• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@malaradost diky :wink:, snad to proběhne dobre, ale trochu bojím bojím..
11. led 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova holky mohu se zeptat, jak často se musí píchat injekce, vím že to máme každá jiné, ale tak aspoň přibližně na co vše se mám připravit. Ve středu jedu pro ně
11. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ja si pichala 3x200 a 4x 225 ..dnes 100 , mám nejaký velký dávky..., naordinoval mi tu stimulaci MUDr Vobořil a ten je pry dobry. Tedy az na tu dnešní 100..akorát dneska mi je na zvracení :frowning2:.
11. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ahoj, ja si píchám od soboty do dnešní soboty.., ale je to asi individuální. Není to nic hrozného ..neboj :wink:. Jo a od středy si píchám ještě Cetrotide, takže 2 injekce.
11. led 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jaká je frekvence těch injekcí? Toho se docela bojím, že jich bude za den hodně
11. led 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 jak říkám od středy si píchám dvě ..zítra me čeká ještě Cetrotide dopol a odpol Pregnyl.To uz snad bude konečná .
11. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova promiň nepochopila jsem tě, dá se to zvládnout?
11. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neomlouvej se :wink:.. Ja to chápu . Dá se to zvládnout v pohode, jsou to hodne tenké jehly, takže alespoň me to vůbec nebolelo.
11. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jo tak to bude určitě v poho, ta stovečka neublíží. A já tam dělala tenkrát dost kravál, takže si už asi taky paní doktorka možná dává pozor :grinning: A ty vyšší dávky jsou lepší, bude víc vajíček :wink: Středa je taky v pohodě :wink:

@suzik161 ahojky, měla bys 1x denně, pak posledních pár dní přidáváš stopovací injekce na ovulaci, aby ti nepraskly folikuly a před odběrem vajíček ještě jednu. Suma sumárum začínáš u jedné, pak dvě a jeden den 3. Já si jich píchala víc, prorože mi museli ředit krev, takže jsem měla břicho jak cedník a modřiny. Některé bolela, některá vůbec, podle toho jak píchneš - mě to píchal manžel, já bych nebyla schopna :slight_smile:
11. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost já taky nebudu schopna, bojím se injekcí, myslela jsem že by mi to píchal kamarád je zdravotní bratr a pak jsem se bála, že jich budu mít hodně, že bych ho obtěžovala... Jedna bude snad v pohodě :wink:
11. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 já píchám od pondělí každé ráno jednu do bříška (menogon), od pátku mi přidali ještě jednu do stehna (Cetrotide). Uvidíme na jak dlouho :slight_smile: Samotná injekce skoor nebolí, bála jsme se ji, ale od druhého dne píchám sama (první musel píchnout manžel). Přes den mě pobolívá břicho, teď po tom Centrotidu mi je dopoledne na zvracení a točí se mi hlava. Takže není problém v aplikaci injekcí, ale v následné reakci těla :grinning:
11. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Ahoj, dnes mi je navracení .Takze myslis, ze to muze byt z te injekce? Píchám si to uz od středy, ale blbe mi je az dnes :frowning2:.
12. led 2014 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se jsem si přečetla na přívalovém letáku Cetrotide , ze pocit na zvracení muze byt přiznak hyperstimulacniho syndromu, další přiznak je snížena tvorba moči, což pociťuji. No super :frowning2:.Zitra raději volám do Pronatalu. Dnes jsem tam byla , tak to by ta doktorka snad poznala, ne? Mate nějaká zkušenost ??
12. led 2014 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova nevím, je to možné. Mě naopak přijde, že s každou injekcí mi je lépe. Držím palce, aby to bylo v pořádku! Nemáš mobil přímo na doktora? Mpje gyncentrum má přes víkend zavřeno, takže jsem dostala mobil přimo na lékaře, ať můžu volat i o víkendu, kdyby cokoliv...
12. led 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na doktora ne, ale dnes jsou tam od devíti , tak tam zavolám a budu se modlit , aby to přestalo .
12. led 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova určitě volej, na tu doktorku moc nespoléhej, ta je podle mě neschopná :confounded: Já mám za sebou 3 stimulace a blbě mi nebylo nikdy, u první stimulace jsem měla taky hyperstimulák (po odběru 30 vajiček), takže mi museli všechna embrya zamrazit a transfer byl až jsem se dala dohromady.
12. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj taky mám OHSS za sebou a bolelo mě břicho ale neblila jsem. může to být i nějaká viroza ale radši to řeš :wink:
jinak já mám taky dávky gonalu kolem 225 a 250 jednotek on se ten hyperstimulák dá trochu podchytit větším příjmem tekutin a bílkovin :wink:
12. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka čau matko, jsi zase v práci? :slight_smile:
12. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost čus Luss :grinning: nejsem jsem u našich na kachním obědě :grinning: ALe dítě mi lítá někde po zahradě s dědou tak tu koumám :slight_smile: hele jaký jsi měla těhu testy ?
12. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka ty se máš, mě tady skáče dítě po hlavě :grinning: Měla jsem mamáče a můžu ti říct, že jsou fakt divné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak ti kdyžtak vyfotiím jak ty čárky sílily a nesílily. No a ještě jsem vlastně měla ten Clearblue :slight_smile:
12. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že já teď ty mamáče měla taky a byly hodně divný furt jsem je měla pozitivní a přitom nic. Tak nevim co pořídit. Asi nic a radši šupnu na krevku :-/
12. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka nebo si kup jiné. Házím sem foto. Na to, že jsem měla dost vysoké hcg z krve, tak to tu testovací čárku ani nevybarvilo a všimni si 10. dne. První test hned ráno tam čárka nebyla vůbec a po dvou hodinách už zase jo.
12. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hodně se zhoršili od doby sof a filípka co :frowning2: ještě teda jsou prej dobrý ty dr max ty nevim ....
12. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka to jo, je to úplně něco jiného :unamused: Maxe jsem měla jednou , ale to byl zrovna nevydařený pokus, tak těžko říct. Ale testuje se s nima tady často, tak asi dobrý budou :slight_smile:
12. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím podle situace já myslím že jestli to bude rarach jako sof tak budu mít už od 6tt pohyby plodu :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost
holky, mam dotaz, ohledne spineni.... a je to trochu nechutny, tak se omlouvam:slight_smile: Jiz nekolik dni spinim, nejdrive hnedy vytok... no a ted od vcera ze me proste jde takovy jako bordel:slight_smile: jakoby hnede male srazeninky (vetsinou jen po curani) je to normalni, muzou byt srazeninky???? diky a omlouvam se za otazku:slight_smile:
12. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly čau kočko, to jsem měla taky. Hodně odpočívej a cpi se utrošem. Zítra ta krev teda? Test sis už asi nedělala co?
12. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost o testech mi nemluv, delala jsem den pred ocekavanou ms a nic tam nebylo! delala jsem ale jiny test... takze uz faakt netestuju. mela jsem to dostat v patek, takze dobra zprava, ze jsem to nedostala, jen ze me jde ten bordel:slight_smile: utros polykam... 2-2-2...a pockam, co mi zitra rekne doktor!!!
12. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak jsem tam byla osobně , protože dovolat se tam bylo nemožné. Bohužel tam zase byla ta MUDr Pasekova. Koukala na me jako co tam dělám, ze je vse tak jak ma byt a ze hyperstimulacni syndrom je az po punkci. Řekla jsem ji , ze na příbalovem letáku Centrotide je, ze pokud se člověk cítí na zvracení a ma omezenou funkci močáku, tak ze se ma ozvat lékaři. A ona, ze je to na každých lécích. Taky jsem řekla, ze me nikdo neinformoval , ze mám hodně pit ( to jsem se dozvěděla az tady)a ona na to, ze to není jejich povinnost. No proste kráva .
12. led 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka jj to mi také ted řekla , ale myslím, ze by te měli o tomhle možném riziku říct. Taky mi řekla , ze OHSS nevadí k transferu , ba naopak.
12. led 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek