• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@barussa ..já vím.. za pár dnů to budu mít stejně... teď se ale spíš modlím, aby mi měsíčky přišly co nejpozději. 19 si sice jedu pro léky, ale nechci měsíčky dřív než 22 března, manžel je ještě pořád v Číně a má se vracet až 30 března, pokud jim to nepřesunou. Takže se bojím, aby to stihl domů vůbec včas, protože nemáme žádné zamražené spermie... tak se molím, ať moje stimulka není zbytečná....to už jsem ale psala.... vám všem fandím, a závidím, že máte ty svoje muže doma :slight_smile:
15. bře 2014 v 17:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion Tak to musis nejak pozastavit :slight_smile: ale vlastne vzdyt jsou prasky na oddaleni MS,by by nebyly dobry,co? Jak se to vse blizi,tak uz se nemuzu dockat :slight_smile:
15. bře 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám už u sebe dvě embrya :sunglasses:
15. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evca2311 No parada,tak at se poradne drzi!!! :slight_smile:
15. bře 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. bře 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady Vám představuji naše dva bojovníčky... :slight_smile:
15. bře 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evca2311 No ty jsou :slight_smile:
15. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion no tak ti preju tedy,at je manzel zpet jak si prejes,znam to...muj manzel taky casto nekam jezdi :frowning2: pred rokem byl taky v cine :slight_smile: ale ted snad zustane pekne v teplicku domova :slight_smile:

@barussa supeeeer,ja rikala,ze na tom budeme podobne casove :wink:
@evca2311 jeziiis,ti jsou krasni,tak at se maji hezky :wink:
15. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catchulinecka No zatim jen spinim,nekrvacim..Za to se mi dnes spustila krev z nosu,ale tak moc,ze to neslo pul hodiny zastavit..:-X Muze to mi spojitost s vyvolavackou,a tim,ze jsem dnes zacala spini,nebo je to blbost? :fearful:
15. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 krásné... tak ať to vyjde a zahnízdí se krásně :slight_smile:
15. bře 2014 v 19:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barussa kurnik, tak to absolutně netuším, jestli to má souvislost... :frowning2:
15. bře 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Tak uz mi netece z nosu..Tak to neresim..:wink:
16. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no super! a ještě špiníš?
16. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Krvacim,ze mam pocit,ze budu potrebovat transfuzi..:flushed:Dnes jsem spotrebovala jeden a ctvrt baliku vlozek:smirk:Ale hlavne,ze to mam a dlabu estrofen:wink: 26/3 ult a pak se naplanuje KET:smiley:
16. bře 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka A co Ty? Uz se MS dostavila?
16. bře 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no paráda, jen si to krvácení užij :grinning: snad je poslední!!!! :wink: a vložtičky teď nějakou dobu nebudeme muset kupovat :slight_smile:
16. bře 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa mně dorazila v pátek a v sobotu jsem začla píchat ten gonal. V pátek jdu na ultrazvuk...tak uvidíme, jsem hrozně zvědavá co bude dál...
16. bře 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Prej uzij,Ti pekne dekuju:smile:Ale keez by bylo posledni..Gonal sem asi nikdy nemela,na co je?! Ja se taky nemuzu dockat..Jen doufam,ze na ult bude vsechno ja ma byt a my si tu za par dni budeme gratulovat :relieved:
16. bře 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no jezisi kez by....ale tech par dnu nevim no,furt prijde ze se na vsechno dlouho ceka :( a ten gonal je proste nejaky lek,docela rozsireny,dostsla jsem ho v takovem peru a sedm dnu kazde rano pichame davku. Ty nemas injekce?
17. bře 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Nn..nemam..Beru estrofen na sliznici a pak hned KET. A kdyz se zadari,tak utrouse potom. Injekce jsem mela pred OPU.
17. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa aha,tak ty jsi v podstate dal nez ja :slight_smile: ach jo holka,kez bychom uz mely plna briska a to vse za sebou...
17. bře 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evca2311 Jak se cítíš? Já už se těším na transfer. Ale musím ještě přetrpět ve středu punkci. :confounded:
17. bře 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Pořád mě bolí bříško, spíše bolest je u vaječníků. Je to taková bolest, jako kdyby se měla dostavit ms. Třeba to je ještě po opu - měla jsem docela dost vajíček. To čekání je neskutečné....
17. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evca2311 Ta bolest u vaječníků to je ještě po OPU, to víš je to pro ně velký zásah. Zrovna dneska jsem říkala manželovi, že ani slepice nesnese tolik vajec za den. Tak mám právo stěžovat si, jak je to hrozné, když ty folikuly rostou. =) Já jsem při prvním pokusu v srpnu po punkci nemohla ani spát na boku. A budeš testovat příští týden, nebo počkáš do odběrů?
17. bře 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Uvidím jak dlouho vydržím....
17. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evca2311 no já chci testovat až v dubnu, ale to mi bude muset drahý schovat testy. Protože jinak to nevydržím. :grinning:
17. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Aha..Tak,ale musime vydrzet obe..Ale to cekani je vazne dlouhe.. Piju cajik kontryhel,docela mi chutna :smiley:Krvaceni se mi mirni,tak snad je vse jak ma byt :wink:Jak se citis Ty lo injekcich?
17. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Me to taky ceka v dubnu:wink:
17. bře 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska vydržet to, to bude fakt makačka :slight_smile:

@barussa taky piju kontryhel a zrovna si dávám sklenečku červeného :grinning: doufám, že to neva, že jsem si tam prdla trochu kofoly :grinning: každopádně jako se furt nějak pozoruju a klepu to všude kde se dá, ale náladu mám tak jako obvykle, veselou, není mi blbě, jen dnes ráno jsem dojela do práce a udělalo se mi šoufl, ale po kávě zas dobrý, no a jen snad, že mám nafouklý břicho, jenže se obávám, že to může být spíš z víkendových žranic :grinning:
jak ty to zvládáš ty prášky?
17. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Jakou znacku? :smile:Jsem mozna trochu unavena,ale nevim jestli to mam po prascich...Tak nejak bych furt spala :grinning: Ale kafe mi pomaha.. Si to vino fakt asi koupim :grinning:
17. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek