• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@rollova já už čekám na ultrazvuk, byla jsem na ivf o Vánocích a vyšlo to, takže to mám zatím potvrzeno jen z krve. Jdu tam příští pátek, tak snad bude mrňous ok :slight_smile:
9. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak to moc gratuluji :slight_smile:, musí to byt super pocit,viď? Kolik jsi měla embryek? Citis nejaké příznaky ? Bolelo te břicho jak pred menzes? Ja totiž, kdyz dostanu stejně bolosti jako pred menzes , tak si říkám , ze je to ztraceny.
9. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova děkuju :wink: Spíš mám takové střídavé pocity - radost a strach, jestli je vše ok, ale to je asi normální :sunglasses: No a příznak jsem měla jeden - sem tam bolest jako na ms a mám to tak doteď, je to tím jak se v děloze něco děje :slight_smile:
9. led 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost to chápu, člověk bude mít strach asi uz pořád. Kolikaty den jsi po IVF a kolikaty den ti vyšel test pozitivni ?
9. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: měli sjme jít na první IVF v prosinci a nestihli jsme ho, tak nás to čeká teď. Čtvrtý den si píchám injekce Menogonu, zítra první ultrazvuk...už teď mě to břicho bolí, 10 - 12 hodin v práci sedím, takže se toho dalšího týden injekcí docela bojím :frowning2: Máte zkušenost, bude to bolet víc a víc?
9. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova byla jsem na transferu 14.12 a slabou čárku, hodně slabou, jsem měla už 6.den, pak to sílilo :slight_smile:

@mat_ova ahojky :slight_smile: A nemůžeš si vzít neschpenku? Máš na ni nárok :wink: Hlavně hodně pij, to je důležité.
9. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Ahoj, ja si píchám pátý den Gonal a taky me boli břicho .Na UTZ jdu v sobotu. Tak na tom jsme podobne :slight_smile:. Je to tvoje první IVF? Kam chodíš do sanatoria?
9. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost nemůže to byt 6 den ještě Pregnyl? Četla jsem někde na diskuzi , ze ho v tele ma člověk az 10 dni. Tak ty to mas uz jistě :slight_smile:, potvrzené krvi.
9. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova pošeš první , špatně čtu :slight_smile:
9. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova Chodím do Ostravy do gyncentra. Jj, první, pár IUI nevyšlo,t ak to zkoušíme takhle.

@malaradost Teoreticky si vzít neschopenku můžu, ale ukamenují mě v práci :grinning: Už tak je zle, že bych mohla odejít v půlce února. První tři měsíce v roce jsou teď náročné, plné přesčasů a stresu a dusné atmosféry, takže by mi ta nemocenská bodla, ale nechtěla bych se tady pak znovu vracet, kdyby to nevyšlo.... :-/
9. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak 19.12. jsme posílali žádost na pojišťovnu. Dneska jsem volala do Caru, zda už je to vyřízené a oni že ne, mám to dostat příští týden, tak jsem si zavolala do pojišťovny jak to vypadá, několikrát mě přepojovali, ale nakonec je to vyřízené, to byla rychlost :grinning: takže příští týden pro injekce a jdeme do toho :wink:
9. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova já si Pregnyl píchala 7.12 a testovala jsem už dříve, abych věděla, kdy vyprchal, 4. den už tam nic nebylo :wink:

@mat_ova jo tak to chápu! Já to měla v pohodě. Šéf to věděl kam chodím a kolegové taky neměli problém, když někdo nepřišel do práce.

@suzik161 Budu moc držet palce! :slight_smile:
9. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ahoj holky, info ode me... jiz netestujij, cekam na pondeli, co u doktora... vcera jsem vecer zacala malicko spinimt, tak jsem zvysila davky utrose a polykam ho... mam pocit, ze lepsi!:slight_smile: jinak koukla jsem na ten test zase dnes a carka tam fakt vylezla, takze nejake hcg tam snad budeeeeeee:slight_smile:)))
9. led 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly dík za zprávy, myslím na tebe :slight_smile: To jsi udělala dobře, že sis utroš zvedla, taky jsem si ho zvedla, špinila jsem 4 dny. Ono to špinění je teď nějak v módě, má to skoro každý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost zitra mam termin ms, asi je to kvuli tomu... telo preci jen neco vylouci.... rekla bych i, ze jsem pri jednom curani dnes i jemne zakrvacela, jakoze par kapek....
zavadel jsem 2-0-2 a ted chci polykat 2-2-2 myslis, ze to bude stacit??
9. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly taky jsem si to zvedla na 2-2-2, ale výjimečně jsem si vzala i o 2 víc, když jsem špinila víc :slight_smile:
9. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost a polykala jsi???
9. led 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly já to zaváděla, motala by se mi hlava, kdybych to spolkla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ja docela ok po spolknuti, akorat mi bylo blbe po te predstave, co to v zaludku udela, kdyz vim, co to dela tam dole:slight_smile:) ja prave nevim, co delat... doktor rika polykat, ale vim, ze to pusobi mene... myslis, ze to muzu kombinovat? jako ze na no zavadet a pres den polykat??
9. led 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly ty jo, tak to nevím, ale když se logicky zamyslím, tak to snad vadit nemůže ne? :grinning:
9. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost take me prave nenapadlo, cemu by to mohlo vadit... uvidim podle spineni no...nervy moje:slight_smile:
9. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek jdu k Vám jsem zašitá v práci na noční :slight_smile:
@mala radost čauky :grinning:
koderly utrouš by se měl zavádět podle mých poznatků ze tří CARů je to lepší a účinější :wink:
9. led 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já chodím do IVF Cube na své 3. IVF už mám nafasované gonálky a fraxipariny a hned jak přijde mrcha jdu na to :slight_smile:
9. led 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka ahooooooj matko :grinning: To mi připomíná, že si jdu zrovna fraxík píchnout :slight_smile:
9. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si píchni já už si tu kradu čtverečky ať mám na dezinfekci :slight_smile: doprčic kdo vymyslel noční jí zřejmě nikdy nesloužil :grinning:
9. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka možná nějaký souložící doktor, to je pak z práce hnedka zábava :grinning:
9. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jojo to je ta všeobecná představa jak každou noční všude brousej doktoři sestřičky :slight_smile: Seriály viz ordinace v růžovce atd. veřejnost totálně zblbla nebo jsme anomální špitál bo tady nikdo s nikym nesouloží :grinning: NApíšu to na provozní schůzi jako nedostatek na oddělení :grinning:
9. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka jo to já na tyhle seriály nekoukám, znám to z amerických filmů :grinning:
9. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak už na ně nekoukej vyschne ti mícha :grinning:
9. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka :grinning: ta už mi asi vyschla :grinning:
9. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek