• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2014

25. února 2014 
@bonifac jojo takovej obvaz ne? to jsem mela po laparoskopii a to strašně bolelo, ale to bylo tím že mě řezali a zaschlo to, tohle snad nebude tak strašný
21. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka jo to je ono ale tahas to brzo po probuzení jen je to dlooouhy :grinning:
21. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak UTZ byl docela veselý dneska. Vůbec jsme nenašli levý vaječník, prý tam někde je, ale neukázal se. Jinak na pravým je jich pár vidět, v sobotu další a v úterý to vypadá na OPU, to to letí :grinning: jak se máte holky?
23. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
No tak to je teda dobré :slight_smile: ja začínam konečne zajtra pichať gonal,už aby sme to všetko mali úuuuuuspešne za sebou :slight_smile: uvidíš,nakoniec budeme spolu rodiť,......samozrejme každá v inej porodnici :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stazina1 pak to jde opravdu rychle. Hlavně aby se nám to povedlo. Dneska mi říkal, že věřím že se to povede :wink:
23. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky silene to od ty první injekce uteče ze se ani člověk nestihne rozkoukat :grinning:Já jdu zítra ráno na ET :slight_smile: ani nevím jak k tomu doslo jakej to byl fofr :grinning: :grinning: Takže je to vlastně jako normální těhotenství,šup sem,šup tak a sme v tom :-P
24. led 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahooooj tak jsem doma z ultrazvuku, pripadam si jako kvocna plna vajec, vsechno me boli.. v kazdem vajecniku videl doktor min. 5 vajicek, sliznice v poradku a OPU v utery v 9 tam ;) jsem rada, i kdyz Stelcl chtel o trosku mene vajicek, ja jsem rada, ze tam nejaka jsou, bala jsem se ze nebude nic ... mam pry pocitat s prodlouzenou kultivaci
24. led 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka to víš vajecniky sou teď obrovský :slight_smile:
Ale neboj dva dny po opu mě to přešlo a to mám prý opravdu extrémně veliký vajecniky :grinning:
PK je lepší... My měli 9vajuch 6 oplodnenych a dvě to vzdaly 5ty den...
Teď uz letím v pelíšku s dvěma blastocystkama v bříšku <3
25. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bonifac tak ftuj tfuj at se chytnou :slight_smile:
25. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie čau zlato tak kde jsou ty recepty čéééčeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak všem holčinám moooooooccccc přeju,aby se jim zadařilo a bylo to pro ně IVF poslední:slight_smile:))
25. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka kuku :slight_smile:
25. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac držím palce, všechny co mám.
ahoj, tak mám 11folíků, levý vaječník si dává na čas a moc nepracuje. Dneska jsem dostala Prednisol a nějakou další injekci. OPU mě čeká ve středu, v pondělí jedu ještě na UTZ. To je rychlost :grinning:
25. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 děkuju :slight_smile:
Je to fofr vid já to říkala :slight_smile:
25. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac Ve čtvrtek je ten slavný den, jdu na OPU v 7:15 :grinning: Jak se cítíš ty?
27. led 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 uz tesis vid :slight_smile: malá rada... Dojdi si předtím na záchod, mě silene boleli vajecniky a přešlo to až když sem si tam došla na velkou :sweat_smile: Ta tamponada a střeva na ty nadurely vajecniky hrozně tlačí.
Já se cítím dobre :slight_smile: Byla sem na prochajde,nakoupila si naminky,vyblbla pesany :slight_smile: A bříško je spokojený :slight_smile:
27. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonifac drzim pesti :slight_smile: uz se zakusuji do pelisku blastocystky :slight_smile:

@gittynka zítra MAS OPU? drzim palecky, at mas hooodne vajíček :slight_smile:
27. led 2014 v 16:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jeee dekuji :slight_smile: jojo v 9 mam byt v reprofitu
27. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie děkuju :slight_smile: já věřím ze zavrtavaji :slight_smile: uz chci vidět ty // dálnice :grinning:
27. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka ahoj, tak co?:slight_smile:
28. led 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj :slight_smile: 15 vajicek pry vsechna zrala ale co bylo vhodne k oplodneni se dozvim zitra :wink: ale jinak pohodicka, brisko me teda boli dost
28. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka no teda pekna urodicka, to je krasny číslo .-)
ted drzim palecky, at se oplodni všechny :slight_smile:
28. led 2014 v 15:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie dekuju dekuju, :slight_smile: no dr rikal ze si mysli, ze do nedele (transferu) by jich mohlo 6-8 zustat
28. led 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka Gratuluji, krásný počet :grinning: teď už to bude jen lepší a lepší :grinning:
28. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka pak dej vedet, kolik se jich oplodnilo :slight_smile:
29. led 2014 v 08:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz to vim :grinning: vsech 15 vajicek bylo kvalitnich a 13 se jich podarilo oplodnit :slight_smile: pevne doufam, ze jich zustane co nejvic :wink: mam radost, snad to nezakriknu
29. led 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka dneska budes volat jak se vyviji? Drzim palecky, ja mam za sebou první gonal injekci dneska rano :slight_smile:
30. led 2014 v 07:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie je tak to budu drzet palecky, at tohle obdobi probehne v pohode...ja jsem pichala puregon v takovem peru a to bylo uplne v pohodicce... Ano, dnes po jedne hodine budu zase volat, jsem zvedava jak to tem bojovnikum pujde, me uz se zda v noci ze jsem tehotna a to jsem si porad rikala ze se na to nebudu upinat, kdyby to nedopadlo... A pritelovi se v noci zase zda o tom, ze na nas nekde to embryjko ceka a chce do briska :grinning: jako haluz toto
30. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie nazdaaaar, takze jsme zacly stimulovat spolu!:slight_smile: ja dneska taky prvni tristovka puregonu:slight_smile:
30. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jeste prosimte, ty jsi takova matadorka. bohuzel teda:/ v jakych carech jsi absolvovala ta IVF a s jakym protokolem?
30. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahooooj, ja první třístovka gonalu, kdy jdes na utz?
30. led 2014 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek