• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2014

25. února 2014 
Ahojky,
v lednu mě čeká ivf v Liberci.Kdopak máte stejný termín?Pojďme se vzájemně podpořit :slight_smile:
Nevím jak vy, ale já to budu potřebovat.:-P
29. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
ja v lednu tiež zacínam stimulovat,mám dlhý protokol,takže sa teším na MC v lednu a zacne to :slight_smile:
29. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: Dneska jsme byli pro výsledky krve atd. A v lednu jdeme na 3. IVF na kliniku IVF Cube pojedu krátký protokol 6.1. jedu nafasovat léky. Trochu strach, ale věřím že teď už to vyjde :slight_smile:
29. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: před Vánocema si jedu pro léky a kolem 5. ledna bychom měli začít 1. IVF - Reprofit Brno
30. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,nezúfajte :slight_smile: my už máme z jedného IVF chlapečka,vyšlo to na prvý pokus,....takže klídek :slight_smile: Teraz pracujeme na druhom pomocou lekárov,znova IVF :slight_smile:
30. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
stazi taky máme holčičku z 1.IVF (2.KET) ale před rokem nám druhé IVF úplně vybouchlo všechno špatně úplně od začátku. Tak doufám že teď po změně centra a všech dalších vyšetřeních bude vše jak má. určitě to vjyde teĎ už věřím víc než kdy dřív :wink:
30. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Dúfam,že sa nám to všetkým podarí,budes mat krátky protokol,tak to budes mat aspon skor za sebou a hlavne nech je to úspešné :slight_smile: ja začínam okolo 9 ledna,ked dostanem menstruáciu a potom ten dlhý protokol,tak uvidíme.a co výsledky,boli ok?Ja som mala hraničné hodnoty,tak uvidíme :wink:
30. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja z toho mam nervika, vy se zdate klidne :slight_smile: Kdyz sem byka ted u doktorky tak mela celkrm frmol, cekala sem na ni hodinu, pak prilitla ve skratce pred obedem na me vxvhrlila informace a ja za 10min vysla z ordinace mirne v soku.
15.12. Mam mrsku a to budu papat jeden coklus HA, pak pred vanoci pro leky a na konci ledna na ivf s pisci.
Budu mit kratky ciklus.Rikala doplatek na leky asi 4tis ... to budu plstit kdy, nevite? Pri prebirani tech leku?? Musim msnzu pripravit na to co se bude dit... Jezdim po doktorech vetsinou sama, on jen na odbery,jeho nahrafim ale krev mu neodeberu :slight_smile:
1. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mě to v lednu čeká taky, nebudete mít některá injekci Elonva, případně víte cenu za doplatek?
1. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eevvaa já si jedu až 17.12. Do Gennetu , doktorka neříkala co budu pichat ale že budu doplácet asi 4.tis na krátkém protokolu.
2. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja počítam,že zaplatím za gonal a potom tú predlženú kultiváciu a ISCI ako som to mala pri prvom,takze okolo 17 tisíc + - :slight_smile:
2. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje gynekolozka mi rikala, ze na prvni pokus se nabizi jen to, co plati pojistovna, takze nebudem doplacet nic, docela vtipny zjisteni, ze budem platit a tolik :slight_smile:
Co vsecko pro to mimo neudelame, ze :slight_smile: Treba vcera sem se intenzivne snazila nepozvracet po Medrolu :D Takze jestli ho naka taky berete, pozor, je to vazne fujtajbl.Spatne sem ho polkla a mam z toho trsuma jeste ted :slight_smile:
3. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Papate nejaky vitaminky nebo bylinky??? :confused:
3. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si kúpila ten femibion,chcela som mamavit,ale nemali v lekárni tak mám iné
4. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac já nevím, jestli to má cenu když v lednu začínáme ... nemá se to brát alespon 3 mesice dopředu? Asi je to ted trochu zbytečný ne? :slight_smile:
4. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 Taky papam femibion (myslim, ze je z tech vsech nejlepsi), imunolozka mi doporucila jeste antioxidanty E, selen, zinek.Jeste mi napsala Vigantol, ten je pekne hnusnej :D

@gittynka Urcite to smysl ma :slight_smile: Vetsina mamin to zacina brat az zjisti ze jsou v tom, my mame tu vyhodu, ze to vime predem :slight_smile: A kyselina lustova je moc dulezita :slight_smile:
5. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac a kolik těch tabletek za den spolykáš, smím-li se zeptat? Z toho co tu píšeš mám pocit že máš doma celou lékárnu :D
5. pro 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka ale ne, nemam rada tabletky a hrozne me nebavej :D sem bylinkova ale pani primarka porucila :/
Polku vsehovsudy 3 bobule
femibion 1. bobule,
antioxidanty 2.bobule
a medrol 3.bobule :slight_smile:
Jednou za tyden 20kapek vigantolu.
Jediny co je dobrovolny je ten femibion :slight_smile: Ostatni mam kvuli imunite abych to mimco nevypudila :(
5. pro 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak koukam, ze nejsem jedina, kdo pujde na IVF leden :slight_smile:
18. pro 2013 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie zo urco ne :slight_smile: ja zavinam pichat 8. a kolem 20. bude punkce :slight_smile:
19. pro 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac noo ja zacinam dle menses pichat 27.1 :slight_smile: ... cim budes stimulovat a jaky mas protokol?
20. pro 2013 v 08:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no mám tu hrůzu v lednici teď honem nevím jak se to jmenuje :slight_smile: Protokol krátký.Uz teď se mi třesou kolena :grinning: Zatím bastim medrol.
20. pro 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac to bude fajn, kup si v lekarne ještě zinek, ten pomaha na kvalitnejsi vajíčka :slight_smile: a neboj, bude to fajn. V jakem jsi centru?
21. pro 2013 v 16:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ten uz papam, doporucila mi ho primarka v imunii. Jezdim do gennetu do Liberce.ztovna sem se docetla ze je dobry porsdne prokrvit delohu :slight_smile:
21. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac hm to nevypadá moc pozitivne :( nejakých 27%
26. pro 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka mě vylezlo 39% taky žádná sláva teda...ale nemají tam možnost PICSI ani PK tak věřím že je šance větší.... Někde na fóru sem zahlidla kkoment , že nějaký fyzik říká,že má ma li něco víc než 50ti% šanci, je to jistota....:wink:
27. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonifac uvidime.. musime doufat ale 39 to mi prijde vcelku uz pekne ;)
27. pro 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka hlavně nepripustit že to nevyjde, prostě to vyjde ... Na 100%... :slight_smile:
27. pro 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
A uz máme leden... Čím blíž jsem tím jsem nervóznější...
1. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Tvůj příspěvek