• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
autor
@evca2311 fakt? Tak uvidíme, jestli mi ji udělají. :slight_smile: Zítra na tebe budu myslet, aby ti to dobře dopadlo. =)
14. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Je to takový snímek, který zobrazuje embryo nebo embrya než se dají do bříška.... :grinning: docela pěkné... moc děkuji. Jsem, ale dost nastydnutá (rýma a kašel), ale bez teplot. Tak uvidíme. Jak to vše dopadne. Ale už se těším. Necháme si dát dvě embrya.. :slight_smile: když už tak už :grinning: :grinning:
14. bře 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evca2311 já chtěla dvě embrya i při prvním, ale do ET nám zbylo jenom jedno. A teď zvažuji, jestli něco zbyde na zamražení, případně, kdyby zbyly jen dvě embryjka, tak bych nechala dát obě. :slight_smile: No já ještě jak jsem byla v práci, tak jsem si nosila virózu sem a tam a teď jsem týden doma. Moc nechodím ani během vycházek ven, protože je takové blbé počasí akorát na chřipky. Vyjdu sotva s manželem pro nákup, do CAR a pořád jak si se mě drží rýma. Stříkám si do nosu tu mořskou sůl, tak uvidíme. Snad to bude dobrý.
14. bře 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa ahojky...... no záda super. jsme po 4 mobilizaci a řekla mi, že jsem pevnější, a že by se už to mimi co do mě vloží mělo zahnízdit. To je můj problém, že se to nikdy nezakousne.... a tak teď mám super tělo i hormony, tak věřím, že to vyjde. Dneska bylo venku tak krásně.... to mě úplně nabíjí energií :slight_smile:
14. bře 2014 v 18:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion No tak to je super,tak uz tomu vuubec nic nebrani :slight_smile: Ja mam problemy s pateri,chodim k chiropraktikovi,a on mi obcas odblokuje panev..Chystam se k nemu tesne pred transferem,tak snad taky budu fit :slight_smile: Pocasi kraasny,jen si to moc neuzivam,ptz porad ta ryma a kasel,ale snad uz to bude dobry.. :slight_smile: Zitra uz bezim do prace,tak musi :slight_smile:
14. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa a to máš angínu, nebo nějakou alergii spojenou s kašlem? V tomto čase moc nemocných nevidím... já lítala s chřipkou celý prosinec a leden, vím jaké to je na píp... tak se uzdravuj :slight_smile:
14. bře 2014 v 18:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,,,, čtu si jen tak noviny na internetu a posílám jeden příspěvek o IVF, který jsem zrovna dočetla. Trochu mě to šokovalo.... ale vím, že žena udělá pro mimi cokoliv. Já začala dokonce před manželem mluvit o adopci, ale on o tom zatím nechce ani slyšet. Tak čtěte, snad vás to nešokuje.... zajímaly mě i ty ceny v přepočtu na koruny.. http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/330291-zavislost-na-ivf-aneb-kdyz-touha-po-diteti-nezna-hranic.html
14. bře 2014 v 18:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nazdárek, tak jsem se to dneska k večeru dostala, jenže mě zas trápí další věc :grinning: to je děs fakt. Druhý den MS mám začít píchat ten GONAL, a já si nejsem jistá, jestli to je jakože už zítra ráno. Nemáte prosím prosím nějakou radu?
14. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Tak to Ti zavidim,ja stale zpozdeni :( prvni den MS se pocita den krvaceni pred 18 hod. Takze jestli jsi zacala krvacet dnes pres den do 18 hod,je to prvni den MS..
14. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion No manzel to prinesl z prace..Vsichni se na sebe prskali bacily :( Dnes uz je mi lip..Silna ryma,a lehky kasel,ale parelen a hektolitry caje zabraly :slight_smile:) Ja mam nemocny vsude kolem sebe :unamused: Ale do transferu budu ready :slight_smile:
14. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka ahoj.... tohle je taky moje noční můra. Pořád pochybuju kdy je vlastně první den menstruace. Doktoři mi říkali, že pokud dostanu měsíčky ten den ráno, max do 15 hodin, pak je to brané jako první den menstruace. Když přijdou až po 15 hodině, mám počítat první den menses až zítra. Ale některé CAR mají pomocné telefonní linky, pro takové případy a dá se tam dovolat nonstop a poradit se. V Reprofitu se to jmenuje "Nonstop linka pro akutní případy "... zkus na netu najít to svoje centrum. Nebo by ti možná poradili i na tom našem, kdybys potřebovala akutně.
14. bře 2014 v 19:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa Moc ti děkuji za radu, to jsou věci, to jsem vůbec netušila...fakt díky. Každopádně ti moc moc přeju, ať to co nejdříve přijde...to bychom pak byli na tom dost podobně, myslím s tím celým harmonogramem :slight_smile: takže držím pěstičky :wink:
14. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa vidíš nebo dokonce až do 18 hodiny se to počítá
14. bře 2014 v 19:08  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Tohle by jsme asi cist nemely :(.Je to hrozny..Chudak zenska,ale na jednu stranu ji chapu a lituji..Touha po diteti,je proste nepopsatelna..Snad ji to vyjde...Prala bych ji to fakt... A my vsechny hlavu vzhuru,nam se to proste PODARI!!!! :grinning:
14. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion aha, vidíš, já jsem se bála je otravovat v sobotu, ale tak jako asi nebudu jediná...hmmmm, já to asi zkusím, moc ti díky za radu. Jsem zvědavá, jestli už mě zítra ráno čeká první injekce... :confused:
14. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Me ve dvou CARech rekli ze se pocita do 18 hod..A ridim se podle toho no.. :slight_smile:
14. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka úplně první??? Neboj.... já jsme se třepala u toho jak ratlík.... tenkrát ještě přítel se na mě díval a hypnotizoval mě a dodával na dálku odvahu.... a to mám doma taťku, který si stejným perem píchá inzulín 4x denně. a já si řekla, že to dělám pro naše mimi a když s e manžel otočil, bylo to tam. nesmíš se bát a zatnout bříško, pěkně volně. a ani to neucítíš... tfuj, tfuj, tfuj.... odvahu a myslím na tebe. Mě to bude čekat příští týden asi, ale to jdu už na 2 IVF
14. bře 2014 v 19:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catchulinecka Neni za co. Dnes me lehce picha ve vajecniku,tak snad zitra? :slight_smile: Nj,to by jsme to meli stejne,to.by bylo fajn :wink:
14. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa Já vím, ale víš jak to je, taky jsme si říkala, že jsme s manžele v pohodě, že netlačíme na pilu, ale pak jsme na sobě pozorovala jak počítám plodné a neplodné dny a říkám miláčku tak dneska, dneska a dneska by to šlo.... a vážně tě pak i ta chuť na sex přejde. :grinning:
14. bře 2014 v 19:15  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion jojo, úplně první :slight_smile: prosím tě a jak to s tím břichem? zatnout nebo nechat volně?
@barussa Fakt? no to je přece dobré znamení, mně dnes celý den v práci píchalo na vajecniku a 16:30 to přišlo :grinning:
14. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Ja si zmackla rasu u pupku a pichla a drzela,pak pomalinku povolovala a pustila. No snad uz,uz chci taky druhy den MS at se nekam hnu :slight_smile:
14. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka úplně volně, nevím jakou máš postavu, já jsem trošku kulatější, takže tam ten "špek" mám... ale volně, , jehličku kolmo a úplně malinko zatlačit a zasunout až nakonec. potom stříknout a úplně pomaličku vytáhnout, opravdu to pak nejde ani cítit. Kolik máš píchat a jaké máš ampule? Já měla Gonal 300 a nejdřív jsme píchala 150, pak 175 a pak 200, To zvládneš, jako my všechny neboj.
14. bře 2014 v 19:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion Tak to je jasny..Myslis si,ze jsi relativne v pohode,ale nejsi..Neda se na to vubec nemyslet..Ta touha je proste silnejsi :slight_smile: Ale myslim,ze na to jsme jeste dobre :slight_smile: V mezich normy blaznivosti :slight_smile:
14. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion ano, mám gonal a budu píchat 150 jednotek sedm dnů, tož tak :slight_smile:
14. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion mě doktorka v CAR říkala, že první den mestruace je v případě kdy přišla do 18.hodiny a není to jen špinění

@gebymaruska tak to máte hezký počet folikulů, hezký začátek, což je opravdu pozitivní :wink:
14. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion holky,tak se jsem se proste rano hecla a volala jsem dokturkovi :slight_smile: byl v poho a hned jak jsem domluvila, tak zacla operace :grinning: manzel pichal,ja drzela,no silenost,ale!!!!! Jak jste vsechny rikaly,je to celkem v poho
@barussa a co ty,prisla???
15. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka si šikulka.... to je super, že jste to tak zvládli....:slight_smile:
15. bře 2014 ve 13:31  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Ahoj,ano dnes rano prisla MS!!! Jupiii...mam radost z MS,chapete to? :grinning: Zitra zacinam brat estrofen a za 12 dni utz a pak termin KETu. JUPIIII :grinning:
15. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomalu a jistě se všechny připravujeme... jejda, jak já vám to holky přeju :slight_smile: Líbí se mi tady ta podpora a věřím, že budeme postupně hlásit každá pozitivní zprávy :slight_smile:
15. bře 2014 ve 14:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion Tak ja dneska zacala s pozitivni zpravou o MS. Za par dni bych mohla mit pozitivni zpravu z ULZ,ze mi roste sliznice a pak uz tam jen prdnout mrazacka :slight_smile: Je to fajn se moct s nekym podelit na tohle tema :slight_smile:
15. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek