• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu - dubnu 2014

19. května 2014 
@catchulinecka No ja musela s pravdou ven..Ptz jak jsem chytla hyperstimulku a mela PN,rekla jsem to sefovi. A ted kdyz to planujeme a muze se stat,ze budu muset po KET na neschopenku,tak aby na to byl pripravenej..Ptz misto me bude hledat nahradu a to chvili potvrta,tak aby to tolik neohrozilo chod mych prodejen,tak jsem mu rekla co chystame..
20. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,byla jste nektera po kontryhel caji a nebo estrofemu,unavena? Ja jsem uz treti den hrozne unavena.Dnes jsem v buse z prace malem usnula...A od 18 h se snazim udrzet vicka otevrena :pensive: Silene na me pada unava...
20. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa tak to jsi udělala dobře. Já dělám sice taky v kancliku, tak bych měla relativně klid, ale bohužel si neumím představit, že bych svému šéfovi říkala tohle :grinning: a jsem i takový typ, že si to radši s manželem necháme pro sebe :slight_smile:
20. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka My to taky nikde jinde nerikame,ale tohle jsem musela..At se vyvarujeme zbytecnym problemum..
20. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no určitě to máš lepší, já teď budu muset vymýšlet nějaké blbé historky, že jsem nemocná :frowning2: ale prostě bohužel, nemám k šéfům tak blízko, že bych jim chtěla říct něco takového .-(
20. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Tak to ja mam no...Diky bohu :slight_smile: Tak kdyz jim reknes gynekologicke problemy nebudou se Te vyptavat ne :unamused:
20. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa no :grinning: uvidíme...ještě to nebudu řešit, zítra jdu teprve na ultrazvuk, a třeba to vůbec nedopadne dobře...
20. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Ale no tak...takhle vuubec nepremyslej! Musis myslet pozitivne. Ult dopadne perfektne a potom Ti je tam prdnou :slight_smile: Myslet musime na to dobre,to je dulezite :wink:
20. bře 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa máš pravdu :slight_smile: nic, dopiju víno a jdu se věnovat manželovi :grinning: dobrou noc ti přeju
20. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,muzu se pridat?mam 2leteho syna po prvním ivf.v cervnu mi stopli stimulaci 6den.nereagovali mi vaječníky.ted mam gonal v lednicce,cekam pristi tyden ms a zacnu si pichat konske davky.snad bude nejaka odezva a nejake to vajicko se vytvori :wink:
20. bře 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jinapaja ahoj....co je koňská dávka??? já píchám 262,5 denně..... taky jsem si říkala, že je to koňská dávka, :slight_smile: Jinak přeju hodně štěstí..
21. bře 2014 v 08:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak dneska jsem volala do CAR, abych zjístila, jak se daří těm naším šampiónům (jak jsme je s manželem nazvali). Takže z 10 mám už jen 8 embroušku. Z toho jsou čtyři čtyřbuněčné a zbytek je dvou až pětibuněčné. Takže transfer bude až v pondělí. Tak snad nám konečně něco zbyde i něco na zmražení na příště. Dneska mě probudily bolesti břicha, které se nedaly vydržet v leže, tak jsem si šla sednout do křesla, aby povolily. Tak doufám, že to bude už v pohodě. Nejspíš se vaječníky, ještě nevyrovnaly s tou punkcí. :slight_smile:
@jinapaja Ahoj, určitě se může přidat. Tak ať MS dorazí co nejdříve dorazí. :slight_smile:
21. bře 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,mam zacit pichat dvakrat375 a potom po 300 gonalu.naposled jsem mela puregon po 300 a nereagovala jsem.
21. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska no vzdyt to je boziiii :slight_smile: 8 je krasa,v pondeli budu drzet pesti!!!!! Uz se to bliziiii,joooo :slight_smile:
@barussa a holky,tak ultrazvuk dopadl dobre,vajicek je zatim dost a velikost je taky pry vyborna,zatim :slight_smile: ve stredu je opu.dnes jsem se tesila,ze picham posledni injekci a dostala jsem jeste 3 davky,pak jeste 2 ampule orgalutran a 1x pregnyl.no vypada to hroooozne moc slozite :( tak snad to bude tak ok jako s tim gonalem...

@jinapaja ahojky :slight_smile: taky picham gonal - 150 jednotek...preju,at rychle dorazi ms,at se ti to tsky uz rozjede a vajicka budou,urcite ;)
21. bře 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska sem po transferu ukázkové 5. denní blastocysty, tak snad bude ukázkové i zahnízdění. Bohužel to byl poslední bojovníček, který zbyl, respektive krom této blastocysty zbyla ještě jedna, ale ta už prý s patrnými známkami rozpadu. Takže opět nic není k zamražení. Snad se to povede a nebudeme muset podstupovat nový cyklus. Dnes jsem zase v Eurpfertilu obhlížela nástěnku s fotkami miminek z CAR, a když mě sestřička viděla, říkala, že tam nějak moc často to oblížím, tam jsem prohlásila, že si vybírám miminko, které bych chtěla. :grinning:
@evca2311 co ty? Máš nějaké příznaky?
24. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catchulinecka Ahojky..ja mam ve st ultrazvuk a snad v sobotu KET :slight_smile: tak drzim palecky at jich tam mas hodne a same bojovniky :slight_smile:
24. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska Ahojky,tak to moc drzim palecky Bud na sebe opatrna. Sice je posledni,ale urcite ten nejsilnejsi! :slight_smile: To dopadne.. :wink:
24. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barussa jupíííííí, paráda, tak to ti budu taky držet moc moc pěsti!
24. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gebymaruska paráda, gratuluju k ukázkovému bojovníkovi :wink: bude určitě silný a pěkně se u tebe zahnízdí :wink: a jak je po narkoze a tak?
24. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Dekuji :slight_smile: Se hroozne tesim az se bojim :frowning2:
24. bře 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa já se taky strašně bojím...jako teď jsme píchli Pregnyl, měla jsem z toho docela nervy, je to podle mě tak složité :slight_smile: ale tak mám to za sebou, zítra nic, žádná injekce!!!!
24. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka Pregnyl je brnkacka :slight_smile: Na pichani injekci jsem si uz zvykla...az na ty obcasne modrinky tedy..To zvladneme :slight_smile:
24. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barussa Jj doma teď polehávám, včera mě manžel obsakoval, dneska sice musel do práce. =) To uteče a zachvíli budeš mít zmrzlíka u sebe. :slight_smile:
@catchulinecka ET není pod narkózou. Je mi celkem fajn, tak uvidíme. :slight_smile: Píchala si pregnyl? Takže zítra jdeš na OPU? Tak ať ti do dobře dopadne. :slight_smile:
25. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vsem vam drzim pesti,at se u vas embryjka pekne zahnizdej.ve stredu by mela prijit ms.ja jsem stejne napnuta jak poprvy.a to jsem si myslela,ze treti pokus bude uz naprosta rutina :slight_smile:
25. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa a ultrazvuk? určitě parááááááda :slight_smile:
@gebymaruska ahojte holky, tak mám tu punkci za sebou, dopadlo to tak, že jich bylo 13, ale 2 byly nějaké špatné, takže 11. Zítra budu volat jak se mají, tak snad aspoň jeden zbyde :slight_smile: no a v pondělí budeme transferovat...jsem překvapená, že mi nasadili tak velkou dávku toho Utrogestanu - 4 ráno a 4 večer, máš to taky tak???
26. bře 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@catchulinecka To je výborná zpráva. :slight_smile: Neboj, určitě zítra budou prvotřídní embrya. Já beru utrogestan 1-1-2 s tím že večer zavádím přes den polykám. Kdybych měla nějaké potíže, což se divím, ale zatím nemám. Tak mám prý zavádět 3x denně 2 globule. Ale nijak bych se tím neznepokojovala, to se totiž odvíjí od toho, jak jsou v jednotlivých CAR zvyklí předepisovat. Setkala jsem se tady na MK s různými variantami jak to jde užívat. :slight_smile:
Dneska mě nějak pobolíval silněji podbřišek, tak doufám, že se mimísek pořádně zavrtal.

@jinapaja a ty už jsi po transferu nebo před ním?
26. bře 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gebymaruska jojo :slight_smile: určitě se zabydloval :sunglasses:
26. bře 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catchulinecka Ahoooj,takze dnes ult perfektni! Mam 9,5 sliznici,zadna cysta,vajecniky v klidu. 1/4 na Aprila :grinning: jdeme na KET,necham si zavest jedno(7 mrazacku zbude),pry mi tam soupnou sampiona :grinning:(6denni) A pak uz jen cekat :slight_smile: Ja zavadim od zitra 3x2 Utrouse..Jsem jela z ult a v metru se tlemila jak strelena.. :slight_smile: Chci zkusit netestovat a jit az 14/4 na ult,ale nevim jestli vydrziiiim :slight_smile: Proste to musi vyjit! :slight_smile:
26. bře 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka To mame jeden den od sebe,transfer :slight_smile: Drzim palecky!!!! :slight_smile:
26. bře 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barussa jééééééééék tak to je přece paráda!!!! :slight_smile: já bych tak chtěla vydržet netestovat! budeme se tady navzájem hecovat jooooooooo? :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek