• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@catchulinecka Na ten syndrom...opravdu doporučuji....cítím se unaveně...dnes břicho přestalo bolet a prsa...tak snad to není špatné znamení...
19. bře 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Lokud Te neboli bricho,nemas ho nafoukle,nebyde to hyperka. Ptz prave tim,jak se Ti zvetsi vajecniky se nafoukne bricho. Neboj...to bude ok. Jak Ti je?
19. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 není to špatné znamení :slight_smile: určitě :wink: jdu si zrovna udělat koktej z toho nápoje, mám extra protein, tak uvidíme :slight_smile:
19. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no snad :slight_smile: asi spíše schýzuju :grinning: jsem asi nervní z toho, že nemám manžela doma...co ty nového?
19. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak zdravím holky. =) Dnes teda u mě proběhla punkce. Z 15 získaných folikulů je vhodných k oplodnění 10. Takže uvidíme v pátek jak budou embryjka vypadat. Každopádně máme PISCI - 8 vajíček, ISCI - 2 vajíčka, prodloužená kultivace se uvidí v pátek, a možná bude i asistovaný hatching. Dopoledne mě pobolívalo břicho trochu, odpoledne hodně hlavně při chůzi, tak jsem si vyhřívala břicho termoforem a teď je to o něco lepší, tak uvidíme. Jinak jsem se konečně ptala na tu fotku. A sice mi říkali, že nemají k dispozici foťák pro focení přes mikroskop, ale když jsem navrhla že bychom si ho donesli, tak sice souhlasili. Ale pak jsme to nechali tak, abychom nedělali zbytečně problémy. Tak třeba do budoucna budou mít o čem přemýšlet.
@catchulinecka jak je?
@evca2311 a kolikátý den od ET jsi?
19. bře 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catchulinecka A je lip aslon? Ja dobry..Uz nekrvacim..Citim se ok,mozna lehce unavena,ale nic zvlastniho. Uz se tesim na ult :wink: Proteiny pomohly?:slight_smile:
19. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 Urcite je vse dobry :slight_smile: Drzim palecky..Kdy budes testovat? Jsem napjata za Tebe :wink:
19. bře 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Tak to je skvely! A kolik budete zavadet? Hlavne odpocivej.
19. bře 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa Chceme zavádět jenom 1 embryo, abychom měli i 4. pokus hrazený, kdyby to nevyšlo. :slight_smile: SIce já bych radši případné dvojčátka, abych to třeba časem nemusela podstupovat znova.
19. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Presne takhle jsem to chtela ja,ale taky mi rekli at to zvazime,kvuli 4 pokusum a budeme zavadet jedno..Tak snad se nam zadariii :slight_smile:
19. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barussa Právě, přece jenom to IVF není levná záležitost. A když bychom pak promrhali jednu šanci, byla by to škoda. A kdy jdeš na kontrolu?
19. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Ja jsme puvodne chtela zavest dve,ptz jsem si rikala,ze je vetsi sance na uspech,ze se chyti aspon jedno..Ale zase kdyz to bude o pokus navic,bereme to :slight_smile: Ja jdu 26/3 na ult a kdyz budu mit dobrou sliznici tak se naplanuje KET. Nevis jak daleko od ult je KET? Rozmrazeni trva 2-3 dny?
19. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa To rozmražení myslím trvá 2-3 dny, tento týden se to řešilo ve skupině asistované reprodukce, tak to vím. Ale ten ultrazvuk bych řekla že je individuální, protože záleží na té výšce sliznice. :slight_smile:
19. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska No jasny...musim ji mit dobrou. S tou ja jsem,ale nikdz problem nemela,tak snad nebude ani 26:blush:
19. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa
@gebymaruska Holky, já jsem dnes 4 den od ET. Uvidím, kdy začnu testovat...asi o víkendu...
19. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evca2311 Juu..tak drzim vsechny palecky! :slight_smile:
19. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska jůůů, tak to je boží, hezký počet :slight_smile: a s těma dvojčátkama máš pravdu. No a pokud to dobře vyjde, tak jsem zvědavá na naše rozhodnutí :slight_smile: oba se spíše přikláníme ke dvěma :sunglasses:

@barussa no představ si, že jsem se nakonec na ty proteiny vykašlala, jak mi bylo špatně, tak jsem se bála, ať mi to nepohnojí ještě víc žaludek :frowning2: piju heřmánkový čaj a půjdu to brzy zaspat, každopádně je mi líp jak včera...bože to jsou obstrukce, to je děs. Ty jdeš příští týden na ulz že? který den už víš?
@evca2311 a o víkendu se těšíme na pozitivní zprávy, chceme tu nějakou pěknou motivaci :wink:
19. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Jj..caje vyresi vse..aspon u me tedy :slight_smile: Hlavne,ze Ti je lip :slight_smile: Ja jdu 26/3 na ult-podle toho jaka bude sliznice,naplanuje se KET. :slight_smile: Uz se hroozne tesim. A Ty jdes do CARu kdy? Volala jsi tam aspon?
19. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa nevolala, už to nechám na ten pátek, to už se mi snad nepřitíží...udivíme :slight_smile: to je super, když se člověk těší na nějakou akci konečně po takové době nicnedělání a marného snažení :slight_smile:
19. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Presne. Tak vsechny prejme uspechy :slight_smile: Jdu do hajan Devcata ..dobrou. :slight_smile:
19. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak už v tom jedu taky :slight_smile: Odedneška píchám Gonal.... příští čtvrtek jdu na Ultrazvuk a cca 2 dubna by mohla být punkce.... Těším se.... a modlím se.... jako že to jako neumím....ale modlím, aby to vyšlo..... :slight_smile: Vidím, že jsme všechny tak nějak časově podobně.... :slight_smile: To je super.
20. bře 2014 v 10:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion ahojky :slight_smile: je super,ze jsme se tak sesly,jak jsem rikala,vic hlav vic vi! :slight_smile: kazdopadne jak jsi zvladla prvni injekci?
20. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka ahoj... no myslela jsem si, že to bude lepší.. přece jenom jsem si jich v srpnu napíchala víc než 22x.....ale ta prví byla trošku roztřesená a napadla mě myšlenka, proč zrovna my..... ale zvládla jsem to, tak je to v pohodě. :slight_smile:
20. bře 2014 ve 12:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylion aha,no jako ja jsem taky mela na zacatku takove myslenky,jakoze,jestli nam to za to stoji,ale samozrejme ze stoji!!!! :slight_smile: a ty jsi to tedy jednou uz absolvovala,myslim ivf?
20. bře 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka jojo už v srpnu minulý rok..... a taky v říjnu KET a přes rok několikrát inseminace.... teď je to náš jakože 10 pokus přes doktory.... už je toho moc. Ale letos je správná konstalace hvězd na miminka, tak se nám to podaří všem.... hlavně si věřit, psychika dělá hodně :slight_smile:
20. bře 2014 ve 12:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion Ahoj,tak super. Drzim palecky! To dame holky :wink: Ja mam dnes v praci kolo pohovoru,hledam nove lidi to teamu,ale musela jsem sem ve volne chvili juknout:blush:Vsechny nas to vazne ceka stejne,to je fajn :slight_smile: Se vzajemne budeme podporovat a tesit,jupiiii :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lovelylion tyyyyy jo,tak to teda uz mas neco za sebou...pro me je to vsechno nove,tak jsem takova vyhukana ze vseho :grinning:
20. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa a kdy vlastne pujdes na neschopenku nebo neplanujes?
20. bře 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka No me se na neschopenku nechce :frowning2: Pokud mi ji vylozene neprikaze,nebo pokud mi bude blbe atd tak si ji asi vezmu,ale pokud se budu citit ok,budu chodit do prace.V praci to vedi,takze mi maximalne vyjdou vstric..:slight_smile: Jsem zastance,ze si to proste nevylezim a pokud se to ma uchytit,uchyti se to :slight_smile: Samozrejme pro uchyceni chci udelat maximum,takze kdyz se budu citit unavene atd reknu to sefovi a pujdu na neschopenku..
20. bře 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa aha, tak to je jasné, tak snad ti bude ok a bude to tak jak si přeješ :slight_smile: každopádně já jsem to nechtěla absolutně nikomu říkat, takže se v tom plácáme s manželem sami :slight_smile:
20. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek