IVF v lednu 2014

Ahojky,
v lednu mě čeká ivf v Liberci.Kdopak máte stejný termín?Pojďme se vzájemně podpořit 🙂
Nevím jak vy, ale já to budu potřebovat.😛
pinkywinkie
6. únor 2014
Tak holky, mam 3 folikuly 15 - 16 mm a 18 foliku mezi 7 a 8 mm, takze celkem 21 🙂 Odber planuji na stredu 🙂
pinkywinkie
6. únor 2014
@gittynka a jak je tobe? dobry? co bobisek v brisku dela?
gittynka
6. únor 2014
@pinkywinkie hele nic 😞 vubec nic necitim ani sem necitila... Moc ruzove to nevidim, ale je brzo
gittynka
6. únor 2014
@pinkywinkie ty brdo ..,. To jsi pekna kvocna 😃 tolik vajec.. Pekne pekne 🙂 mam z tebe radost
gittynka
6. únor 2014
Holky mam super zpravu z kryo-ted mi prisel mail: mame 7 mrazacku
1x jednickovou vyhatchovanou blastocystku, 4x jednickove hatchujici blasty a 2x dvojkove hatchujici blasticky x-)
stazina1
6. únor 2014
@suzik161 tak uvidíme,aby som sa k tebe pridala 🙂 a ako vieš že už je pregnyl preč,podla dní,kedy si si ho pichla?
suzik161
6. únor 2014
@stazina1 ne, ráno jsem dělala test a byl úplně čisty, to znamená že je pryč 😉
gittynka
8. únor 2014
jsem bába zvědavá, nejradši bych se profackla, že nejsem schopná vydržet, ale když už... vidíte tam toho pidi ducha? Nebo mám halucinace? 😃
suzik161
8. únor 2014
@gittynka je tam, vidím ho i bez zvětšení!!!
gittynka
8. únor 2014
@suzik161 jeee to mam radost ze nepises, ja tam teda nic nevidim 😃 vim ze je to zacatek a treba duch zmizi ale je to ted pro me zas nakopnuti do dalsiho cekani 😃
muddledgirl
10. únor 2014
@gittynka super....to máš mamatest,že?Kup Dr.Maxe a bude silnější...potichounku gratuluju.. 😉
muddledgirl
10. únor 2014
Tak holčiny, moc na vás myslím...ať všechny mátě // a krásné těhulkování 😉 😉 😉
pinkywinkie
10. únor 2014
@gittynka Kocicko, bylo by to super, ale zatím se ještě neraduj moc... počkej do toho desateho dne po ET
gittynka
10. únor 2014
@pinkywinkie ja vim, stat se muze cokoli .. Je mi to jasne..nicmene vcerejsi i dnesni carka druha je sice slabsi nez testovaci, ale uz je pekne videt 🙂
gittynka
10. únor 2014
@pinkywinkie tohle je vcerejsi testik, dnesni jsem nefotila... Ale je dost podobny
pinkywinkie
10. únor 2014
@gittynka Dnesni je silnejsi... Holka je to tam 😃
gittynka
10. únor 2014
@pinkywinkie jojo dnesni je o malinko silnejsi 😉 ... No snad hlavne aby vse bylo v poradku vid? Na Valentyna jedu na krev tak by to byl pekny darecek Valentynsky 🙂 jeste si to plne neuvedomuju 😃 ze by se konecne postestilo a po tech skoro 3 letech touhy po diteti bych nosila v brisku miminko ... Uplne mam strach z toho jeste, hlavne aby vse bylo ok

A jakpak se citis ty? Ve stredu bude teda OPU? To uz asi pekne citis i brisko ne?
pinkywinkie
10. únor 2014
@gittynka drzim palce, vyjde ti to, je to fajnovy pocit vid? 🙂
OPU mam ve stredu 🙂
gittynka
10. únor 2014
@pinkywinkie jo skvely, clovek by to nejradsi vykricel do sveta 🙂 ale jak rikam, je mi jasne ze stat se muze klidne i ted do patka vselicos 🙂

Budu drzet palecky na stredu at jsou vajicka zrala a vse probehne v poradku 😉
muddledgirl
10. únor 2014
@gittynka to,že to je slabší, neřeš..já měla druhou slabší ještě po čtrnácti dnech...na to,že to je mamatest,je to nádherně vidět.....
pinkywinkie
11. únor 2014
@gittynka fotku prosim, chci se potesit dvouma carkama 🙂
gittynka
11. únor 2014
pinkywinkie
11. únor 2014
@gittynka zítra mam odber, uz se tesim moc na to, kolik bude bobiku 🙂
gittynka
11. únor 2014
@pinkywinkie TADÁÁÁÁÁ 😃
gittynka
11. únor 2014
@pinkywinkie urcite hodne a budou kvalitni 😉 ... At to dobre dopadne 🙂
pinkywinkie
11. únor 2014
@gittynka no tak to vypada suprve holka, uz je zakousnuty a uz se krasne vyviji 🙂 tise gratuluji 🙂
gittynka
11. únor 2014
@pinkywinkie no ja samo porad hrozne bojim, aby to bylo jak rikas 🙂 ale jsem uvnitr tak stastna, vzdy kdyz si to na chvili uvedomim tak me zaplavi tak prijemnej pocit a mam motyly v brise 😃 .... Hlavne prosim at se neco nepos... 🙂 .... Budu ti drzet, at je vse v poradku a budes me za par dnu nasledovat 😉
pinkywinkie
11. únor 2014
@gittynka dekuju 🙂
gittynka
14. únor 2014
Ahoj holky, mam to vysoce pozitivni 1400jednotek HCG, dalsi kontrola v Reprofitu bude 7.3. a tam uz bude ultrzvuk a melo by byt srdicko 🙂
pinkywinkie
16. únor 2014
@gittynka ty jo to je docela vysoké hcg 🙂 nebudou dvojčátka?