• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@koderly Ahoj, to jsem měla také, bylo mi řečeno , ze to je tím jak to drží ten Ultroš, proto ta krev a srazeniny jsou hnědé, protože je to jakoby stará krev.
12. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rollova takze je to vlastne menses?
12. led 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova no to si děláš pr.el!!!Tuhle ženskou Ti byl fakt čert dlužen :angry: A zajímalo by mě čí je to teda povinnost, když ne jejich. Zrovna na příjem tekutin mě informovali několikrát, před stimulací, při stimilaci a v podstatě na každém utz , abych si to zapamatovala a taky se mě doktorka pokaždé ptala, jeslti dodržuji pitný režim, že je to hodně důležitý. Mě se z téhle doktorky chce fakt zvracet :angry:
12. led 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OHSS nevadí k transferu ? při ohss se naopak transfrovat nesmí bo to ohrožuje tvůj život - selhání ledvin jater, městnání vody v těle, já musela až na punkci břicha kde jsem měla 1,5 l tekutiny takže Mudr Paseková je hodně mimo kam chodíš do CARu ?
12. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka hádej kam chodí? Paseková je ta kráva co mi dala vysoký dávky Gonalu a popraskaly mi ty folíky před OPU :angry:
12. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá takže pronatálek tak to už je mi vše jasný můj druhý prosraný pokus IVF...
12. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jj ja to tak měla , ale u tebe to byt treba nemusí :wink:
12. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rollova no jsem zvedava... ale skoro vsechny holky, co mi psaly, ze spinily, tak mely i srazeniny... zitra budu vedet!
12. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost vypisuje se tam dotazník spokojenosti, tak to tam normálně napíši a přímo jeji jméno. Dneska přesně ve 21.00 si mám píchnout Pregnyl a na punkci tam mám byt v úterý v 7.30 hod .Myslite , ze takovýto rozestup je o.k? Můj gynekolog mi doporučit MUDr Voborila , ale bohužel pokaždé neslouží , kdyz ja zrovna potrebuji. Punkci mi bude dělat MUDr Středa, tak doufám, ze je šikovný.
12. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jdeš k doktorovi ? Test sis dělala ?
12. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka a to se ti stalo po punkci? Kolik jsi měla vajíček ? Na co jsem se ji přímo nezeptala, tak to mi neřekla. No hrůza . Ostatní doktoři mi vždy řekli jakou mám sliznici , ptali se jak se cítím ..atd a tahle ? Nic fakt kráva
12. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova za mě pronatal fakt hrůza děs uvidíš třeba budeš mít jiné vzpomínky a otěhotníš já odtamtud utekla a teď když vidím ja jiných klinikách že to funguje o 100 % lépe tluču se do hlavy že jsem neodešla dřív...
Udělali tam několik zásadních chyb které byly i na žalobu tím mi zhatili druhý pokus o IVF....
Jinak Pregnyl se píchá 36 hodin před punkcí takže to sedí časově
12. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova to načasování je v pořádku, jestli si to dobře pamatuji :wink: Teď se nestresuj, bude to určitě v pohodě. Středa je šikovnej. Budeš mít krásná embryjka, pak hezký pozitivní test a můžeš na ně hodit bobek :slight_smile: Já i musilka máme z Pronatalu děti,tak pevně věřím, že se povede i u tebe :sunglasses:
12. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova to poznají z UZ podle počtu folikulů já jich měla 40 to je jasný OHSS z toho 20 vajec z toho 11 oplodněných embryí vše šlo do mrazáku. Při ohss se prostě transfer nesmí dělat to je fakt přímé ohrožení života protože zvyšující HCG OHSS zhoršuje.
12. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka a jak ti pokazili IVF ? Mozna uz jsi mi to psala, ale je vás tady hodne..
12. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly zítra zlom vaz a dej vědět :wink: Jinak dokud neteče rudá není nic ztraceno :wink:
12. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rollova jo delala, pred terminem ms... ale kazda znacka mi ukazovala neco jineho... jeden test docela slabou, ale viditelnou carku a jiny nic!!!! takze na testy uz prdim... zitra jdu na kontrolu do CARU
12. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost diky, vedet dam!! na krev to nevypada...ale nevim, nejak zmizel ten tehu pocit:( prestaly bolet prsa, pichat v brise...
12. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly tak držím palce :wink:
12. led 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost diky :slight_smile:, snad to bude o.k. Ještě nevím kdo mi to bude zavádět ..kdyby tam tak chtěl byt Vobořil ..určitě dam info jak jsem dopadla
12. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova nízké dávky vzhledem k mé diagnoze pak mi narvali PICSI které při chapově diagnoze je naprosto nevhodné, 10 vajec jen 3 oplodněné. Nádledně při KETu mi řekli že mi tam vyšla před rokem pozitivita hepatitidy C což je absolutní hloupost ale jelikož pracuju ve zdravotnictví se závislýma lidma který tyhle nemoci mají tak mě to dost vyděsilo a to mi řekli 5 minut před tím než jsem šla na sál na KET. Samozřejmě že hepatitidu C nemám a následně jsem se ještě ze zprávy která dorazila k mému gynekologovi dozvěděla že ta dvě embrya který mi za 7500 Kč + peníze za léky transferovali dle lék. zprávy z pronatalu " nejsou vhodná k přenosu" a oni mi je kvůli prachům dali a ještě mi vychvalovali jejich kvalitu. Je to k blití.... a to není jediné co se mi tam stalo. O dvouhodinovém čekání u palmy zatímco cizinci chodí okamžitě a tak deset párů tě v čekání předeběhne nemluvím už....
12. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka ja jsem si o tom syndromu četla , právě proto jsem tam hned šla . Podle mého , by o tomto riziku meli říkat , ale diky za info :wink:
12. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se vám přidala. Mě čeká ivf na konci února. Jdeme do pronatalu v Teplicích. Už mám za sebou 3. inseminace, neúspěšné. Tak se také rozhoduji zda zavádět 2 nebo 1 embryjko. Doktor mi dvě docela vymlouval, že je větší riziko že obě nedonosím. A pak se také rozhoduji zda mít asistovaný hatching. Manžel měl vždy dobrý spemiogram, tak nevím jestli to není zbytečné. Přeci jen to je 7500 kč navíc. Jaký na to máte vy názor?
12. led 2014 ve 20:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka no to je fakt sila.. Musím doufat, ze budu mít štěstí ..
12. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka
Tak ja mám také zlé skusenosti z Gennetom v Prahe,začínala som tam ale ako s vraví,hneď som utiekla do Motola.A pritom si gennet každý chváli :unamused:
13. led 2014 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baralesayova ahoj , ja jsem také chtěla 2 a bylo mi doporučeno jedno, ze stejných důvodu co řekli tobě. Je více rizik. Ja jsem si myslela , ze by byla větší šance, ze by se uchytilo alespoň jedno a dvě by mi taky nevadilo. Ale řekl mi to doktor docela důrazně
13. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám ode dneška nemocenskou :slight_smile: Zítra oběhám předoperační a ve středu punkce. Doktor se usmíval a říkal že to vypadá dobře (mám jen jeden vaječník), ale nějaké konkrétnosti neříkal.

@rollova Pregnyl píchám dneska v sedm večer, ve středu ráno v osm jdem na to. Začínám se těšit :grinning: Takže dej pak prosím vědět dojmy, jsi o den napřed. DOktor říkal že transfer předpokládá na příští pondělí a pak přísný klidový režim.
13. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja se presouvam k vam do diskuze s dovolenim:slight_smile: dneska jsem sla na prvni injekci k dlouhemu protokolu. je to nase 2.IVF, na prvnim jsme meli kratky protokol a z toho jeden ET a jeden KET. nevyslo ani jedno.
drzme si palce:slight_smile:

@baralesayova ahoj, nejsem si jista, zda spis nemyslis ISCI - to je napichnuti spermie do vajicka, to se dela v pripade horsiho spermiogramu, resp. hlavne neprogresivni pohyblivosti. AH nema co delat se spermiemi, to se dela u embrya ve stadu blastocysty, narizne se mu obal, aby se lepe prichytilo na sliznici.
aspon doufam, ze nekecam:slight_smile:
13. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baralesayova hatching mi taky jednou dělali a byl zbytečný, otěhotněla jsem pak bez nadstandartních služeb ivf :wink: ISCI nám dělali i když má manžel v pořádku spermio, měla jsem 12 vajíček a chtěli jsme mít jistotu, že se jich oplodní co nejvíce.
13. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek