřím že ted to bude ok i psychicky jsem ted na tom líp než loni.......
13. bře 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc at vás blešky štípou celou noc....
13. bře 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska Ahojky,jak si dopadla v CARu? :slight_smile: Ja tam dnes volala,ze MS stale nic,a pry mam pockat do pondeli,a kdyz stale nic,mam prijit na dalsi vyvolavacku :fearful: :fearful:
14. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Ahoj Evi,co zada? Muzes se hybat :slight_smile: ja Mojzisovou cetla,zajimava knizka,ale nezbyva mi na cviceni moc casu..Ale asi bych to mela prehodnotit,ze.. :grinning:
14. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 Prislo mi,ze na to,ze je Pronatal(Praha)soukroma klinika,kterou si platis,a ze jsme ram nechali celkem dost penez,pristuo tomu neodpovidal. Vlastne mi ani poradne nerekli,co mi je a prislo mi,ze s nami chteli byt vzdy rychle hotovi. Ale je to vec nazoru,kazde z nas. Treba u Apolinare jsem maximalne spokojena,jak sestricky,tak lekari mi vzdy vyjdou maximalne vstric,i kdyz je tam hodne lekaru,to je pravda,ale nemam jedinou vyhradu. Udelali mi vstupni vysetreni snad na vse,to v Pronatalu vubec, a behem dvou navstev,dokazali diagnostikovat mi PCO. Tim,ze jsem mela za sebou dve IUI v Pronatalu,zkusili jsme jen 3 mesice hormonalni lecbu,a kdyz nezabrala,tak hned resime 1.IVF :slight_smile: Ale jak rikam,je to vec nazoru a verim,ze Tobe v Pronatalu pomuzou :wink:
14. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa Ahoj =), v CAR jsem dopadla dobře. Folikulů je celkem dost. Vpravo 8, vlevo 5 + 1 malý. Takže to jde. V pondělí jdu zase na kontrolu a pravděpodobně ve středu nebo v pátek bude punkce. Tak uvidíme. Taky jsem četla knihu od Mojžíšové, ale nějak jsem se k tomu cvičení zatím neodhodlala. =(
14. bře 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska No to je moc pekny,tak at pekne rostou at jsou silny :slight_smile: A ta.Mojziska....Ti na ni od vcera nejak myslim... :grinning:
14. bře 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa Snad budou k něčemu. Dneska jsem se ptala v CAR, jestli by mi byli ochotni udělat fotku embrya před transferem, abychom ji případně mohli dát do rodiného alba. Tak říkala sestřička, že to pozjišťuje. :slight_smile: Tak jsem zvědavá. No já nevím, jestli bych měla tu výdrž cvičit půl roku třeba.
14. bře 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska No tak kdyz me neco chytne,vydzim u toho,ale tohle zrovna nevim nevim :slight_smile: A ta fotecka je dobry napad :slight_smile: To je pekny :slight_smile:
14. bře 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa S tou fotkou to napadlo manžela. Tak jsem zjístila, že se poptám. Je fakt, že by to mohli za dorbný poplatek v CAR nabízet. Vždyť je to památka. =)
14. bře 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Vid? Hele,navrhni to v CARu,ale nech si to patentovat :slight_smile:) Se asi taky zeptam...jestli nevadi. :sweat_smile:
14. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa nevadí. =) Jsem sama zvědavá, jak pochodím v pondělí.
14. bře 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak dej vedet :wink:
14. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Já v ISCARE při první IVF - ET i Ket jsem fotku dostala.... :slight_smile:
14. bře 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska Zítra dostanu určitě zase.....
14. bře 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek