• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2014

25. února 2014 
@stazina1 kéž bys měla pravdu...ja už nejak přestávám věřit, přijde mi že je tolik překážek a tolik možností aby se to posralo.. mám z toho fakt depku :unamused:
17. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka
ja som na tom rovnako,ked sme boli na prvom IVF ani ma nenapadlo pochybovat,že to nevyjde ale teraz akosi som v pochybách,.......ale musíme veriť,......ináč by to všetko nemalo zmysel,..... :wink:
17. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka no co to vidim! este sis ani nepichla injekci a uz to vzdavas! hruza! :grinning: hlavu vzhuru, chytit spek a sup tam s jehlou:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 tak ty už toho máš za sebou víc? já jsem před prvním ale lonsky rok totál na hovno... mám endometriozu - hodne hluboko v rektovaginální přepážce a mám šílené bolesti, nejvíc při MS, byla jsem v říjnu na operaci.. moc mi to nepomohlo a řekli mi že nemužu mít přirozeně děti ..já už myslela že se z toho složim v lete to vypadalo že se rozejdem s pířtelem co sme spolu 10 let a aby toho nebylo málo tak naši se segrou meli bouračku a 28.12. mi umřela moje babička nejmilejší která mě do 6 let vychovávala..já jsem dneska opravdu na mašli
17. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já vím jsem hrozná...ale já už nejak nemužu a bojim se že se zase k něčemu upnu a zase se to po...dnes zapíjím žal :confounded: chlastám tu červený...zítra začnu píchat a mám útrum s vínem i kávou :unamused:
17. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka stejne to prd ovlivnis, takze nicit se uz predem je blbost. na slzy je casu dost, kdyby to nahodou nevyslo. a proc bys nemohla kafe? jinak s tim chlastem opatrne no, mne bylo blbe i po dvou dvanactkach. ale jedna dvojka vina ti nic neudela.
17. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1
@sasanka033 ještě že tu jste holčičky ..čekam až přijede přítula z práce tyhle večery o samotě jsou hrozný :(
17. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já nevím chci aby to bylo co nejvíc neovlivněný sajrajtama tak sem si řekla že i moje oblíbené vínko a kávu raději vypustím... piju jen 2dc víc ne...vždycky se uvolním a je mi fajn... ikdyž dnes bych se asi musela ožrat do němoty, aby se mi ulevilo :grinning:
17. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka to jo, to se jeden musi hodne zamestnat, je mi to jasny. on ani ten konik na to neni idealni, tady pak clovek frci ty fotky miminek a hnedle smrka:slight_smile: a ty pozitivni testy vsude..:slight_smile: no ale jsou na tom holky i hur, ja uz tady videla sileny pribehy:( takze nehazej flintu do zita, jsou to ted spis nervy no...das prvni injekci a bude to dobry a pak pockej tu radost na UTZ, az ti reknou kolik mas foliku:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka hele dej si jeste vino i kafe, dokud muzes! :grinning: az najdes //, tak to nebudes moct minimalne rok:slight_smile: i kdyz to kafe asi jo:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jsi zlatá, mluvíš mi totálně z duše a víš co já ? já jsem tak blbá že si ještě prohlížím kočárky a na všdchno hend klikám... asi si pujdu radši něco číst... začínám na malé dávce nevím jeslti bude vajíček dost.. ale uvdíme
17. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka kolik mas jednotek denne?
no kocarky byly asi jediny, co jsem nikdy nejela, ale jinak ty miminka a testy a vubec, des a hruza proste. je lepsi se na to vyprdnout, pustit si oblibenej film, nebo nekomu zavolat...nebo tu knizku, proste cokoliv. zij jako clovek, tohle neni konec sveta, jen nam to tak pripada a cejtime se v tom uplne samy no. ale nejsme.
17. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já vím, jsou na tom i lidi hůř, občas to na mě padne a druhej den zas lepší... ale je fakt že se v tom plácáme... no mám jenom 125 jednotek, ono mi to totiž ještě víc zhorší tu endometriozu tak to doktro nechtel přepálit
17. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pristi tyden zacinam stimulovat :slight_smile: jupiii, jak jste na tom, děvčátka?
20. led 2014 v 08:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka koukej stimulovat a tesit se, nesmis byt negativni :slight_smile: je to nadhera
20. led 2014 v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dneska moje první injekce, sama jsem ji tedy nezvládla, ale zítra ji určitě dám. Dneska jsem měla 300jednotek a zítra 250. :grinning:
20. led 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
Tak ja začínam s pichaním 23.1,mám konsku dávku 350 s potom 300 :slight_smile: tak dúfam,že všetké budeme čoskoro tehulkovať :slight_smile:
20. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to cumim holky ja mam jen 125 a zatim nic necitim ze by se teda neco delo :unamused:
@stazina1
@suzik161
@pinkywinkie
20. led 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka ahoj a co by jsi chtela cejtit?:slight_smile: neboj, prvni utz rozhodne. davkovani lekari vybiraji dle hormonalniho profilu a tvyho veku. je lepsi na zacatku dat min a pak pridat, nez aby ti od zacatku hrozil hyperstimulak. jinak bricho zacnes cejtit nejdriv tak osmy den, nekdo o tom nevi vubec, zalezi kolik foliku tam je. a nezapomen, ze vetsinou jde kvantita na ukor kvality - je lepsi mit min foliku, ve kterych jsou kvalitni vajicka, nez hodne foliku, hyperstimulak a dve vajicka nevalne kvality. ber to tak, ze na UTZ oni vidi jen foliky. nikdo ale nevi, zda je vevnitr vajicko a jake kvality...
takze hlavu vzhuru, kazda mame jinou stimulku. ja na prvni dostavala 150 denne.
20. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka ja mela první stimulku taky 150 a nic jsem necitila, další jsem mela 220 a nafoukla jsem byla asi az za tyden :slight_smile:
foliku jsem mela vždy tak 15 a z toho třeba 12 vajíček, ale prezily do pateho dne třeba jen dve :slight_smile:
Takze jak pise @sasanka033 , bud v klidu a neplas a poslouchej starsi se zkusenostma :grinning:
20. led 2014 v 16:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie
@sasanka033 holky jeste ze vas mam :wink: ja vim zefurt plasim uz jsem sama na sebe nastvana ... Strasne bychs e chtela tesit ale strach z neuspechu je silnej smejd... Vase rady a kazani me strasne moc pomaha :grinning: :slight_smile:
20. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka to je normalni, proste poprve je to desnej zahul, od toho tady jsme preci:slight_smile:
20. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka tak uz neplas, kdy jdes na UTZ?
20. led 2014 v 17:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie az v patek :slight_smile: mam teprv 3 jehlicky za sebou :slight_smile:
20. led 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka no vidíš, za chvili budes vedet foliky :slight_smile:
20. led 2014 v 18:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka
To je v pohode,ja som mala pred troma rokmi tiež nižšiu dávku,ale teraz som už staršia,tak mám väčšiu dávku,......vek je vek :slight_smile:
21. led 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem na sebe pyšná, zvládla jsem si tu injekci píchnout sama. Nic to není :grinning:
21. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, injekce sou v pohodě, důležitý je nečekat žádnou bolest :slight_smile: Zapichnuta tříska bolí víc :wink:
Já sem byla včera na OPU a teď čekám na prcky :slight_smile:
21. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bonifac a jak se citis? Me to ceka pristi tyden pocitam nekdy utery nebo streda
21. led 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka no já sem trošku citlivka na narkozu tak sem to nenesla moc dobre ... A hrozně mě bolelo břicho ale paní co byla semnou na pokojíčku šla po dvou hodinách dom jako rybicka.
Příprav se spíš na tampon co tahas tahas tahas a on nekončí :grinning:
21. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek