• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@suzik161 Jojo, zítra to chci zkusit, kdyby náhodou. Dneska už to bere jen hlasovka. A na "pohotovost" volat nechci, vezme to nějaký doktor, co ani neví, že u nich nějaké vajíčka mám :slight_smile:
17. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova pockej urcite maji nejakou linku 24h nee? To byva... Teda to fakt nastve a nefunguje tvuj lekar pres email?
17. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka jo, mají právě tu pohotovost, ale jsou na ni jen lékaři pro případ bolestí, krvácení, atd.....uvdíme zítra, no. Blbec prostě :slight_smile:
17. led 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova @mat_ova :grinning: :grinning: :grinning: jako ne ze by to bylo vtipny, ale libi se mi, jakej jsi pohodar. tak to ma bejt, zadny nervy, ja si dve hodiny pred kazdym telefonatem okusovala nehty a ty? pohoda :grinning:
17. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já včera byla nervózní taky, vůbec jsme nevěděla, co a jak jim mám říct. Dneska jsem si vzpoměla asi v jedenáct, ale to bylo brzo (chtěli, ať volám po jedné hodině)...a pak mi přivezli do dočasné péče tři štěňata, a veškeré myšlenky "na děti" byly v háji. Už jsem lítala jen kolem štěňat.
Mamka mi říkala, že máme zůstat teda u psů, když si ani nevzpomenu, jak se ty naše "děti" mají...že je s takovou jednou nechám ve školce :grinning:
17. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mat_ova koukala jsem na ta stenatka, ja bych ty lidi zabila, co je takhle vyhodi, hnus.
no kazdopadne jsi me pobavila :grinning:
17. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Aspoň někoho, manžel je na mě děsně naštvaný, že prý jsme na nemocneské, NIC nemám na práci a zapomenu zavolat :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova at je rad! co by ten muj dal za to, kdybych to tak neprozivala...prvni ivf jsem skoro probrecela, furt nervy, malo vajicek...no hruza.
17. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova ahoj , tak jak ti je? Ja mám zítra jít na transfer , ale ještě cítím břicho , tak doufám , ze to je normální .
18. led 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , kdyz jste šly na transfer, bolelo vás ještě trochu břicho po punkci? Ja ho porad cítím a mám ho porad trochu nafoukle. Je to normální ? Předem diky za info. Ještě mám dotaz, jestli někdy po ultragestanu vás pálil mocak. Diky :wink:
18. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ahoj. Břicho mě taky pobolívá, hlavně v sedě. Hrabat zahradu není problém, ale sedět u PC jo :slight_smile: Já asi půjdu v pondělí, po včerejším zapoměnutí jsem se dneska taky nikomu nedovolala, takže zkusím štěstí v sedm ráno v pondělí a uvidíme. Akorát mám teda obavu z kvasinek, mám "tvarohový" výtok a nevím, jestli je to z utroše a nebo jsme chytla nějaký zánět (kvasinky) - a hlavně, kdyby to byly ony, tak jestli může být transfer. Takže do pondělka budu pěkně nervózní!
18. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova ten výtok jako tvaroh je normální, je to ten Ultrogestan, takže to neboj:wink:. Ja půjdu zítra, tak snad to bude o.k. Řekli mi, ze si mám zavolat v neděli v osm rano. Kolik se jich podařilo oplodnili ..vůbec nevím . Jsem zvědavá :slight_smile:
18. led 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jééé, jupíííí!¨Už jsem si to našla i na netu, tak zase budu v klidu :slight_smile: Zítra přeju hodně štěstíčka, a pak hlavně ten klid, ať se "to" uchytí a vyjde to!
18. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky :wink: budu se modlit
18. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova dneska me docela boli prsa , citis to také?
18. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova dneska me docela boli prsa , citis to také?
19. led 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova blest ani tak ne, ale bradavky citlivější mám.
19. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v pul jedenácté jdu na transfer :slight_smile:. Jsem trochu nervózní , ale zároveň se těším . Nevím kolik se jich podařilo oplodnit a kolik jich zůstalo , to bude překvapeni .Jen mi řekli, ze me to bude stát 13500,- tisíce ..no masakr . Původně jsem myslela , ze kdyz to platí pojišťovna , tak se me to finančně netýká ..kdyz jsem se zacal stimulovat, tak uz jsem to věděla , ale celkem masakr . Čert vem peníze, jen at se zo povede a budu ta nejšťastnější ženská pod sluncem :slight_smile:.
19. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
rollova... jj ty doplatky jsou někdy hrozný. Když jsem před šesti lety ěla na 1. IV vyšlo nás ss ICSI mražením puregonem atd asi na 26 000 na doplatcích. V roce 2012 už asi 34000 a teď jsem jen za léky zatím vyplácla 12000 to je dvojnásobek obroti oběma IVF předtím. Uvidíme kolik si za ICSI a mražení + PK + transfer řeknou v CUBE.
Držím palce !! Jinak já jsem začala dnes stimulovat zítra volat do CUBE abych se objednala na UZ. :slight_smile:
19. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, jdu mrknout jak pokračujete a hlavně držet palce! :wink:

@rollova tfuj tfuj tfuj!!!! Hodně moc štěstí! :dizzy_face:

@musilka Valentýnský testing to jistí! :grinning:
19. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám po transferu a ted se jem modlit :slight_smile:. Embryolozka říkala , tři embrya byli v te nejlepší kvalitě co muze byt. Jedno mi vložili a dve zamrazili. Dalších šest oplodnenych vajíček čeká do zítra , jak se budou vyvíjet .Pry určitě ještě budou mrazit :slight_smile:. To jsem rada, ze budu mít do zásoby. Ted se musím hodit do klidu a nenervovat se.
19. led 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka diky, kez by se zadarilo :slight_smile:
19. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova co nějaký režim? Dali ti instrukce čemu se máš případně vyhnout? :slight_smile:
19. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost hodně pit, 10 dni bez sexu, nesportovat a nestresovat se. Pokud by se nafouklo břicho , tak okamžitě dorazit a nechodit na chirurgii. Klidový režim ..to je asi vse :slight_smile:
19. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova tak ještě doplním žádné horké koupele :wink:
19. led 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost
@rollova holky a někdo doporučoval pro podporu ananas nevím co na tom je teda pravdy :slight_smile:
19. led 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka já slyšela o grepovém džusu, pila jsem ho taky :slight_smile:
19. led 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám první injekci za sebou a už se v tom kolotoči točí taky :grinning:
20. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vcera jsem byla docela ve stresu, snažím se to vypustit. myslite ,
ze uz jsem to totálně posr..? Nechci byt sprostá. Myslím to, ze se to nechytne.
20. led 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek