• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2014

25. února 2014 
@gittynka :slight_smile: uvididis :slight_smile:
Ja se citim normalne, jsou tam dve, tak uvidíme zda se chyti.... :slight_smile:
17. únor 2014 v 10:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie chyti :grinning: zakousnou a uz nepusti :dizzy_face:
17. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie no tak jsem se tam malem rozbrecela. na ET zbyly dve embrya, jedno spickovy a jedno prumerny. vsechna ostatni se prestala vyvijet, takze nanuk nebude zadnej. ET sel spatne, nemohl se do me dostat, musel me stipnout do cipku, takze krvaceni...nakonec na me musel vzit UTZ, ale pak to dobre dopadlo.
co tvoji nanuci?
17. únor 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 super, tak mas dve? to se stava, ze mrazackove nejsou, ja ještě nevim, zda nejaky mam, budou mi volat kolem jedny. Když jsem volala, tak ještě nebyly zkontrolovane..... Holka, to jsou komplikace.... me zase jedno nechtělo z katetru, tak transfer byl dvakrát, nic příjemného, znas to :slight_smile:
17. únor 2014 v 11:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie aha, tak snad ti to dopadne s nanukama lip! preci jen je clovek pak vic psychicky v pohode...
17. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a jak se cítíš tehule?
17. únor 2014 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no porad jsem rozhozena a chce se mi brecet.
17. únor 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 neblazni.... ted si lehni a hlad si brisko at se bobankove zakousnou co nejdriv :slight_smile:
17. únor 2014 v 11:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak nic nemame do mrazaku :frowning2:
17. únor 2014 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie
@sasanka033 holky to me mrzi s temi mrazacky :frowning2: ale verim ze mate v brisku silne bojovniky a ti to vybojujou :wink: tak se opatrujte tehulky :slight_smile: jsme v tom
17. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie no to se poseru, my jsme teda turbomatky, fakt. no co, ted vybojujeme ty dvojcata!!!
17. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ted se normalne z tebe chechtam :grinning:
17. únor 2014 ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie to jsem rada :slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky se chystame na druhe IVF,mam uz doma injekce a cekam na MS ale stale mi ne a ne prijit,jak na potvoru. mam kratky protokol.snad se rozjedou a budu moc stimulovat ,je to o nervy..:slight_smile:))))
17. únor 2014 v 16:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petra54 moc drzim palecky Peto, at to tentokrát klapne....
17. únor 2014 v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak cooo? jak je tehulko?
18. únor 2014 v 09:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj zlato, aaaale. nak tak porad stejne, vcera jsme sli na veceri, chtela jsem si dat dvojku vina, ale nakonec mi to holky tady rozmluvily. jsem takova napul...chci strasne verit, ale uvedomila jsem si, ze tridenni embrous jeste musi prezit a delit se dalsi tri dny ve mne a pak se i zahryznout...ze je tolik faktoru, ktery to muzou zhatit. co kdyz uz ted nezije?:( jsem z toho nervni no...
jak to beres ty?
18. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra54 ahoj:slight_smile: tak drzim palce, at ta svinucha prijde co nejdriv:slight_smile:
18. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no my včera vecer byli u tchyne, bylo to dobry, najedli jsme se a pak se ritili domu. Jo to je fakt, ale zase jim je lip u tebe nez v roztoku... takhle to musíš brat. A pokud jsou zdrava, tak se vyvinou. Timhto se uklidňuju ja :slight_smile: Navíc Me je oplodnili ve stredu, takze tem mym bobkum zítra bude tyden. Uz zacinam plasit, jestli bude hcg :slight_smile:
18. únor 2014 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no jasny, tobe uz se maji pomalu zakusovat:slight_smile: budes testovat, nebo jak to delas ty? cekas co nejdyl?
18. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 když ja to zase nevydrzim netestovat........... jsem baba zvedava... co ty?
18. únor 2014 ve 12:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie aha, to ja nevim jak to budu snaset tentokrat. ten prvni snehobilej test po prvnim ET me naprosto odrovnal, snad tejden jsem probrecela. u KETu jsem to uz kvuli tomu vydrzela, pac neni nic horsiho, nez bilej test:( tak ted nevim, zatim to neresim, pac je brzy, ale az se to priblizi, tak uvidim jak to budu vnimat.
18. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jojo, bilej test je nahovno, uz jsem jich veidela hodne :slight_smile:
18. únor 2014 ve 12:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky a vam preju at se to poradne zakousne a uz nepusti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2014 v 17:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem to rano zkusila a je to uplne bilej test, jako vzdy. jsem 8.den po ET dvou tridennich :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je ale jeste bryz sasanko ja mela 6. den 5. denni a byl to jen sotva viditelny dusik a holky mivaji normalne pozitivni test az 10.-12. den... Nic nevzdsvej a vydrz do toho patku :slight_smile:
25. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka no vzdyt jsem testovala jako ty, 11.den a mam tam dva embrouse..:(
od rana me navic zaclo bolet na ms:( ma to proste stejnej prubeh jako vzdycky:(
25. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak na ms me taky bolelo ale to dela asi utrous
25. únor 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a kazdy to nemusi mit tak brzy pozitivni jak jsem to mela ja... Spis bych rekla, ze tak brzy je to spis vyjimecny... Jeste bud fakt v klidu a pockej
25. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka me zaclo bolet na ms az dneska rano, uz mi splasklo i to bricho asi o pulku, prestaly bolet prsa a mam klasicky PMS priznaky.
25. únor 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek