• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2012 - přidejte se, povzbudíme se :-)

(Zamčená)
@asimetria dlouhý,začala jsem v pondělí,dipherelin a menopur a taky prednison a listovka.takže Ty už taky stimuluješ s dlouhým?
5. led 2012 v 18:46  •  snaží se  • Odpověz
@naushika jojo, já stříkala synarel a teď, vlastně ve středu došla ms konečně v plné síle(celkem se flákala teda někde...), tak od středy píchám gonal, v pondělí jdu na první kontrolu, tak jsem zvědavá na reakce
a co ty, máš jít ještě na nějakou kontrolu nebo kdy začínáš?
5. led 2012 v 18:50  • Odpověz
@amadores no jo, clovek musi.... :frowning2: ale uz tech ran bylo fakt dosti, at uz je klid, alespon chvili!!! :wink:
5. led 2012 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky holky,ráda bych se k vám taky přidala,psala jsem si před pár dny se zakladatelkou,že bych se ráda přidala,ale do veřejné diskuze se mě nechce,tak se vás ptala,jestli jste pro uzamčení a koukám,že jste,tak snad bude brzo soukromá a uvidíme se tam :wink:
5. led 2012 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky nevíte náhodou jaký protokol doporučují u PCO?Dr.Machač mě kapku postrašil že musi s hormonama pomalu,že jinak budu jak hrnečku vař,muž pak nastet Hypers. Předtim jsem brala jen Closil 3-7DC 1-0-1 a měla jsem většinou 1,jednou 2foliky,ale na rust sl.jsem ještě brala Medformin,jinak byla docela nízka.Mohl to dělat i Clostik,píše se to tam.Jinak jsem se zkoušela přeléčit i kúrou od f.Just Eva kaps,snad to k něčemu bude. :unamused:
5. led 2012 ve 21:00  • Odpověz
@amadores jak probíhá ten dlouhej protokol?? kdy se píchají ty injekce? a kdy dělají tu punkci?, mám normalka cykl 28. ovulku 14 dc. já jen vím že 21dc jdu na tu injekci, a co teda dáál??
5. led 2012 ve 21:01  • Odpověz
@mirabela nemám problém s uzavřením diskuze na soukromou :wink: jen mám pocit,že začnu stimulovat až v únoru...no,uvidíme,co nám 17.1. řeknou..
5. led 2012 ve 21:20  • Odpověz
@luca77 ahoj, myslím že to vůbec nevadí, že začneš později, málokdo se vleze s IVF do jediného měsíce :wink:

@lera1 ahojky, já taky nechci moc psát do veřejné diskuze z mnoha důvodů (a doufala jsem že se tato brzy uzavře, už aby to bylo... ale myslím že bude muset být založena nová
6. led 2012 v 06:18  • Odpověz
@fori já měla kontrolu UTZ 22.DC, začala jsem stříkat Synarel a od 3.DC k tomu přibrala injekce Gonalu a Menopuru.Na kontrole UTZ jsem byla 8.DC pak a myslím 10.či 11.DC šla na punkci.Ale já byla v ISCARU.

@evikj33 těžko říct, já měla obří reakci na Clostík vždy,hromady folíků až cysty,tak mi museli pak dávat jen 1/2denně.Na to mi v CARu řekli, že jsem adept na OHSS s takovouto reakcí ani ne na hormony a dali mi krátkej protokol tak s Gonalem a měla jsem jen 2 vajíčka po něm...Takže reakce skoro nulová,když si vezmu, že jeden bych měla přirozeně stejně...
6. led 2012 v 06:20  • Odpověz
@asimetria já právě tak moc sem nechci psát, tím, že je zatím přístupná veřejně...
6. led 2012 v 06:21  • Odpověz
@amadores tak dík za info. se těšíím, akorát se bojím té punkce....
6. led 2012 v 06:35  • Odpověz
@fori punkce se bát nemusíš, já se taky bála a nevěřila, ale není to nic mimořádného, jen ti napíchnou žílu a pak už ti jen zabrní krk a budeš spát...a pak, to tak není nic strašnýho, akorát trochu pobolívá bříško

holky, co myslíte, založíme tu soukromou diskuzi? myslím, že není až tak důležité kdo ji založí ale aby už byla
koukám že je nás dost co nechtějí veřejně psát...
6. led 2012 v 07:55  • Odpověz
@asimetria Tak aspoň že nakonec ms přišla,já už teď na ni taky čekám.Ale na kontrolu jdu až 23.

Jinak zdravím všechny ostatní.Jsem taky pro zamknutí,ačkoliv mě už asi všude znají :sunglasses:
6. led 2012 v 10:00  •  snaží se  • Odpověz
@asimetria ja jsem pro soukromou, jiz jsem to psala... tak ji nekdo zalozite? nebo mam ja? :wink:
6. led 2012 v 10:03  • Odpověz
Ahojky, tak já ji jdu založit......za chvíli hodím odkaz
6. led 2012 v 10:05  • Odpověz
Ahojky, tak soukromá diskuze založena, tak všichni šup sem: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-leden/
6. led 2012 v 10:17  • Odpověz
Ahojky, snad jsem vám všem, kdo jste sem přispěl, dala přístup, pokud ne, tak mi napište :wink:
6. led 2012 v 10:18  • Odpověz
@lola22 Já jsem si při Et nechala vložit 2 a i teď při KET si nechám vložit 2. Při 2 máš větší šanci že se chytne aspoň 1. Mě by 2čátka taky nevadili.
6. led 2012 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
@fori A za 2 roky auto, za 3 roky dovolená v Chorvatsku :grinning: :grinning:
6. led 2012 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
@petrufa86 ahojky už máme novou uzamčenou diskuzi, šup sem: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-leden/
6. led 2012 v 17:42  • Odpověz
@fori Nemáš se čeho bát je to za 15 minut odbytý a za půl hoďky jseš vzhůru z narkózy. :wink:
6. led 2012 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kočky, pojďme to tu nějak ukončit, když už máme novou diskusi... To asi musím já, že? :slight_smile:
6. led 2012 ve 20:15  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.