IVF v lednu 2014

Ahojky,
v lednu mě čeká ivf v Liberci.Kdopak máte stejný termín?Pojďme se vzájemně podpořit 🙂
Nevím jak vy, ale já to budu potřebovat.😛
sasanka033
16. únor 2014
@pinkywinkie ja ji to rikam taky 😃 😃
jak ti je? jak se cejtis? a jdes do kolbenu, nebo mas dovolenou?
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 dneska jsem doma, vzala jsem si dovcu, ale zítra uz jdu do kolbenu 🙂 Tobe je dneska vkladaj vid? 🙂
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie dobre rano, jojo, za chvili budu tehotna🙂 ja budu doma jeste zejtra a pak taky do prace.
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 a mas mrazacky?
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie ja jeste nic nevim. OPU v patek, v sobotu jsem si volala a dneska jedu na ET dvou. takze mi reknou az tam, jak to dopadlo. esli bude co mrazit, nebo budou nechavat na PK nebo co...
jak jsi na tom ty?
pinkywinkie
17. únor 2014
no z tech sesti byly v sobotu všechny nazivu a delily se..... dali mi dve 8A1 a dneska mam volat jak ten zbytek... zda dozily zamrazeni 🙂
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie takze tam mas 4, nebo 6?
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 ctyri 🙂
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie a kdy volas?🙂
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 no nevim, myslim, ze zavolam kolem desate 🙂... v kolik hodin mas ET?
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie v 10:15🙂 tak drzim palce, at tam vsechny mas!!! ale uz to nebudes potrebovat...🙂
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 a ja drzim palecky Tobe, at jsou všechny Ackove a kvalitni 🙂 a at se chytnou 🙂 a zbydou ti na mrazacky 🙂
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie diiiky🙂 nam vlastne ani nerikaji kategorie, ono je fakt, ze to mozna ani k nicemu neni...aby to clovek vedel. proste bud je embrous krasnej a deli se, bo je to brzda🙂
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 🙂 to je taky fakt 🙂 musíš hned dat vedet
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie my tam meli den po OPU sest, z toho ctyri se vyvijely hezky. ale to byl jeden den, no..ale prej se lame chleba ten treti den. tak nevim. dam vedet, to je jasny🙂 snad nebudu brecet, ja se desne bojim, ze tam prijedem a bude k zavedeni jen jedno a zbytek ani na mrazeni nebo tak neco😞
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 no vlastne když ja mela OPU ve stredu, tak ctvttek + patek 🙂 To jsme na tom stejne vid casove 🙂 .. Je to jako v zivote, preziji ti nejsilnejsi bojovnicci, a ti tam na tebe ted cekaji 🙂 Uz vyrazis?
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie no hele sedim doma, pac pritel proste musel do prace, na otocku. uz ale zacinam bejt nervozni. vyrazit bychom meli nejpozdeji ve 45, tak mu asi za chvili volam kde jako je.. ja todle nesnasim!🙂
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 😃 to my v sobotu měli byt chvili po devaty, ale dorazili jsme v pul desaty 😃 Porad něco vid? ... Bude u toho s tebou? V Cube byl muj manzel u toho a videli jsme spolu na monitoru jak jsou naší bobikove krasne delici 🙂 a pak mi je tam zavedli....
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie nooo, tak pan ma samozrejme na vsechno dost casu, jen prace mu nesmi utect. chlapi jsou proste .....ty voe jednou by moh prijet driv, aby me nenervoval, ne? ne. 🙂
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie ne, mne to prijde jako zbytecnej cirkus. na prvnim ET u toho byl, ale oba jsme to vyhodnotili jako zbytecny🙂 stejne kdyz to pak nevyjde, k cemu ti to je...my se tesime na UTZ srdicka, ne tecky, ktera ani neni videt🙂))
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 🙂 me se to libi, ze je tam se mnou 🙂 ale jinak samozrejme chápu a beru, ze někdo to nemusi 🙂
Uz dorazil?
sasanka033
17. únor 2014
@pinkywinkie no dyt je to stejny jako IUI🙂 proste za minutu hotovo:)
ne, zabiju ho!🙂) ale ja uz se chystam, at to pak nezrdzuju ja🙂
eevvaa
17. únor 2014
@sasanka033 koukám,že chlapy máme stejný, já se vždycky snažím být všude včas, ale on .... , já jsem ta co hysterčí a prý zbytečně, holt ženský jsou jiné.
sasanka033
17. únor 2014
@eevvaa protoze zensky si davaj rezervu a chlapi maji porad pocit, ze je casu dost a ze vsechno stihnou. proste zensky nadhodnocujou a chlapi podcenujou.
sasanka033
17. únor 2014
jedeeeeem! 🙂 paaa
pinkywinkie
17. únor 2014
@sasanka033 no měli byste maknout, bude zacpa a jste v pytli, pak dostanes v aute hysterak 🙂
gittynka
17. únor 2014
@pinkywinkie
@sasanka033
Holky dvojcatka nebudou, bude to jeden silak 😃 ale jedu na UZ az 7.3. to je doba, porad na neco cekam 🙂
pinkywinkie
17. únor 2014
@gittynka nooo tak tim bych si nebyla tak jista 🙂 kamarádce davali jedno embryjko, ale do toho vlezly dve spermijky a byly to dvojčátka 🙂
gittynka
17. únor 2014
@pinkywinkie kdyz bylo ICSi tak tam nevlezou 2 ne? 😃 jako me by to nevadilo 😉
gittynka
17. únor 2014
@pinkywinkie a jak se cejtis ty ? Tehule 😃

Začni psát odpověď...

Odešli