• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@barussa hej přesně :grinning: vínečko je potřeba v našem stavu, na nervy, na sliznici, na dobrou náladu :grinning: prostě je to fakt pozitivní a to podotýkám, jsem nikdy moc víno nemusela, vlastně alkohol celkově :grinning:
17. bře 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Ja moc nepiju..max to vino..Si asi taky dopreju :angry:
17. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka No právě. Ale uvidíme třeba to bude hračka. Manžel si už napsal dovolenou na příští týden, tak mě bude hlídat jak ostříž, abych se k testům nepřiblížila.
18. bře 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska fakt? :slight_smile: tak to je super,kdyz spolu budete celou dobu,bude to mit urcite i dobry vliv na vsechno :wink:
18. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka No manžel dostal rozkaz vybrat dovolenou myslím 5 dní. Takže po, st, pá, po + zítra je doma, zbytek musí do práce, protože má více pracovišť. Alespoň mě bude hýčkat (tak to vidím já, doufám, že má stejnou vizi). =) Jinak včera jsem si píchala Ovitrelle a je mi dneska tak zle, že jsem ani snídani nedojedla. Hlava se mi točí, pořád piju, ale musím postupně, protože se mi zvedá žaludek. A to jsem si chtěla v klidu nachystat věci na zítra do CAR a dodělat jednu seminárku do školy. =( No, ale co pro miminko vydržím všechno.
18. bře 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska jeeej,tak to je mi lito,ze ti neudelalo dobre :( ale bude lip ;) kazdopadne ja pujdu asi ve stredu na tu punkci a ted jsem se douvedela,ze pondeli utery sluzebka :( jak to tak vidim,tak pujdu na nemocenskou uz od patku ted,fakt me to stve :( ty jsi rikala,ze jsi taky na nemocenske celou dobu ze?
18. bře 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka jj jsem na nemocenské od 7.3.. V pohodě, já to beru jako daň za ty dávky hormonů :slight_smile: . Ty jdeš na punkci příští středu a oni chtějí ještě před tím tě poslat na služebku? Tak to bych fakt neváhala s PN. Před OPU se máš šetřit, nic náročného nedělat.
18. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska fakt jo? Hele tak moc diky teda,protoze to jsem vubec netusila...takze na ne kaslu,jdu na neschopenku,snad poprve v zivote :grinning: kazdopadne to musim udelat nejak pres obvodacku,protoze v praci to samozrejme nevi a kdyby videli razitko caru,tak by jim to urco doslo...prosim te a ta punkce je odebrani vajicek ze? :grinning: moc se v trrminech neorientuju :grinning:
18. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka U mě v práci to ví. Takže mě razítko z CAR nevadí. Ale to záleží na každém. Rozhodně bych si ji zařídila i třeba přes OL. Alespoň budeš ve větší pohodě doma, a můžeš si pak v klidu říct, že kdyby to nevyšlo, udělala si všechno pro to. Punkce je odebrání vajíček. Ale prosím tě, já jsem se v tom taky neorientovala, dokud jsem se o IVF nezajímala. :slight_smile:
18. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska ok diky :slight_smile: a po te punkci je to prosim te jak? :grinning: a casove? Jsi hodna,ze mas se mnou trpelivost :grinning:
18. bře 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka po punkci cca 2 hodiny ležíš v CAR, alespoň teda u nás. A pak by ses měla šetřit. :slight_smile: Hlavně se vyhýbat davům lidí a předcházet nachlazení.
18. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Ahoj Holky..Ja po OPU lezela 5 hodin :unamused:Ale asi vedeli proc... Jdu pristi tyden na ult a pak KET...Uz se mi to blizi :wink: Jak se ciis Geby...uz lip?
18. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa pět hodin? Téda, tak to radši si pak poležím v posteli zbytek doma. =) Už je o něco lépe, pocucávám kofolu. =) No pokud to všechno dopadne dobře, tak u nás transfer bude možná v pondělí, takže na tom budem asi zhruba stejně.
18. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Ja to pak vylezela 17 dni..Chytla jsem hypersyndrom :frowning2: No ja pujdu na Ket nejdriv 30.kdyz pujde vse,jak ma. Tak doufam,ze nebudou zadne komplikace zase.. Tak hkavne at Ti je lip a myslim na Te Devce :wink:
18. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa aha, tak proto jsi asi tak dlouho musela ležet. Díky. :slight_smile:

Holky teď otázka, jen tak abych si potvrdila, že jsem šílená. :grinning: Nakupujete už výbavičku? (Vím, že je to šílené dopředu, ale já si tím krátím čekání na miminko. A vlastně to začalo ponožkama a teď už toho mám spustu.) Manžel tvrdí, že jsem praštěná. Ale co, pak se to sejde a bude se to hodit. Tak mě zajímá, jestli v tom nejsem sama. :wink:
18. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska No abych rekla pravvdu,ja vubec..Jsem lehce poverciva ..Bojim se,ze kdyz ten chod predezenu,myslim tim nakupy na miminko...nedopadne to. My s manzelem uz rok vime jmena,resime kocarek,bavime se o tom a chvilema az moc..a tak si trochu rikam,jestli nam proste taky neni prano,prave protozeye to resime az moc dopredu...Ale je to jen muj nazor..Verim,ze u Tebe je to spravne a budes mit to stesticko! :slight_smile: Ja asi zacnu s nakupy az po 3 mesicich,kdy to budeme mit jiste..Ale je to u me asi taky o tom,ze se hrozne bojim zklamani,kdyby to nevyslo a mela jsem neco nakoupena doma..asi by to moje psychika neunesla.. :pensive: Kazdopadne blazen nejsi,to mozna spis ja :confounded: Ale rekni mi co uz mas koupeno..povidej :wink:
18. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa no já se tím snažím tomu moc nepodléhat, ale třeba před prvním IVF jsem normálně pod vlivem všech těch hormonů prala plíny. =D Mám plíny, oblečení zhruba kolem 3 - 6 měsíců snad komplet až na pár věcí, něco málo mám i na miminko po narození. A od půl roku do roku až roku a půl něco málo. Snažím se vždycky nakupovat, když mě chytne ta mánie, když je něco v tescu v akci a tak. Přece jenom si říkám, že když budu celou dobu na nemocenské, tak těch peněz tolik nebude, tak abychom měli, alespoň něco už nakoupeno. Jako kočárek - po těch se taky už dívám, ale zatím nic není stoprocent. Přece jenom, to může třeba ještě nějakou dobu trvat než bude mimčo. Minulý týden jsem začala pomalu dělat i pořádek v dětském pokoji, protože ten zatím slouží jako skladiště. :slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Ohledne financi je to asi pravda no..Tak uvidim,treba ma to taky chytne :wink: V nasem detskym pokojicku ma muj manzel svuj hraci kout,ale uz jsme vymysleli,jak se do zacatku budou spolu,o nej delit :grinning:
18. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Ale kdyz budou pliny v akci,beru je ve velkym :grinning:
18. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa Tak ze začátku si říkal, že je to neškodný, ale jak toho rychle začalo přibývat, tak si toho všímal. Ale teď je toho tolik, že stihnu nové věci zapřít. :grinning: Manžel má naštěstí pracovnu vedle dětského pokoje. Protože jeho koníček by nebyl akceptovatelný pro miminko. :slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska No manzel ma konicek takovy,ze ho pry bude sdilet s holcickou i klucikem :D Ale tak jako malinke staci postylka a ta stejne bude v loznici..Takze do zacatku vyreseno :slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa my případnou postýlku do ložnice už asi nevměstnáme, takže musím být od mala v dětském pokoji, ale o to víc, bude muset být poddozorem. Tak nevím. Leda bychom sehnali nějaký úzký košík do ložnice, když bude mimčo ještě malé. Manžel má jako koníček robotiku, pájení, leptání plošných spojů, největší stach budu mít až děti budou zvídavé a objeví ty kyseliny, ještě to budem muset domyslet.
18. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak zamknete pokoj a je to :wink: To muj manzel ma v detskem pokojicku sedacku ze zavadniho auta,3 monitory a jezdi s klukama po netu racing zavody. Proste takovy zavodni simulator :grinning: Jako majinkaty bych ho chtela mit u sebe....a pozdeji samo do pokojicku,aby si zvykl/a od mala
18. bře 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barussa tak to musí být super. :slight_smile: Už abychom mohly plánovat co bude, že? No nic já už si asi půjdu lehnout, tak dobrou noc. :slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Utece nam to a pak si to zacneme uzivat :slight_smile: Dobrou noc..
18. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: pekne jste to tu vcera rozjely :slight_smile: mne bylo vcera moc zle :( tak bych se chtela zeptat jak je to s tim syndromem,jestli to cirou nahodou neni ono. :( moc diky
19. bře 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Ahoj,ja mela nafoukle a tvrde bricho jak v 6.mesici,bolesti vajeckniku,pichani v nich...Nemohla jsem vubec chodit..Hrozne bolesti. Pokud se Ti mota hlava,zvracis...jela bych na ultrazvuk. Me to na nem okamzite poznali,volna tekutina v celem brise,vajecniky velikosti 10x10..a okamzita neschopenka.. Myslim na Tebe a dej o sobe vedet!
19. bře 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa do prdelky :( zvracela jsem vcera vecer,ted uz dobry,ale hlava se mi mota od vcerejska.ale to bricho zas az tak neboli,jsem v praci....ach jo :( a zrovna moje podpora je pryc,v nemecku a vraci se az zitra...to je jak naschval :cry:
19. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka doporučuju v lékárně koupit proteinový nápoj...mě moc pomohl
pila jsem ho tři dny :slight_smile:
19. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 faaaaaakt? Tak moc diky a to by melo byt presne na co? A co tve fazolky? :slight_smile: jak se citis?
19. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek