• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@musilka Ahoj Musilko, čtu , ze te čeká 3 IVF, jake jsi měla prosim přestávky , byla jsi taky ne KET?Me ted čeká první IVF, tak kdyby to nevyšlo ..abych věděla, kdy muzu mit další pokus.
9. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost vidiš vidiš to jsou nedůsledné následky čumění na krávoviny :grinning: Co bude mít naše Sof z Pepiny nechci ani domyslet :grinning:
9. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova v pronatalu chtěli mezi transferama 3 měsíční pauzu tady v Cube být nemusí můžeš prakticky chodit každý měsíc pokud máš dost embryí Měla jsem ETy i KETy, Na prvním IVF v roce 2008 z toho úspěšný KET v červnu 2009 pak další IVF září 2012 tam ET pak KET v září 2013 takže tam jsem měla rok pauzu a teĎ jdu na 3. IVF.
9. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, ze to je běh na dlouhou trať.., ale kdyz uz mas jedno, tak to nejsou az takové nervy, co? Nebo se mozna pletu :slight_smile: a je to stejné.
9. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova je to naprosto stejné jako kdysi možná v lecčem ještě horší, protože mám dceru které budou 4 roky za dva měsíce a ona hrozně moc touží po sourozenci takže denně slyším proč k nám ten čáp neletí :slight_smile: vidí u dětí ve školce že maj mladší sourozence a ptá se proč je doma "sama" a nemá k sobě kamaráda :slight_smile: a já jsem vždycky chtěla kupu dětí ale člověk míní život mění budu obrovky vděčná za dvě a nepřestanu bohu děkovat. Je to obrovský zázrak :wink:
9. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka Tak to chápu , je těžké to tomu mrňousovi vysvětlit :slight_smile:. Můj je to celoživotní sen, tak bych byla hrozne šťastná kdyby se to povedlo,ale vetsinou kdyz je člověk na něco natěšeny, tak to nevyjde . Pry záleží na psychice a moc se na to nemá myslet , což me moc nejde.
9. led 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka to mi připomíná, že mi dorazila další Anglie i s pepáckýma tílkama, tak ti pak na léto můžu schovat :slight_smile:

@rollova psychika, to je věčné téma :slight_smile: Kdyby u mě záleželo na psychice, tak jsem doposud bezdětná, protože jsem měla a mám nervy v kýblu a myslela jsem na to každou minutu včetně noci, kdy jsem měla i špatný spaní :grinning:
9. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka a když už jsme u těch krávovin, jdu si pustit Upíří deníky, teď na tom s drahoušem frčíme :grinning:
9. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Tak jsem na tom podobne :slight_smile:), trochu jsi me uklidnila.
9. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova my se o první snažili skoro pět let, takže už jsem fakt byla zralá na psychiatra, ono je normální, že máš obavy, tím pádem stres, myslíš na to, jestli se povede....kdo by to neřešil..
9. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepinu beru na všem :slight_smile: upíří deníky neznám :slight_smile: cením si svého duševního zdraví :grinning:

Na psychiku hele to fakt podle mě moc neovlivníš. Ten strach tam bude pořád to napětí a stres taky já byla na větvi pokaždé a mám Sof takže nemysli na to je "rada nad zlato" a já už za ní rozdávám pěsti :wink:
9. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní první UTZ dopadl zajímavě. Dostala jsem k Menogonu i Cetrotide, reakce nic moc. Okolí vpichu mi oteklo, točila se mi hlava :frowning2: V pondělí další UTZ a ve středu asi punkce. A doktor hrozí nemocenskou už od pondělí... holky, jste na nemocenské už při stimulaci? Doktor se divil, že nepočítám s nemocenskou už od punkce...a já si tak nějak myslela, že jestli nemocenská, tak až rizikové těhotenství :slight_smile:)) Je teda fakt, že zaćínám být nachlazená + mám stresovou práci + teď 10 - 12 hodin denně sedím u PC, což se mu moc nelíbilo.
10. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Cetrotide si píchám také .Uz mám opichane cele břicho ..au au. Zítra jdu na UTZ, tak jsem zvědavá co mi řeknou. Tak to budeme mít hodně podobne :slight_smile:, me taky čeká příští týden punkce. Řekli ti kolik tam mas folíků?
10. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova jo a tu nemocenskou taky zavazuji už od punkce..uvidím. Kolegyně je nechcipaná, porad vedle me smrkala a ted kdybych to chytla , to by byl průser , takže si myslím , ze je lepší byt v klidu doma :slight_smile:.
10. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova folíky nekomentoval, jen že to vypadá dobře. Já píchám Cetrotide do stehna, do břicha Menogon. takže dvojitá dávka injekcí a dvojitý cedník :grinning:
Takže je normální po punkci být doma? Měla bych jít ve středu (takže je fakt, že nemocenská od pondělí nebo od středy už je jedno). A to bych byla doma už furt? (tady kdyby to vyšlo, samozřejmě).
10. led 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Me řekli píchat Gonal do jedne časti podbrisku a Cetrotide do druhé. Ja si nechám dat neschopenku asi od punkce maximalne 14 dni.Delam taky v kanclu, ale jsem tam 8,5 hod a není tam stres. Kdyz by se za povedlo, tak budu chodit do prace co to půjde, tedy pokud mi doktor neřekne , ze by mi to nedoporučoval. Mám výhodu , ze me prace baví a jsou tam fajn lidi.
10. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova kdybych v práci měla stres a byla tam tak dlouho jako ty, tak bych šla ( samozřejmě kdyz by se zadarilo) na neschopenku hned.
10. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova jojo taky to tak budu mit 3 tydny neschopenka a pak se uvidi kdyz se zadari tak rovnou zustanes na rizikovce ne?
10. led 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova mě práce baví :slight_smile: Jen jsme přibrali dalí činnost bez navýení kapacit, tak že teď to máme kruté (jen za tenhle týden mám 11 hodin přesčasů). Ale pořád mě to baví, mám ráda většinu lidí v týmu, není to o tom, že bych chtěla utéct z práce :wink:

@gittynka s rizikovkou počítám, právě že jsme myslela, že budu mít až rizikovku, cca od půlky unora. Nemocenksá dříve mě docela překvapila a "zkazila" plány :grinning:

No uvidíme v pondělí, nebudu se na nemonceksou hnát cíleně, ale ani ji neodmítnu, pokud mi ji doktor doporučí. Dneska jsme to řekla v práci a nakonec to bylo v pohodě.
Nevíte náhodou, jak je to s nemocenskou a prací z domu? Mám tu možnost, ale zadarmo to, samozřejmě dělat nebudu.
10. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata a ještě dotaz, jak to máte ve svých gyncentrech s rizikovkou? Tak nějak jsem četla na netu a dost lidí mi říkalo, že umělé = vždy rizikovka. Můj doktor se zezačátku tvářil, že nemocneské nerozdává jen tak, ale teď mi přijde, že nějak otočil. Tak jsem z toho nervózní :slight_smile:
10. led 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova na rizikovou jsem se neptala, ale kdyz reknes, ze mas aresujici pracoviště , tak ti daji , ale myslím , ze tohle je ještě předběžné řešit :wink:.
11. led 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova aby jsme se nedivili :slight_smile: Pro nás je to možná předčasné, zaměstnavatel to vidí jinak :frowning2: Takže ho zajímají všechny možné alternativy :grinning:
11. led 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
já byla u Filípka na nemocenské už od stimulace a pak jsem navázala rovnou na mateřskou :slight_smile: Teď jsem na neschopence zase od stimulace. Já se do práce neženu, do konce života se ještě namakám dost :slight_smile:
11. led 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak tak. Já jsem si většinou nebrala neschopenku ani po KETu jsem zdravotní sestra a bylo mi blbý nechat holky ve štichu. ALe jsem si jistá že teď v září jsem to asi podělala tím že jsem šla víceméně hned druhý den na noční. Se Sof jsem taky bylo doma od transferu. a teď půjdu na neschopku po OPU :wink:
11. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mam v planu jit po OPU na neschopenku a zustat na ni ... Ale to je jen plan a kdyz clovek planuje, Buh se smeje, takze tak :slight_smile:
11. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak ja dneska byla na UTZ a v úterý jdu na punkci. Doktorka nic moc příjemná , tak snad mi to naordinovala dobre a foliky mi nepopraskaji. Mám si píchnout ještě Gonal. Mám jich pry asi 20, ale kdyz jich bude 10 dobrých , tak budu rada. Od úterka si nechám dat asi neschopenku. Nevíte od kdy muze přijít kontrola ? Ve čtvrtek máme totiž lístky na Matahari a nerada bych byla nachytana, ze nejsem doma .
11. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova hoj :slight_smile: A nebyla ta doktorka náhodu blonďatá a dost málomluvná?
11. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, ze se jmenovala Pasekova, takova spinava blond.Jeste jsem se ji ptala, jestli mi to nemůže popraskat, protože me boli prsa a to mám vždy pred ovulaci a pry ne..
11. led 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jo tak to je ona. Nedala ti nějakou přehnanou dávku ne? Já si píchala celou stimulaci 125j a před odběrem mi řekla, že že si mám píchnout zbytek 325j a to byla ta chyba, ani ta stopovací injekce ovulace nepomohla. Držím moc palce, ať vše proběhne ok!!!!
11. led 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je pekny :frowning2:, dala mi dneska 100,zítra dopoledne Cetrotide a zítra ve 21.00 Pregnyl, v úterý v pul osmé punkce. Punkci mi bude dělat doktor Středa , dak doufám, ze je sikovnej. Dneska mám žaludek na vode, je to normální ?
11. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek