• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
13. led 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost

holky, tak u me blby:( tehotna nejsem, delali mi teda jen test z moce, ale byl negativni, takze ani krev nedelali.. menim doktora, protoze se stavajicim jsem se nepohodla v nazoru na vysetreni genetiky a imuna a ceka nas v dalsim cyklu KET
13. led 2014 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly ach jo :frowning2: Tak hodně sil do dalšího boje! A jak jste se nepohodli?
13. led 2014 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Jejda koho to tady vidím:slight_smile: sledovala jsem tvé rozhodování na druhé diskuzi, takže přeci jen jsi se rozhodla jít do toho:slight_smile: Moc držím palce, aby ti to vyšlo :wink:
13. led 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meyryen cusky, to bylo rozhodnuti na zaklade toho, ze nejdeme do stehovani:slight_smile: rano jsem volala pani, ze byt neberem a tim padem jdeme do IVF:slight_smile: oboji najednou by byla sebevrazda:slight_smile:
jak se mas? co je novyho?
13. led 2014 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 jo jo, spletla jsem se. Myslela jsem ISCI. Doktor mi řekl, abychom to rozhodnutí nechali na embryologovi. Prý jak budou vypadat spermie. No jde mi hlavně o to, že 7000 tisíc na víc je dost. Spousta otázek mě napadá až ted. Musím si to psát, a pak se ho na to zeptat.
Jinak mě doktor naopak řekl, že pokud nemám fyzicky náročnou práci, tak prý normálně můžu jít do práce. Prý bych se doma akorát stresovala. Tak nevím no, asi ten týden potom si dovolenou naplánuji.
Mám ještě jeden dotaz, co znamená krátký a dlouhý protokol. Děkuji. A děvčata vám co se to blíží, přeji hodně štěstí. S chutí do miminek.
13. led 2014 v 17:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ahojky, já jdu příští pondělí na tu první injekci pro dlouhý protokol, zase budem skoro pospolu testovat
13. led 2014 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa Ahoj, tak to budeme nějak nastejno, já si jedu pro injekce ve středu snad a měla bych začít buď ještě tento týden nebo příští :wink:
13. led 2014 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Já jdu příští pondělí na konzultaci co dál a máme jednoho mrazáčka, tak bych chtěla jít do KETu. Už je mi ovšem trapný lézt stále do nových diskuzí...to jsem začínala vloni v lednovkách a jsem pořád v diskuzích IVF :grinning:
13. led 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mat_ova ahoj, určitě dam vědet . Zítra bych malá byt kolem 11, tak hned napíši . Trochu se bojím . Jinak mi tak nějak na zvracení ..a nevím proč .
13. led 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mat_ova jo ja transfer budu mít asi v neděli .., tak si pak mužem říkat dojmy :wink:
13. led 2014 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme dve, clovek si pripada jak nakej smirak uz pomalu, jak porad prelejza z jedny diskuse do druhy :grinning:
@baralesayova ahoj, po transferu je klidovej rezim, takze zadna namaha, ale ja jsem byla dva dny doma a asi to tak udelam znova, ale je proste fakt, ze doma z toho clovek vysiluje. je lepsi chodit do prace:slight_smile:
@eevvaa tak jo, tesim se:slight_smile: cim budes stimulovat? ja mam puregon pera, na prvnim ivf jsem mela fostimon, ten jsem si sama michala.
13. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@baralesayova jo a jeste promin, napsala jsem to blbe, je to ICSI (cte se to "ixi"). no jasne, to nechte rozhodne na embryologovi, ten jedinej je schopnej to posoudit, ono taky zalezi kolik bude vajicek - s malym poctem a spatnym spg si nikdo nelajsne neudelat aspon neco ICSI...
13. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova ahoj jestli ti mohu poradit já chodím do pronatalu do budějovic ale opu a transfer dělají v praze..před rokem jsem podstoupila též IVF a měla jsem právě ten hyperstimulační syndrom takže jsem musela zamrazit..... snaž se hodně pít,tenkrát mi to poradil doc. Marderic......já mám ted zazádáno na pojištovně tak čekáme..... tobě přeji hodně stěstíčka.....
13. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 meyryen kočky tak jsme tři,akorát jsem měla jinou přezdívku mispulina912....... tak nám přeji aby už to konečně vyšlo a těšily se s bříška.......
13. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 Takže další propadlík:slight_smile: Snad už je tohle definitivně poslední diskuze o IVF, které se účastníme :wink:
14. led 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@meyryen
@aaajjjaaa912
kez by to byla posledni diskuze!:slight_smile:
14. led 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meyryen
@sasanka033 to doufam taky Janička mi poradila bylinky tak jsem zvědavá...... i jsem rozhodnuta když budou tak dát tři mimouše aby byla větší šance.....
14. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaajjjaaa912 ahoj , děkuji za info ,bude hodně pit :slight_smile:
14. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mat_ova ahoj, tak mám po punkci a vse bylo o.k .Mam 10 vajíček dobrých tři bylli špatně a tři se budou ještě vyvíjet. Takže celkem dobre. Na transfer půjdu asi v neděli .. Mám si volat .
14. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 A kolikáté máš IVF? Tři miminka, no teda ty jsi hustá, to jsem myslela, že už se ani nikde nedělá..... :confused:
14. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen
Tak a som uz mala 3 emryjka v brušku v roku 2010 a mám z toho jedného chlapecka a teraz tiez idem na IVF a ak sa zadarí,tak si dám tiez zaviest 3 miminka :slight_smile: Viem,ze je to riziko,ale pri mojom veku nepredpokladám,že sa ujmú všetké :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova ta to gratuluju! Já začínám být z toho zítřka nervózní :slight_smile: Co narkóza a bolesti, v pohodě?
14. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina1 Teeda, tak to já ani k zavedení tolik embryjek neměla...já byla ráda, že jsme do 5. dne dotlačili jedno :confused:
14. led 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaajjjaaa912
@meyryen
ja teda myslim, ze tri se uz davat nesmi...ale nevim.
14. led 2014 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033
Nesmie,ak este plánujes dalsie IVF,my to chceme skusit raz a dost,bud vyjde alebo nie,takže tak :slight_smile:
14. led 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina1 zajimavy. v jakem jste caru?
14. led 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mat_ova buď v pohode, nic to není . Ted břicho trochu cítím , ale to me bolelo i pred.Ted mám hodně pit a mít hodně bílkovin. Pak mi dej určitě vědet :wink:
14. led 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Taky si myslím, že je to hodně nestandardní...
14. led 2014 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033
Chodím do Motola,ale ja mám problémy zo zmrazením embryí,pri prvom IVF v roku 2010 mi zaviedli práve preto 3,lebo som mala dost schopných embryí a nebolo možné ich zamrazit,takže vyšli navnivoč :frowning2: A teraz,ked by som ich potrebovala musím absolvovat znova ten dlhý cyklus,protokol a pod,tak dúfam,že to bude znova tak úspešné ako prvykrát, .....musíme byť pozitívne naladení :slight_smile:
14. led 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek