• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2012 - přidejte se, povzbudíme se :-)

(Zamčená)
@luca77 ahoj.musíš věřit,oni páni doktoři něco pro tebe vymyslí !!!
3. led 2012 ve 20:47  • Odpověz
@asimetria já myslela, že budu muset projít několika vyšetření. Těch injekcí se bojím :confounded:
3. led 2012 ve 21:38  • Odpověz
@aagnes já myslím,že to schválí každému...
3. led 2012 ve 21:56  • Odpověz
@amadores hmm,tak to jsem zvědavá...jestli teď budu mít třeba krátký protokol a léky...už ted jsem si píchala 4ampule najednou..
3. led 2012 ve 21:59  • Odpověz
@gammaray to taky doufám :wink:
3. led 2012 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky tak včera kontrola OK, cena gonalu mě mile překvapila, mám 1 pero 900, 1 pero 400, a k tomu 2 injekce orgalutranu za 3 100,-což je krása, protože v lékárně, co jsem se ptala tak nejlevněji za 4300,- aspon na něčem jsme ušetřily, ale stejně se uvidí, zda to bude stačit :wink: Včera první injekce, píchá mi je manža, takže to jde :slight_smile:
@aagnes neboj, já mám pera a to je jen malinkatá jehlička, zvládneš to, zubař je pro mě horší :sweat_smile: Nevím, co na tom pojištovna schvaluje, takže to víc neporadím, ale většinou jsem četla, že to schálily všem :dizzy_face:
4. led 2012 v 10:02  • Odpověz
Ahojky já teda nejdu na IVF ale na ket. Dneska jsem si začala pichat gonal. Na ut. jdu v útrý tak doufá že sliznice bude ok.
4. led 2012 v 10:41  • Odpověz
@hanucha ahojky, to nevadí, určitě naroste :wink: Jen jsem nevěděla že při KETu tě stimulujou k růstu vajíček Gonalem? :sweat_smile: Nebo proč? Díky za vysvětlení.....
4. led 2012 ve 12:19  • Odpověz
Jeden měsíc se mi stalo že nenarostla. Todle by mělo pomoc . Tak uvidime. Doufám že nám to konočně vyjde :slight_smile: a vám taky :slight_smile:
4. led 2012 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak já měla jít na ket včera, ale bohužel se ze 6 mražáčků nic nerozmrazilo :angry:
4. led 2012 ve 13:51  • Odpověz
To je mi lito :frowning2:
4. led 2012 ve 14:15  • Odpověz
@hanucha tak snad to pomůže, a vyjde to :wink:

@petra49 tak to je pech, ze 6ti ani jedno.....a jak ti to vysvětlily, jsem myslela že je to bezpečné :frowning2:
4. led 2012 ve 14:53  • Odpověz
ahoj všem
@puckal to je hezká cena, já se jen děsím těch cenza jednotky, co už nedotují zdravotní pojišťovny...
@petra49 to je mi lito, jak je to možné? co budete dělat? Vlítnete hned na další IVF?
4. led 2012 v 15:12  • Odpověz
@asimetria no ještě další by mi zaplatily,byla tam i cena, kolik za mě platí ZP a to bylo 12tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2012 v 15:16  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
to je mazec s těmi cenami. Můj muž na to pořád nadává, že někdo si s dovolením doma vrzne a má hned dítě a my musíme šetřit a shánět tisíce, abychom jen dostali šanci přijít do jiného stavu párkrát za život...
Můj gynekolog razí názor, že pojišťovna by ženám měla zaplatit všechny pokusy, které povedou k prvnímu dítěti. Někomu jeden, někomu třeba sedm. (A pokusy na "druhé dítě" ať si každý zaplatí.) Já se nechci nikoho dotknout, ale něco na tom je. Snahou pojišťovny a tohohle státu by snad mělo být, aby měli nové klienty/nové občany, ne?

@asimetria
4. led 2012 v 17:55  • Odpověz
autor
@asimetria Ahoj, ta dilatace je rozšíření děložního hrdla nějakou tyčinkou (u mě 9 mm v průměru) Měla jsem minule obtížný transfer - těžko se mi s kanylou probojovávali do dělohy, tak proto teď v předstihu to rozšíření.
4. led 2012 v 17:57  • Odpověz
autor
@mirabela @amadores @martinka87 @asimetria @naushika @hanulka0102 @aagnes @luca77 @gammaray @holino @petrufa86 @lola22 @evikj33 @puckal @fori @hanucha @petra49
Holky, ještě mě napadá, když tu diskutujeme často delikátní témata, nezavřeme si diskusi jen pro nás (soukromá diskuse jen pro nás 17 holek) Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla :wink:
4. led 2012 v 18:04  • Odpověz
@mirabela jsem pro... :wink: ikdyz muzu zustat??? posouvame IVF na cca duben...
4. led 2012 v 18:22  • Odpověz
@mirabela pokud vám neva,že už děti mám a o další neusiluji,tak klidně....třeba aspon po mých 15 transferech ,budu-li vědět,poradím :grinning:
4. led 2012 v 18:26  • Odpověz
@mirabela Jojo, myslím si to samé co tvůj gyndr. Narkomanům a ožralům vylečení platí a můžou si za to sami. My za to nemůžeme a musíme si to platit ze svýho.
A souhlasím i s tvým mužem. Podívej se na cikáni, teda romy :grinning: ty si vrznou a mají dítě hned. Někdy říkají že je to i obezitou. Ale podívej se na ty cikánky ty mají taky někdy 100 kg a 10 parchantů k tomu. Stát pořád nadává že je málo lidí ale aby to nějak podpořili to ne. Kdyť si člověk platí zdravotní pojištění každý měsíc tak ať to ta pojišťovna zaplatí celý , ne?? Jsou i takový lidi co si na IVF půjčují v bance a pak to třeba 3 roky splácí

Já jsem pro, klidně můžeme diskuzi uzamknout.
4. led 2012 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky .....jestl teda nevadí taky přesně nevím jestli to stihneme v lednu spíš to vidím na unor potažmo březen páč jsme do caru objednání na přístí týden v uterý pak už by jsme snad měl vědět co a jak -)
ale tak jestl souhlasíte at tu svám můžu zustat tak jsem pro zamčení
4. led 2012 v 18:38  • Odpověz
@mirabela dobrý nápad, souhlasím všema deseti s uzavřením tématu.
Přeci jenom tohle je něco jiného, než diskuze o tom, co kdo vařil... :wink:
4. led 2012 v 19:27  • Odpověz
@mirabela to je výborný nápad se soukromou diskuzí, mluvíš mi z duše :slight_smile:
4. led 2012 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky take se připojuji se souhlasem.Akorat s termínem jsem na tom stejně jako holino.Moudřejší bud až 10.1. nekonečné čekaní a narustající nervoza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2012 v 19:32  • Odpověz
@mirabela já jsem taky pro :slight_smile: jen ještě nevím jak to vše funguje :grinning:
4. led 2012 v 19:39  • Odpověz
@petrufa86 zdravím.máš recht :grinning: :grinning: bohužel,patřím do té druhé skupiny :frowning2:
4. led 2012 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky zdravím hlavně tebe @mirabela jako zakladatelku ráda bych se k vám přidala do soukromé skupiny. Čtu Vás od začátku.
Nás na konci ledna čeká 1.IVF, mělo být už na začátku ledna, ale dostala jsem blbě MS mezi svátkama i když jsem dostala Proveru na oddálení, která mi nepomoha. Tak musím čekat na další MS.
4. led 2012 ve 20:06  • Odpověz
@mirabela uzavřená skupina??klíďo píďo. jinak mi to ani zatím moc nedochází ,že za týden jdu na 1 injekci. ted mám akorát ovulku tak se naposledy snažíme doma. kdyby se nám to třeba povedlo, jako že si to nemyslím, tak nemůže ta první injekce na tu stimulku vadit?? jinak plánujem lyže, nějak mě to tento rok chytlo, tak plánujem pořád kdy kam pojedem a na IVF fakt nemyslím...... tak doufám že nám to aspon klapne.
5. led 2012 v 08:36  • Odpověz
@mirabela Klidně ji uzavřete, mě je to jedno.
@fori Taky mi nedochazi ze je to uz tak brzy.
Holky já furt přemýšlím kolik si vložit embryi, chtěla jsem 2, ale teď ta změna zákona mě trochu zaskočila.Dvojčátka by mi nevadily, ale přicházejí na svět dřív a to může způsobit různé komplikace, navíc, už taky nejsem nejmladší(34). Holky kolik si jich nechate vložit vy?
5. led 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj děvčata, všechny moc zdravím. Nakonec jsem byla taky na dilataci jako Mirabela a spala jsem jak dudek,tak jsem to tady moc nestíhala moc sledovat.
Já ten zákon četla a není to tak hrozný,buď si vybereš 3 pokusy se dvěma nebo 4 s jedním.Pro ty co už nějaký pokus měli a měli zavedeny dvě,tak už na to čtvrté nárok nemají. No však jste to tu už psaly myslím.
Já jdu určitě do dvou-teď se jen modlím hlavně aby nějaké byli.
Jinak souhlasím s názorem že by k prvnímu dítěti měli proplácet víc pokusů. Ale tomu kdo to nezažil to asi nikdy nedojde.
5. led 2012 v 10:26  •  snaží se  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.