• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2014

25. února 2014 
@pinkywinkie ja ji to rikam taky :grinning: :grinning:
jak ti je? jak se cejtis? a jdes do kolbenu, nebo mas dovolenou?
16. únor 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dneska jsem doma, vzala jsem si dovcu, ale zítra uz jdu do kolbenu :slight_smile: Tobe je dneska vkladaj vid? :slight_smile:
17. únor 2014 v 07:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie dobre rano, jojo, za chvili budu tehotna:slight_smile: ja budu doma jeste zejtra a pak taky do prace.
17. únor 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 a mas mrazacky?
17. únor 2014 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ja jeste nic nevim. OPU v patek, v sobotu jsem si volala a dneska jedu na ET dvou. takze mi reknou az tam, jak to dopadlo. esli bude co mrazit, nebo budou nechavat na PK nebo co...
jak jsi na tom ty?
17. únor 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no z tech sesti byly v sobotu všechny nazivu a delily se..... dali mi dve 8A1 a dneska mam volat jak ten zbytek... zda dozily zamrazeni :slight_smile:
17. únor 2014 v 08:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie takze tam mas 4, nebo 6?
17. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2014 v 09:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie a kdy volas?:slight_smile:
17. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no nevim, myslim, ze zavolam kolem desate :slight_smile:... v kolik hodin mas ET?
17. únor 2014 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie v 10:15:slight_smile: tak drzim palce, at tam vsechny mas!!! ale uz to nebudes potrebovat...:slight_smile:
17. únor 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a ja drzim palecky Tobe, at jsou všechny Ackove a kvalitni :slight_smile: a at se chytnou :slight_smile: a zbydou ti na mrazacky :slight_smile:
17. únor 2014 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie diiiky:slight_smile: nam vlastne ani nerikaji kategorie, ono je fakt, ze to mozna ani k nicemu neni...aby to clovek vedel. proste bud je embrous krasnej a deli se, bo je to brzda:slight_smile:
17. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 :slight_smile: to je taky fakt :slight_smile: musíš hned dat vedet
17. únor 2014 v 09:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie my tam meli den po OPU sest, z toho ctyri se vyvijely hezky. ale to byl jeden den, no..ale prej se lame chleba ten treti den. tak nevim. dam vedet, to je jasny:slight_smile: snad nebudu brecet, ja se desne bojim, ze tam prijedem a bude k zavedeni jen jedno a zbytek ani na mrazeni nebo tak neco:(
17. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no vlastne když ja mela OPU ve stredu, tak ctvttek + patek :slight_smile: To jsme na tom stejne vid casove :slight_smile: .. Je to jako v zivote, preziji ti nejsilnejsi bojovnicci, a ti tam na tebe ted cekaji :slight_smile: Uz vyrazis?
17. únor 2014 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no hele sedim doma, pac pritel proste musel do prace, na otocku. uz ale zacinam bejt nervozni. vyrazit bychom meli nejpozdeji ve 45, tak mu asi za chvili volam kde jako je.. ja todle nesnasim!:slight_smile:
17. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: to my v sobotu měli byt chvili po devaty, ale dorazili jsme v pul desaty :grinning: Porad něco vid? ... Bude u toho s tebou? V Cube byl muj manzel u toho a videli jsme spolu na monitoru jak jsou naší bobikove krasne delici :slight_smile: a pak mi je tam zavedli....
17. únor 2014 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie nooo, tak pan ma samozrejme na vsechno dost casu, jen prace mu nesmi utect. chlapi jsou proste .....ty voe jednou by moh prijet driv, aby me nenervoval, ne? ne. :slight_smile:
17. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie ne, mne to prijde jako zbytecnej cirkus. na prvnim ET u toho byl, ale oba jsme to vyhodnotili jako zbytecny:slight_smile: stejne kdyz to pak nevyjde, k cemu ti to je...my se tesime na UTZ srdicka, ne tecky, ktera ani neni videt:slight_smile:))
17. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :slight_smile: me se to libi, ze je tam se mnou :slight_smile: ale jinak samozrejme chápu a beru, ze někdo to nemusi :slight_smile:
Uz dorazil?
17. únor 2014 v 09:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no dyt je to stejny jako IUI:slight_smile: proste za minutu hotovo:slight_smile:
ne, zabiju ho!:slight_smile:) ale ja uz se chystam, at to pak nezrdzuju ja:slight_smile:
17. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 koukám,že chlapy máme stejný, já se vždycky snažím být všude včas, ale on .... , já jsem ta co hysterčí a prý zbytečně, holt ženský jsou jiné.
17. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa protoze zensky si davaj rezervu a chlapi maji porad pocit, ze je casu dost a ze vsechno stihnou. proste zensky nadhodnocujou a chlapi podcenujou.
17. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jedeeeeem! :slight_smile: paaa
17. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no měli byste maknout, bude zacpa a jste v pytli, pak dostanes v aute hysterak :slight_smile:
17. únor 2014 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie
@sasanka033
Holky dvojcatka nebudou, bude to jeden silak :grinning: ale jedu na UZ az 7.3. to je doba, porad na neco cekam :slight_smile:
17. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka nooo tak tim bych si nebyla tak jista :slight_smile: kamarádce davali jedno embryjko, ale do toho vlezly dve spermijky a byly to dvojčátka :slight_smile:
17. únor 2014 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kdyz bylo ICSi tak tam nevlezou 2 ne? :grinning: jako me by to nevadilo :wink:
17. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie a jak se cejtis ty ? Tehule :grinning:
17. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek