• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2014

25. února 2014 
Ahoj holky, taky mě to nejspíš ted v lednu opět čeká a s tou nervozitou jsem na tom taky tak, hrozně se bojím...
2. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankajarni opět?uz máš nějaké pokusy zasebou jo?? máš nějaké nanucky nebo te čeká celý koloktoc?
Já 8. začínám s pichanim.Zatím bastim vitamíny a hltam informace.Hlavně jak co nejlépe mrnouskovi pomoct...
2. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, bohužel už potřetí:( Čeká mě komplet vše...Podle ms bych měla začít cca 11. Tak snad nám leden přinese štěstí:slight_smile:
2. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankajarni to víš ze přinese :wink:
Kam jezdis?
2. led 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad, každý pokus je nějak těžší...jsem v Iscaru. Máš krátký nebo dlouhý protokol?
5. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mě v lednu čeká první IVF a musím říct, že jsem strašně nervozní, možná je to i tím, že manžel nechce druhý pokus podstoupit, jeden a dost. Mám strach že bych ho už nedokázala k KET přemluvit.
Doufám, že nám to vyjde napoprvé, jaká je vůbec pravděpodobnost?
5. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peanutczt ahoj, manzel taky nechce dalsi pokus hned, z financnich duvodu ale nanucek uz vychazi jen na cca 5tis tak to za pokus stoji ale ja nepredpokladam ze bysme to potrebovali :slight_smile:
Kdy na to jdes???
5. led 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankajarni ha, iscar znam, pracovala sem nroti v lighthouse u :slight_smile:
Hele me dr. Rekla ze budu mit kratkej ale prijde mi nejak dlouhej :D
Uz se dokonce tesim i na ty injekce.... ze uz to bude v pohybu :D
5. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peanutczt na Ket už ho nepotřebuješ :wink: tam už snad je všechno hotovo ne? Rozmrazit a vložit...ale určitě se vám to podaří teď
5. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vůbec ničeho se nebojte nic to není zvládnete to :slight_smile:

my jdeme na druhý pokus asi v únoru a už se na to moc těším, jen aby to vyšlo,ale to nám nikdo nezaručí
5. led 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? sice nejdeme na IVF v lednu, ale čeká nás to koncem února v Liberci v Gennetu. Také mám krátký protokol a strašně se těším, jen jsem nějak zmatená z toho, jakou metohu budeme mít a kolik nás to bude stát, možná mi poradíte ...
@bonifac také jezdím sama do Liberce :grinning: manžel je pořád v zahraničí :wink:
5. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka ja uz se taky tesim, uz abych mohla prcky hezky zahrivat :slight_smile:

@mourovata kk dr.Mokre?:slight_smile: my budeme mit PISCI a PK a snad i neco na nanucky ;)
5. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac jj, k Mokré, jen jsem z toho nějak vedle, přijde mi že nám řekla něco jinýho než napsala do zprávy . Manžel má dobré sperma, ale ve zprávě máme že doporučuje IVF s ET metodou PISCI. já bych měla mít vajíčka taky v poho, jen jsem po spontálním potratu a po jednom mimoděložním a mám endometriozu. Takže ted čekám na MS a pak mám taky antikoncepci
5. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mourovata proc pisci kdyz mate sperma v poradku, to nechapu :rolling_eyes:
5. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mourovata urcite tinpsala sylviane vid? Mam dve platicka, kdybys chtela
5. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac no právě já to taky nechápu, napsala mi Dienille a medrol. Já se ještě totiž léčím se štítnou žlázou a od mala s migrénama. Normálně bych antikoncepci neměla brát vůbec, tak mi napsala prý nějakou přijatelnější.
5. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mourovata no me prijde cela HA tak nejak zbytecna :D medrol badtim taky, je to hnus... a snizilnmi imunitu tak ze sem chytla kde co...
5. led 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac no to mi povídej, jsem brala HA naposledy v 15 letech tak jsem myslela že to stojí tak 300 a já nechala v lékárně 700 :fearful: Taky by to mohly prodávat jen po měsíci, jsou to zbytečně vyhozené peníze. Manža je taky nastydlej, a celá rodina chrchlá, tak doufám, že to ted nechytím
5. led 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mourovata ja mam nebo spis mela imunitu jako slon a az po medici medrolu sem oslabena, tak zo sevti doma urco vsici zatim vyleci :slight_smile:
5. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac v sobotu jdu na kontrolu, odber by mel probehnout do stredy, do konce tydne transfer a do konce mesice jsem tehotna :D. Mam to hezky naplanovane, ze?
10. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@peanutczt Naplánované to máš přímo úchvatne :slight_smile: Držím ti palce!Mě to čeká o týden později.Taky uz se nemuzu dočkat!
10. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,pridávam sa k vám :slight_smile: Začín dlhým protokolom od cca 23 ledna a to gonalom,tak dúfam,že to bude úspešný pokus a že do mesiaca budem vo vašom klube tehotných :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@stazina1 pak se hromadné premistime do fóra tehulek,rodime na podzim :slight_smile: taky picham gonal,zrovna nad ním přemýšlím ze mi není zle :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
Tak dúfam,že tam budeme všetké,čo tak tuzime po mimi,na gonal sa nesmierne teším a dufam,že ku synovi pribudne sestrička :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 já porad říkám ze je nejdůležitější věřit a nepochybovat :slight_smile: Pak není šance neuspet.
Já se hrozně těším na mrnousky... Asi za dva týdny mi je vpravi do bříška :slight_smile: V pondělí 1 UZ pak snad budu moudřejší :slight_smile:

Ty máš chlapečka taky po ivf ?
10. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac
jo,taky :slight_smile: Mám ho po prvom pokuse IVF a je to poriadne čertisko :slight_smile:
10. led 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 tak to je jasne ze mu přibude ještě certice :grinning:
10. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě čeká v pondělí OPU jak jste na to vy děvčata? :slight_smile:
17. led 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zítra první injekce :( bojím se :frowning2:
17. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka
neboj,to bude Ok,aspon vieš,že je to pre krásnu vec :slight_smile: miminko už na teba čaká :slight_smile:
17. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek