• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2012 - přidejte se, povzbudíme se :-)

(Zamčená)
@mirabela ahojky souhlasím....ale nevím jak se to dělá, uzamknout diskuzi, je nás už tady dost, tak si budeme radit navzájem :wink:
@fori ahojky, no já nevím jak s případným těhotenstvím, já byla právě 2dc na utz, právě abych nebyla těhulka, jinak mi nedaly žádné injekce :unamused: Ale třeba se u vás zadaří :wink:
5. led 2012 v 10:43  • Odpověz
Jinak zatím u mě žádná změna, včera další injekce a už najíždím na nižší dávkování, jsem zvědavá na pondělí :wink:
@lola22 já také chtěla původně 2, ale Dr. nám právě poradila, at necháme ted jedno, at nezrácíme počet pokusů, a když to nevyjde, což doufám že se nestane :grinning: tak při KETu je to už jedno zda dáš 1. nebo 2, tak prý si to máme nechat na KET. Ale když vidím známou, co má dvojky a jaké měla starosti, budu ráda i za jednoho krásného mého drobečka :dizzy_face:
5. led 2012 v 10:46  • Odpověz
@mirabela a kdo tu soukromou diskuzi založí? předpokládám že ty mirabelko, jako zakladatelka této :slight_smile:
5. led 2012 v 11:59  • Odpověz
@lola22 mě bude ted unoru 29. chtěla jsem si nechat dát 2, pořád jsme o tom uvažovali, ale přesně jak píšeš.....ono samotný těhotenství je pro tělo záhul....a dvojčata jsou víc rizikový... no a pak jsem se dovědela o tom 4 IVF. tak to rozhodlo. Určitě jdu do 1 embryjka a klidně za rok do dalšího. mám to naplánované pěkně vid?? :grinning:
5. led 2012 ve 12:08  • Odpověz
@puckal hele já jsem dneska 13 dc a mám ovulku, 22 dc mám jít na 1 injekci. - nevím čeho :grinning: , potom se prý počká na ms a asi 3 dc se začne stimulovat, ale ta 1 injekce už je taky k tý stimulaci. tak právě nevííím....
5. led 2012 ve 12:11  • Odpověz
@puckal ty jsi byla 2 dc na ultrazvuku?? to ti to dělali když jsi to měla?? nebo to byl utr. na břicho??
5. led 2012 ve 12:12  • Odpověz
@fori asi ti něco dají, aby ti vaječníky uspaly....to je asi dlouhý protokol......ale nevím, jak je to s případným těhotenstvím...... jo na utz jsem byla s MS, normálně vntiřním, co naděláš, když musím, tak jsem to musela přežít......
5. led 2012 ve 12:28  • Odpověz
@puckal no je divný .... já to mám 2 den nejsilnější... a ta představa, že do mě ješte dávaj tu ultraz. sondu.... no to je hnus. tak dám vědet jak to probíhalo u mě :grinning:
5. led 2012 ve 12:36  • Odpověz
@fori Tak se na to zeptej, to tady asi nevymyslime, ale prece musi pocitat s tim, ze teoreticky tehotna muzes byt. My to tenhle mesic taky jeste intenzivne pojistili domacim snazenim, ale to uz bylo tolikrat, no ale co kdyby :wink: .
Naplanovany to mas hezky, tak ted uz jen to zrealizovat:slight_smile:
@puckal Teda vnitrni ultrazvuk pri menstruaci mi taky prijde hustej. No jo, ale co nadelame.
5. led 2012 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
@fori já naštěstí jen 1.den je max a potom už ne. Také jsem se divila ale holky co tam chodí jako já také psaly, že na něm byly. Dr. mi vysvětlila, že i přes MS může být těhotenství, tak proto.
@lola22 přesně, co naděláme, nic, doktori snad vědí, co dělají....a jak to vypadá u tebe....teda jestli jsi to už tady nepsala :sweat_smile: Až bude diskuze uzamčená, tak by jsme mohly uvělat tabulku, at víme, kdy, kde a kdo :wink:
5. led 2012 ve 13:01  • Odpověz
@puckal joo pro tabulku jsem, ta je dobrá.... ale na starosti ji mít nemůžu. nestíhala bych to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2012 ve 13:03  • Odpověz
@lola22 no řeknu jim to. jdu tam v pátek 13. to je hrozný datum co?? to jsem ještě byla na základce jsem v pátek 13 dostala 2x za 4, 1x za 5 a poznámku. dobrý ne?? :grinning:
5. led 2012 ve 13:04  • Odpověz
@fori vezmu si ji klidně na starost, ale počkám až to bude zamčené, at vím komu napsat :wink:
Já bych klidně odběr brala v pátek 13. 13. je v naší rodině štastná, tak by nám třeba přinesla štěstí, ae uvidíme., kdy mi řeknou, radči jim radit nebudu, by si myslely, že jsem magor :grinning:
5. led 2012 ve 13:10  • Odpověz
@martinka87 Ahojky, já tet beru kyselinu listovou. Chyci to skusit tak uvidime :wink: . Berete jí někdo?
5. led 2012 ve 13:31  • Odpověz
@mirabela Ahojky, jsem pro :slight_smile:
5. led 2012 ve 13:36  • Odpověz
Holky,je tu mezi námi někdo s dlouhým protokolem?Nebo jsem jediná?
Jinak tabulka-super nápad.
5. led 2012 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj, tabulka super nápad, už sem dám info o osbě, neb tu mám dneska v práci všechny papíry a pak už bych to tak přesně nevěděla:
34 let, snaha přes 4 roky, 7krát IUI-neúspěšné,1. IVF/ISCI krátký protokol (Puregon 225-225-150-150-150-225), začátek stimulace cca od 17.1., nikdy //, problémy s imunitou (přeléčeny)
5. led 2012 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
@naushika Nejsi jediná, myslím, že fori a ještě někdo ho tu má. Taky bych ho radši, je prý úspěšnější, ale nemůžu v CARu říkat, že to mají dělat jinak, snad vědí, co dělají:slight_smile:
@fori Taky bych se ty 13 nebála:slight_smile:
5. led 2012 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych se přidala, mě čeká IVF někdy v únoru, kolem 29.1. bych měla dostat MS ... je to náš druhý první pokus .. první pokus nám stopli, protože nám všechna embryjka umřela :frowning2: takže jsme nevykazovali na pojišťovnu nic :unamused:
5. led 2012 v 15:30  • Odpověz
@lola22 aha,díky,budu si to mjuset lépe pročíst :wink: Určitě vědí co dělají,asi su naivní,ale odevzdala jsem ji svou důvěru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2012 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz
@pitrisek26 drzim palecky, tentokrat to urcite bude 100% uspesny prvni pokus!!!! :wink:
5. led 2012 v 15:38  • Odpověz
@naushika Nic jiného nám ani nezbývá:slight_smile: Někdy je fajn všechno tolik nekontrolovat.
5. led 2012 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
@lola22 To ano,zvlášť po x letech řízeného sexu,sledování bazálky,čípku,hlenu :angry: Už mi z toho hrabalo.
5. led 2012 v 16:42  •  snaží se  • Odpověz
@fori já měla dlouhej protokol minule a právě o možné "domácí otěhotnění" v tom měsíci, kdy už mám injekci jsem konzultovala v CARu.
Doktor mi říkal, ať to neriskujeme,že by to pak bylo 50 na 50,kdybych otěhotněla.Nabízel mi jedině jít těsně kolem plánované MS na oběr HCG, že už i minimální hodnoty by byly vidět.Ale stejně bych v tu dobu už měla týden léky v sobě.
Sestra mi pak říkala, že už dokonce připravují k tisku letáček, kdy to u dlouhého protokolu budou psát,že doporučujou se v tom měsíci chránit kondomem.
5. led 2012 v 16:44  • Odpověz
já naposledy v pátek 13.našla // na testu, ale radost mi vydržela jen 3 týdny. :frowning2:
5. led 2012 v 16:49  • Odpověz
@amadores chjooo .... :- (
5. led 2012 v 16:51  • Odpověz
@martinka87 člověk se oklepe snad ze všeho, hlavně to už byl 2.nezdar po roce od prvního MA a už mě to tak zdaleko nesebralo, jako ten první MA....
5. led 2012 v 16:57  • Odpověz
@pitrisek26 ahojky, vítej, držím pěsti ať to teď skončí zdravým mimouškem v náručí
5. led 2012 v 18:32  • Odpověz
my máme taky dlouhý protokol, už podruhé, první byl s dipherelinem a gonalem a teď mám synarel a gonal... plus k tomu ráno prednison a večer anopyrin a femibion 800
5. led 2012 v 18:34  • Odpověz
@naushika a jaký máš přesně protokol ty a kdy začínáš? dlouhý má prý o pár procent vyšší účinnost, někde jsem se dočetla, že u toho krátkého je riziko, že bude špatně reagovat sliznice
@fori pátek 13. je můj šťastný :slight_smile: tak snad bude šťastný i pro tebe, držím pěsti
kdysi jsem v pátek 13. dělala zkoušky na VŠ, v místnosti 313 ve 13:00 :slight_smile:
5. led 2012 v 18:39  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.