• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
Ahoj holky, mame naplanovane IVF na prosinec, pokud nestihneme tak leden. Pojdme se vzajemne podporovat:slight_smile: Kdo jde take na IVF?:slight_smile:
8. lis 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak chodim do Gestu v Praze. Je to me prvni IVF, budeme zavadet 2 embryjka, asistovany hatching, prodlouzena kultivace a embryo glue. Budu mit kratky protokol.
8. lis 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááááááááá :grinning: Vychází mi stimulace začátkem prosince, tak snad to klapne konečně :slight_smile:
8. lis 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jak přesně to embryo glue probíhá? To mi ještě nedělali :slight_smile:
8. lis 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@melaradost ja bych take mela stimulovat od zacatku prosince:slight_smile:) v jakem jsi Caru? protoze to pak bude vychazet skoro na svatky ne ta opu a tak? embryo glue mani snad jen v tom Gestu... pry s tim maji dobrou zkusenost, ale na netu o tom toho moc neni, je to neco noveho... oni k tem embryjkum pridaji kyselinu hyelarunovou, nebo tak nejak, a ta se jako prilepi k delozni sliznici a drzi:slight_smile: proste lepidlo:slight_smile:))
8. lis 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost napsala jsem na prispevku vyse spatne tvuj nick:slight_smile:
8. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky přidávám se :slight_smile:... Mame 1. konzultaci sice až 27. listopadu, ale vzhledem k moji diagnoze se budou asi snazit stimulovat co nejdřív... Problém je že jsem po laparoskopii a mešká mi menstruace :/ .... Jinak ja budu v Reprofitu v Brne
8. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka vitam te:slight_smile: co mas za diagnozu? u nas moc nevedi, oba zdravi, az na me polycysticke ovaria a nizkou sliznici...
8. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly : dekuji :wink: no hluboka endometrioza a nepruchodne vejcovody... Takze jedine IVF nic jineho nepada v uvahu a to jeste doufam, ze vajecniky budou snad v pohode
8. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááááá :slight_smile: Chodíme do Zlína. Mám pco,nízkou sliznici! Jsem po laparce, drilling ovarii, odstraněny srůsty a endometrioza. Za sebou jedno iui bez úspěchu. Stimulovat budu Gonalem, + asistovaný hatching+prodloužená kultivace+ když bude co mrazit,tak kryo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2013 v 19:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly já mám za sebou už docela dlouhou cestu, tak se to pokusím shrnout :slight_smile: 2007 první návštěva v Podolí, 2x IUI neúspěšné, takže laparka+hystero - bez nálezu, ostatí vyšetření taky ok. Následovalo teda IVF, odběr 29 vajíček, z toho 16 zamraženo. Následoval 5x KET - z toho nic. Rozhodli jsme se změnit centrum. Takže podzim 2009 Pronatal - zjistili mi problém se štítnou žlázou a ureaplazmata, nasadili antibiotika, udělali KET (embryjka jsme si převezli z Podolí) a ten hned vyšel - dvočata. Jedno to nakonec vzdalo v 10tt, ale teď máme doma zdravého 3 letého kluka :slight_smile:

2011 pokus u druhé, takže Prontal 2x KET - neúspěšný a došla embryjka, takže stimulace - všechno super, až na to, že mi zmrvili dávky léků a všechny folíky mi popraskali ještě před OPU, takže odebrali jen jedno vajíčko. Následoval 8. KET a nevyšlo to. Na.rala jsem se a šla do Gennetu :grinning: Hned po první návštěvě mě doktokra okamžitě objednala na Homolku, jelikož na utz vidí saktosalpinx jako prase a bůh ví co ještě. Skončila jsem nakonec letos v srpnu bez vejcovodů a můžu být ráda za to, že mi zachránili vaječníky. Nejhorší na tom je, že si v Gennetu vyžádali podklady z Podolí ze všech vyšetření a ten zánět už jsem tam měla tenkrát, akorát mi to neléčili, aby z nás tahali prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako bonus mi také v Gennetu zjistili, že mám protilátky proti embryjím, takže nasadili léky a snad už žádná jobovka nepřijde, doufám, že jsem konečně v dobrých rukou :grinning:
8. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak to je mazec, uz sis prosla dlouhou cestu, tak snad se brzy postesti :slight_smile: je dobre, ze uz mas aspon jedno detatko, mozna se na to druhe clovek uz tak neupina ne? I kdyz mozna se pletu... Ja si vzdycky planovala deti uz jako mlada a aspon 3, ted bych dala nevim co, kdybychom aspon jedno meli :slight_smile: ale doufam ze i na nas se stesti usmeje :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenys1986 tak to preju hodne stesticka... Koukam, ze mas taky endo se srustama... To je hrozna mrcha nemoc :unamused: ... Ted se to uz ale urcite povede :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka ale všechno zlé je pro něco dobré, alespoň jsme v mezičase stihli postavit domeček :slight_smile: A máš pravdu, když už doma jedno dítě je, je to jiné, člověk už není tak zoufalý. A co ty? Máš z toho ivfka strach nebo se těšíš, že doktoři pomůžou? :slight_smile: Ono to není tak hrozné jak to vypadá, nejhorší na tom je čekání na těhotenský test, alespoň pro mě :grinning:
8. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky srůsty jsem měla taky, je to svinstvo :frowning2:
8. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ja se docela tesim strach mam ze stimulace a injekci, spis me stve to riziko rakoviny, protoze ji mame v rodine dost :( i rak prsu, bohuzel... Ale jinak se celkove tesim na fazolku v brisku, takze doufam ze to bude co nejdriv :wink: :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost co se srustu tyce, to mi povidej ja male celou delohu nejak srostlou ke strevu a mocovou trubici taky nejak k brichu no celkem slozite pry :/ ale tak bude lip ;).... Je tak domecek je fajn, jsem zvedava jak to budeme mit my, taky se totiz v radech pristich let chystame zacit :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka no nejpozději o letních prázdninách rodíš, je třeba myslet optimisticky :grinning: S tím rakem je to špatný no, ale co člověk může dělat, když to jinak nejde :frowning2: Já teda po té stimulaci i docela dost přibrala. Ne hned u té první, ale za celou tu dobu snažení jsem nabrala 15 kg, ty hormony jsou svinstvo :unamused: A injekce mi píchá manžel, já na to prostě nemám :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka ježišmarja, tos musela být i docela dlouho na sále než tě dali dohromady co? Hlavně, že už tam máš uklizeno :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, to se to tu hezky rozjelo:slight_smile: tak nevim, co je horsi, jestli mit diagnozu a vedet na co se zamerit nebo to, kdyz vam doktori stale rikaji, ze vam nic neni a nebo pokazde jinou diagnozu a dite stale nikde:( kazdopadne holky, ted nam to vsem vyjde!!!:slight_smile:) zavadite nekdo dve embryjka?
8. lis 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, vsechny zdravim, i moji milovanou matadorku @malaradost :grinning:
ja vam ani nevim, esli sem patrim, este se uvidi. ale je teda desny, jak se v tech diskusich clovek posouva:/ zacla jsem s IVF duben pres IVF kveten/cerven...nakukovala do cervenec/srpen a ted krafu v zari-listopad. a vlastne realne mam za sebou jen ET v dubnu a KET v cervnu. leti to jako voda a miminko nikde:( achjo.
no kazdopadne i kdybych ted nesla do IVF s vama, coz prosinec urcite ne, tak vam drzim desne moc palce!!!
8. lis 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@koderly trochu jsem si ted prolustrovala :grinning: :grinning: cvicis porad tu mojzisku?
8. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ty voe mne chybi tvuj puvodni nick:slight_smile: tohle je takovy neosobni.
8. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no uz necvicim... Obcas se jakoby protahnu nejakym tim cvikem,ale ted nikam nechodim... Pred Ivf si chci nechat srovnat kostrc...
8. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost uklizeno :grinning: dobry termin.... 2 hodky nevim jestli je to moc.. Mela jsem endo rektovaginalni prepazky a k tomu ty srusty no jo a jeste mi vzali slepaka, pry uz byl taktez chyceny ... :slight_smile: ale ted je to uleva ttedy nikde me nic netaha a neboli :slight_smile:
8. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak leden to jisti sasanko, to uz to bude na tuty :wink: :slight_smile:
8. lis 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 helou bejby :grinning: Já to nějak nestíhám, na lussi nakukuju, ale tady jsem přihlášená kvůli hadříkům skoro pořád, tak i odepisuju......tak si na mě koukej takhle rychle zvyknout :grinning:
8. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka to mi řekl v srpnu primář.....prej....tak jsem vám tam hezky uklidil a ... :grinning:
8. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly ja nevim, nejak se neumim rozhodnout asi by i zalezelo kolik jich bude jake kvality... Kdyz mas prvni 2 IVF po jednom, tak ti hradi pojistovna 4 IVF.. Ja nevim no :unamused:
8. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka ja sla hned do dvou a udelala bych to znovu stejne, ale je pravda, ze zalezi i na poctu a kvalite.
8. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka je to tak no. My meli pri prvnim domluveno jedno embryo, manzel nechtel dvojcata... Ivf jsme zrusili a ted po pulroce ho znovu naplanovali a manzelnprisel s tim, ze dame dve, at to pry lita:slight_smile:) a tak si rikam, ze to asi bude lepsi.. Vetsi sance pry, a kdyby se nahodou chytly obe, tak by to bylo super..asi lepsi dvojcata nez pak deti blizko u sebe.. Dvojcata maji preci jen stejne potreby, ac by to byl zezacatku mazec... Ale to predbiham, budu rada kdyz se vubec neco uchyti:(
8. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 36
Tvůj příspěvek